Sayfa 3 ile 236 İlkİlk 1234567891011121353103 ... sonson
Sonuç göster 21 Hedef 30 ile 2357
    Kullanıcı Świeżak Avatar kar78
    O katıldı
    08 2012
    Hayatımızda
    Wielkopolski
    Otomatik
    Alfa Spider 3.0 V6 Lusso,

Domyślnie

alıntı Yazdı Morspl Zobacz post
    şimdi Örümcek 3.0 maliyetiöpücükler neredeyse iki katı kadar 2.0 olarak. Sonra muhtemelen oldu. Sadece araba bakımlı padakach hakkında konuşmayacağım. Ben özellikle bu litre sayılmaz ve uç V6 önemli ölçüde daha hızlı bırakarak tekerleği 11 ve yaklaşık 3,0 yığın 15. yanmış ts.

gelecekteki otomobillerde daha da marka Alfa Spider hakkında süregelen fikirlerden rağmen değer kazanacaktır umalım Romeo.Mój beni ömür boyu (onun ya da benim sahiptir Zaten pratikte mükemmel durumdur, sadece küçük biblolar idi. Bazı gtv / Örümcek orada ucuz bir spor otomobil olarak rastgele insanların elinde alındığı ve tamamen kesilen hayatlarını sona ediliyor olması üzücü.

› Więcej...: Alfa Romeo GTV satın

Kullanıcı Świeżak Avatar SOPELTomcat
    O katıldı
    11 2008
    Hayatımızda
    Poznan
    Otomatik
    Alfa Romeo Spider 2.0 TS,Allfa 159 1.9 jtdm

Domyślnie

kar78 dostum ... sorun araba değil bir ay içinde 4000zł ihtiyacı için araba aldıktan sonra birçok kıpırdamak o korkutuyor ki, bu sürece tekerlek yerinden düştükçe drivin ediyor ... çalışmasına satın almak pahalı ve pahalı olmadığıdıro 7000 için 6000zł seyir otomobilin ne kadar bizimle böylece çünkü
    Bella Machina .......... aşkım

Kullanıcı Korsan yol Avatar Morspl
    O katıldı
    12 2012
    Hayatımızda
    Wroclaw
    Otomatik
    GTV Spider 3.0 V6, Infiniti QX50, Volvo xc60

Domyślnie

Bu bir sorun Alfa Romeo marka. insanlar satın, çünkü korumak için göze alamaz kötü bir üne sahiptir. Ve onlar ucuz oldukları için satın almak ve onlar kötü bir üne sahip çünkü onlar ucuz. daire kapatılır

Kullanıcı Romeo Avatar aniol_jojo
    O katıldı
    09 2008
    Hayatımızda
    Ruszów
    Otomatik
    156 SW - 2.4 JTDm 2004r

Domyślnie

Morsl - maalesef herhangi bir sorun olması gibi araba sürekli yerine ilk isim kırar ve sonra sürüş keyfini bir hurda ile yukarı çeker diyor çünkü böyle bir suçlu var hakkına sahip

Bir örnek olarak R15 ile yaklaşık 9 / 9.5l alır 195/55 zimówkach için yanma açısından da tekerleklerin arasındaki fark, R17 11 / 11.5l daha farklılıkları çeker 215/45 3L / 100 V6 yavaş bulanıklaşhrmaktadır ilişkilendirilmesi. Tabii ki her tarzına bağlıdır sürücü ve atmosferik koşullara.
    Düzenlenen son aniol_jojo ; 12-11-2014 hakkında 11:31
    "Alfa her ne kadar otoyol kodu ilk yüzlerce sayfa tecavüz etmeye küçük kışkırtır."
    Bu 156 2.4 JTD 04R olduğunu ...
    Öyleydi: gtv 2.0 Twin Tropico Verde 96r Spark ...

Kullanıcı Romeo Avatar Tytus9
    O katıldı
    11 2013
    Hayatımızda
    Varşova, Polonya
    Otomatik
    Alfa Romeo Gtv

Domyślnie

Ne yazık ki, onlar bu ve o kesilmiş swoją-, satılan, bu tür insanlardan satın diğer çöp birkaç aldım ve hulali ben harika yürür, ucuz, güzel ses aldım ... Ve sorun Poxipol nasıl başladığını ve satılıktır ...
    Bir keresinde onun alfa yanma 12L / 100 vardı ama ciro ve yangını 1,7k sürüş anlamına geliyordu Motoruve światłach- kadar uzun tahammül değil;)
    Binmek için yaşamak, yaşamak için binmek.

http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...owa_sogno.html

Kullanıcı Manyak resoraków Avatar maras37
    O katıldı
    10 2013
    Hayatımızda
    Poznan
    Otomatik
    AR GTV 3.0 V6 24V

Domyślnie

ilke yalnız Alf, her araba konusunda oto otomobil bakım tür masz.I biridir ve başka hangi markalar iyi yapmazlar? ... Bizim belle yüzden biraz daha dikkat, örneğin gerektiren caizse. Sık denetleme Petrol Birçok sıkıntıları önleyebilir basit bir operasyon, başkalarının ben van LT sürdü çalıştığı şirketin de Dortmund'da popsuć.Pamiętam gibi olacaktır başaramadı, bu bir klişe biliyorum ama sık sık kontrol gibi erken bileşenler yerine menteşe eminiz kontrol edin. Bu eski kanciak olarak keresinde bundan önce bindi söyledi Motoru çok yüksek olduğu gibi, delik nefes almadığını, ben kontrol kararı yağ .Wyjąłem kuru süngü ve bunu binebilirsiniz inanamadım çünkü böylece üç kez bildirildi kadar çok uzun bir gün zaten sürdü ve olduğu gibi üç ay neredeyse kayboldu için yağ dökülür çünkü gün hiçbir sızıntı vardı ve benim Alman meslektaşları yapamadı hayret şimdi motor duyamıyordunuz ..... ancak bunlar sadece kubełwagenach vardır ,, '' ve bu farklılıklar biz parçasıorada burada göz atmak yukarıda ... biz hüküm aaaaaa bile üç ay dayanacak arasında ..... maalesef durmazsa çünkü söylemek gerekmez .....

Kullanıcı Korsan yol Avatar Morspl
    O katıldı
    12 2012
    Hayatımızda
    Wroclaw
    Otomatik
    GTV Spider 3.0 V6, Infiniti QX50, Volvo xc60

Domyślnie

Ve bu yazdıklarımı olduğunu. Alfa sahibinin hizmetinde dikkat ve disiplin gerektiren özel ihtiyaçları olan bir araba. Her şey yıkar, ama ihmal Alfie hizmetinde tolerans marjı oldukça dardır.

Kullanıcı Uzman Avatar duke75
    O katıldı
    08 2014
    Hayatımızda
    Kłaj/Krakov
    Otomatik
    Alfa Giulietta 1.4T MA; AR 159 2.0jtdm Ti; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"

Domyślnie

Merhaba!
    Ben sw arama 159 aşamasında değilim ama bir seçenek ben GTV satmak ve satın almak için pişman olan benimle bir Volvo'yu bırakmak olmasına rağmen /Örümcek Hafta sonu gezileri için v6. Araba harika ve birisi yazdığı gibi son V6 İtalya'da yaptı. Ve 3.2 v6 hakkında ne düşünüyorsun? Onların yanında, pahalı ama olsun biliyorum mocnniejszego Motoruve hatta daha scudetto şey anlamlı değişim?

Kullanıcı Romeo Avatar mmax88
    O katıldı
    03 2011
    Hayatımızda
    Lowestoft
    Otomatik
    Alfa Romeo 156 2.5 V6

Domyślnie

Geçen ...? 156, 147 ve ayrıca GT vardı Motoru Busso ...

Kullanıcı Uzman Avatar duke75
    O katıldı
    08 2014
    Hayatımızda
    Kłaj/Krakov
    Otomatik
    Alfa Giulietta 1.4T MA; AR 159 2.0jtdm Ti; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"

Domyślnie

alıntı Yazdı mmax88 Zobacz post
    Geçen ...? 156, 147 ve ayrıca GT vardı Motoru Busso ...
    Evet, dün biri ...