Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Temat: Oglądaliście Jazdę próbną na TVN Turbo (GT vs TT)?

  1. #11
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    brrzzzyyyydkkiieee, wyglada jak jakies bmw połaczone niewiadomo z czym :wink:

    to juz cls ma jakis styl ale napewno nie to brzydactwo

    wiesz, podalem za przyklad ferrari (fuckt 3,6s) juz nawet nie ze wzgledu na osiagi ale na zupelnie inne prowadzenie, co z tego ze wpakowali do tej audicy doskonale osiagi jak pewnie rozklad masy i manewry przy wyzszych predkosciach są fatalne.. a chyba nie kupuje sie takiego szybkiego auta do jazdy po miescie gumball tym dziadkiem napewno nie wygrasz :wink:

    lepiej dorzucic pare setek i miec superszybki samochod z doskonalym prowadzeniem a nie taką pseudowyscigowke :roll:

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Ferrari_F430

  2. #12
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    ale rowniez oboje wiemy ze po pewnej granicy 4x4 robi sie wadą :wink:

    moim zdaniem przy starciu sprawnosciowym z jakims nawet starszym ferrari typu 355 to auto wypadło by smiesznie nawet z takimi osiągami, bo to glupota ładowac takie moce do cywilnego auta dla nieco ponadprzecietnego niemca

    ferrari nie jest problemem serwisowac chyba ze gdzies na trasie padnie, w pobliskim Berlinie masz profi serwis

  3. #13
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Ja,jeżeli kiedyś zrezygnuję z Alfy to napewno nie kupię niemca.Nawet żeby miało 500KM i nazywało się RS10.Może to by była Honda np. Accord np. TypeR :?: :?: :?:
    Ale o gustach się ponoć nie dyskutuje więc kończę.

  4. #14
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzelutek
    Ja,jeżeli kiedyś zrezygnuję z Alfy to napewno nie kupię niemca.

    podpisuje sie pod tym obiema ręcyma

    wlasnie zaczynam odkladac na f430 z misztalem moze jakies forum internetowe zaloze :mrgreen:

  5. #15
    Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL/ Alfa Romeo 159 TBi
    Postów
    2,660

    Domyślnie

    Ogólnie jeździłem Audi mają osiągi, porządne wykonanie, jakościowo nie zrównane, ale.... są straszliwie nudne!

    Tak, to jest właśnie to. Mimo poprawionej stylizacji i tak ten samochód jest sterylny i typowo niemiecki. I to jest właśnie to- niemieckie auta może mają moje uznanie, ale nie wygrywają moich uczuć. Podczas jazdy czuje się jakbym jechał poprostu samochodem..... a w Alfie czuję jednak coś więcej- jak to mój ojciec powiedział, który był pro Audi- "jak się wsiada za kierownice do Alfy to aż chce się przycisnąc i jechać przed siebie". Audi daje osiągi i szybkie przemieszczanie ale czegoś im brakuje do Alfy. I nie chodzi mi o KM, czy wartość Nm.

    To jest tak jakby wejść do restauracji we Włoszech i w Niemczech- w Niemczech wszystko spokojnie i cicho, a we Włoszech?? Na jedzenie czeka się długo, a kelner krzyczy i dużo gestykuluje- ale mimo wszystko ciągle coś się dzieje.
    http://fiergloo.blogspot.com lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację
    2007-2008: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12v
    2008-2018: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12v Automat
    2014-....: Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL
    2018-2021: Lancia Kappa 2.4 JTD 10v
    2021-....: Alfa Romeo 159 1750TBi

  6. #16
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Co Ty się chłopie onażekasz na te Alfy :!: Ale jakos jeździsz dalej swoją GTą :?: :?: :?:

  7. #17
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Romans z GM,to masz RACJĘ,a stylistyka ....Może jakbym miał GT to bym trochę też pobiadolił.Jak to mówią punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

  8. #18
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    A tego to kurde niewiedziałem ops:

  9. #19
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Jak Ci stuknie 4 dychy to też nie wszystko zauważysz :shock:

  10. #20
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    moim zdaniem brera to jedna z najpiekniejszych alf jakie moje oczy widzialy zarowno z zewnatrz jak i w srodku... wykonczenie to rewelacja i te kolorki skór mniam mniam :twisted:

    łyknął bym nawet chyba tego gnojka 200 PS zamiast beny

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2875947

Podobne wątki

  1. Kraków - gdzie poćwiczyć jazdę na krawędzi
    Utworzone przez mmax88 w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-11-2012, 18:45
  2. A wy jak wspominacie waszą pierwszą jazdę Alfą??
    Utworzone przez dawid_007_04 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 17:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory