Temat: Zakup Alfa Romeo GTV

  1. #1351
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Dobre pic na wode fotomontarz hehe

    dla chcących kupić gtv 3,0 rada kupujcie trochę intuicyjnie ,musisz się przejechać obejrzeć i czuć że to jest ten egzemplarz ,że chcesz to auto kupić ja tak zrobiłem i ogólnie tak mam z autami które kupuje wiem ,że to jest to i tyle .Zawsze jest coś do zrobienia chyba że masz 25 30 tysi na to .Wiadomo jakiś wywiad trzeba zrobić ,ale widzę i czytam ogólnie na forum ,że większość kupujących ma wymagania typu nowe auto w cenie złomu..

  2. #1352
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Cytat Napisał toddlockwood Zobacz post
    Nie chcę być złośliwy, ale... Nareszcie zacząłeś oglądać Gtv, a nie tylko o niej pisać

  3. #1353
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Macie kontakt do tego Bartka, albo autora tekstu? Tutaj można się ubiegać o odszkodowanie.

  4. #1354
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Znajomy znajomych, kontakt by się znalazł... Ale po co?

  5. #1355
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    dajta spokój ważne że na forum zawsze wyjdzie szydło a raczej zdjęcie z worka

  6. #1356
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał supa_adam Zobacz post
    Nie chcę być złośliwy, ale... Nareszcie zacząłeś oglądać Gtv, a nie tylko o niej pisać
    Wszystko w swoim czasie

  7. #1357
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Nie tak dawno znajomy sprzedawał S500, przyjechał człowiek, obejrzał, zrobił jazdę próbną, na końcu z rozbrajającą szczerością stwierdził, że nie ma na takie auto pieniędzy, ale zawsze chciał się takim przejechać.

  8. #1358
    Użytkownik Świeżak Avatar Kevio
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Skoda Fabia II
    Postów
    184

    Domyślnie

    No to jest najgorsze. I nic mu nie można zrobić. Tobie zależy na sprzedaży i siłą rzeczy musisz dać się komuś przejechać.
    Jestem ciekaw czy macie wyrobione jakieś mechanizmy "obronne" przed takimi agentami?
    Zastanawiałbym się nad postawieniem warunku - albo wpierw jedziemy na podnośnik/warsztat na sprawdzenie auta i jak dalej jest zainteresowany to jedzie, albo płaci za wyjeżdżoną wachę. Przy takich wozach to już nie jest parę złoty niestety. Kilku takich i bak leci.

    Ja teraz chce sprzedać swoje CLK430 i też już miałem podobną sytuację, koleś gazu nie żałował sobie ale skubany do końca nieźle grał zainteresowanego.

  9. #1359
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    alfa Gtv, dwa land rovery i vw
    Postów
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał LIGAR Zobacz post
    Nie twierdzę że z tobą tak jest , znaczy z twoim autem, ale znam cała masę tych idealnych zadbanych w których zrobiono wszystko co można. Po czym jak przychodzi co do czego to jest wielkie rozczarowanie. Aut na giełdzie cała masa jednak i jakoś nie widać nowych użytkowników chociaż co chwilę ktoś szuka zadbanego Gtv. Moja 5 lat temu była wystawiona za 15 - oczywiście nie było kupca. Tak jak większość się napaliłem i doszło do transakcji a raczej wymiany, bo to był deal 1 do 1. Poczym wpakowałem w idealne auto kupę siana - niektórzy znają historię. Naprawdę nie wyobrażam sobie kupić auta za 5 tys i nim jeździć. Przecież tam jednego sprawnego podzespołu być nie może. Samo ubezpieczenia je Gtv to dziś koło 1 tyś zł. Nie mówię już o jakichkolwiek częściach. Więc ten kto sprzedaje za 5 tys chyba nic w aucie nie robił i tylko jeździł, że mu się to kalkuluje w jakikolwiek sposób. Nikt przy zdrowym podejściu nie wymienia części i nie sprzedaje za 5 tys bo niewiele taniej to kosztuje serwis tego auta w jakimś tam odstępie czasu. Więc nie uwierzę nigdy jeżdżącą okazję poniżej 10 tyś.
    Auto stare jest drogie w utrzymaniu i trzeba o tym wiedzieć. Co chwilę pojawia się coś nowego do roboty. Jeśli chodzi o gtv to jest tym bardziej drogie, bo autp mocno nietypowe, bo zamienników jak na lekarstwo i części generalnie też już na stocku często nie leżą i to wszystko podnosi cene. Dlatego plizzzz nie rozważamy tu paści za 5 tys bo to nie ma najmniejszego sensu.

    BTW podejście Mattii5353 pełne podziwu, nie owija tylko mówi jak jest. Coraz mniej uczciwych ludzi na tym świecie dlatego brawa się mu należą a nie każdy tylko zadbane i wszystko powymieniane i cena 5 tyś
    zejdź na ziemię.

    moja wisiała równo miesiąc za 7900. dwa telefony, dwóch oglądających. u jednego żona postawiła weto, bo do weekendowej zabawki nie zmieszczą się foteliki dla 6-latków, drugi oglądający to młoda dziewczyna i pierwszy samochód. i tata odradził, słusznie poniekąd.

    także tak. a egzemplarz śmiem twierdzić mam jeden z lepszych na rynku. dbany, jeżdżony wyłącznie latem, garażowany, bezwypadkowy, zapierdalający.

    więc te bajki forumowe o tym że dobre sztuki kosztują powyżej dychy mnie bawią

  10. #1360
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2010
    Auto
    146 1.4TS, GTV 2.0TS, Giulia. Była: 159 2.0JTDm
    Postów
    682

    Domyślnie

    Cytat Napisał draak Zobacz post
    zejdź na ziemię.

    moja wisiała równo miesiąc za 7900. dwa telefony, dwóch oglądających. u jednego żona postawiła weto, bo do weekendowej zabawki nie zmieszczą się foteliki dla 6-latków, drugi oglądający to młoda dziewczyna i pierwszy samochód. i tata odradził, słusznie poniekąd.

    także tak. a egzemplarz śmiem twierdzić mam jeden z lepszych na rynku. dbany, jeżdżony wyłącznie latem, garażowany, bezwypadkowy, zapierdalający.

    więc te bajki forumowe o tym że dobre sztuki kosztują powyżej dychy mnie bawią
    Różnica jest taka, że do Ciebie przyjechały prawdopodobnie osoby interesujące się GTV od niedawna, nie mające pojęcia wiele o tym aucie. "Młoda dziewczyna" i GTV jako pierwsze auto? Ciekawe ile by się nacieszyła. Dobrze, ze nie wzięła, bo byłby kolejny niepotrzebny hejt na alfę... ciekawe kto z forum sprzedałby swoją (zadbaną) GTV poniżej 10 (wydaje mi się, ze jesteś wyjątkiem). Moja nie jest idealna ale wydaje mi się, że 12-14 to byłaby dobra cena (oczywiście nie sprzedaję). Gdybym miał kupić teraz GTV to dałbym i 15 - 20 za zadbaną GTV z widokiem na inwestycje.

Podobne wątki

  1. Zakup Alfa Romeo GT
    Utworzone przez shiftyy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 23:32
  2. Zakup Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez hatak w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:50
  3. Alfa Romeo 147 . Zakup
    Utworzone przez xxmacq93xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 09:21
  4. Alfa Romeo 156 - zakup
    Utworzone przez Mamed w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory