Strona 238 z 243 PierwszyPierwszy ... 138188228229230231232233234235236237238239240241242243 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,371 do 2,380 z 2426

Temat: Zakup Alfa Romeo GTV

  1. #2371
    Użytkownik Świeżak Avatar rogo
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa Romeo GTV 2.0TS
    Postów
    214

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArturK Zobacz post
    Cześć,
    Rzadko tutaj zaglądam ostatnio, ale powoli oswajam się z myślą zdradzenia mojej gtvki.
    jaka cena za to auto?

  2. #2372
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArturK
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Jelenia Gora
    Auto
    [156 2,4 JTD SW 2005]
    Postów
    295

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacool.n Zobacz post
    Znaleźć miejsce w kącie hali i trzymać...
    Bo w przyszłości ktoś może zrobić coś podobnego :

    https://www.otomoto.pl/oferta/opel-c...tml#7b1bc00ecd
    Wahałem się i doszedłem do wniosku - wyłączając emocje - po co 4 autko, inwestycja raczej chybiona. Rocznie OC + AC + przegląd kosztuje mnie prawie 2 tysiaki. Rezygnując z AC i tak utrata 1000 PLN rocznie, o miejscu garażowym nie wspominając. Za 5 lat musiał bym sprzedać o 5k drożej żeby wyjść na zero. Wolę, żeby ktoś inny się nacieszył. Inna sprawa, to garaż, który odwiedzać mogę raz na 1 - 2 miesiące. Przepalenie autka co taki okres prosi się o zdarcie panewek i gładzi cylindrów zanim olej ruszy w obieg, o wszelakich gumach nie wspominając

  3. #2373
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArturK
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Jelenia Gora
    Auto
    [156 2,4 JTD SW 2005]
    Postów
    295

    Domyślnie

    Cześć,
    Właśnie finalizuję zakup kolejnego auta i gtv jest na sprzedaż trochę pilnie. Nigdzie jej nie wystawiałem jeszcze, jeżeli ktoś chce, oddam nawet za 20k pln, byle w dobre ręce . Mechanicznie stan dobry, dużo zrobione, mógłbym długo pisać. Fajny egzemplarz, przebieg 195 tysiaków, rozrząd dopiero co wymieniony. Mam kwarantannę do niedzieli, więc zdjęć żadnych dzisiaj nie dodam, ale w razie wątpliwości informuję, że wszystkie szyby oryginalne. Zdjęcia w moim profilowym albumie. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez forum lub tel. 608 451 784. Silnik 3.0 kolor rosso proteo (bordowy) środek czarna skóra. Lusso.

  4. #2374
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Alfa Romeo GTV 3.0 V6 PH1
    Postów
    3

    Domyślnie

    Pisalem do Ciebie wczesniej, szkoda ze podales wtedy sporo wyzsza cene. W miedzyczasie kupilem juz GTV. Ale Twoja jest ladna i zadbana, wiec szybko sie znajdzie kupiec.

  5. #2375
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArturK
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Jelenia Gora
    Auto
    [156 2,4 JTD SW 2005]
    Postów
    295

    Domyślnie

    Witam w klubie! Cenę obniżyłem, bo kupowałem następne auto. Mercedes cls 500, który miał ją zastąpić, okazał się totalnym gruzem. Bezwypadkowy a tymczasem 90% malowane, większość szpachla, ponad 1000 mikronów wibracje podczas jazdy i powódź oleju po urządzeniach pomocniczych. Na szczęście zapłaciłem 499 zl za rzeczoznawcę przed zakupem, uff.

  6. #2376
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2021
    Auto
    Astra
    Postów
    5

    Domyślnie

    Cześć wszystkim Piszę tutaj do was ponieważ przymierzam się do zakupu drugiego auta dla mojej rodzinki... tak owszem nietypowa to rzecz że piszę w temacie o Alfie GTV nie mniej naszym podstawowym wozem rodzinnym jest Astra a sam pomysł zakupu GTVki narodził się z paru powodów.

    Pierwszym i w sumie takim najważniejszym powodem dla którego rozglądam się właśnie za Alfą to mój syn który będzie kończył teraz 8 miesięcy. Tak dobrze widzicie ma 8 miesięcy Pewnie część z was się zastanawia ale jak to po co to i na co otóż chciałbym aby w przyszłości jak zdobędzie swoje prawo jazdy miał naprawdę fajne nietuzinkowe auto o ciekawej stylistyce jak i wyśmienitym brzmieniu, prawdopodobnie za te 18 lat na rynku zostaną same hybrydy elektryki i tym podobne badziewie a dzisiejsze GTVki będą traktowane jako piękne włoszki gdzie takowych na ulicach już mało kto zobaczy.

    Dlatego też poszukuję w miarę możliwości jakieś okazji do zakupu GTVki 3.0 v6 w dobrym stanie technicznym i pomyślałem że skoro jest tutaj takie forum to może się ktoś trafi kto chcę sprzedać swoją GTVke osobie która będzie o to auto dbała i trzymała 18 lat w garażu

    Ewentualnie prosiłbym o pomoc w wyszukaniu jakiejś ciekawej oferty w miarę przystępnej cenowo Przeglądając OLX natrafiłem na pewną ofertę właśnie GTVki 3.0 w kolorze czarnym lecz bez skóry i w gazie i nie wiem co o niej sądzić linka nie podam bo mam mniej niż 10 postów ale myślę że każdy kto będzie chciał mi pomóc to ją odnajdzie

    ArturK pewnie swoją GTV sprzedałeś ?


    Pozdrawiam.

  7. #2377
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Łoooo, jak to mówią, grubo.
    Albo inaczej: synem się nie tłumacz, lepiej przyznaj, że Tobie się podoba :-)

    A tak już bardziej ogólnie: 18 lat to szmat czasu. W ciągu jednego roku człowiek jest w stanie kilka razy zmienić zdanie, które uważał za ostateczne i niepodważalne.

    Tak czy siak: trzymam kciuki i z zainteresowaniem będę obserwował rozwój sytuacji.

  8. #2378
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2021
    Auto
    Astra
    Postów
    5

    Domyślnie

    Oszem Annatar te autko również i mi się podoba nigdy nie posiadałem żadnego coupe w swoim garażu a za młodu pamiętam że jednak to było marzenie aby mieć coś w takim nadwoziu. Myślałem jeszcze o Fiacie Coupe ale jeśli chodzi o Alfe bije Fiata jakością wnętrza. Stylistycznie te auto też wzbudza kontrowersje jedni mówią że jest ohydne okropne a inni że wspaniałe i piękne , ja bardziej spoglądam na GTV jako nietuzinkowy model którego obecnie nie idzie spotkać na parkingach w gąszczu samych nijakich BMW Mercedesów czy też Kijanek.

  9. #2379
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2021
    Auto
    Volvo V50 2.4 140KM, Volvo 850 2.0 126KM
    Postów
    7

    Domyślnie

    Siema.
    Przyszedł w końcu czas na męską decyzję tj, zakup mojej pierwszej Alfy. W końcu jak mawiał Jezza każdy fan motoryzacji powinien posiadać choć jedną Alfę w swoim życiu. Zacząłem się rozglądać, szukać, i po jakim czasie stwierdziłem, że chciałbym kupić jedno z dwóch aut. Pierwsze to GTV(oczywiście z silnikiem Busso) a drugie autko to Brera z V6. Czy za kwotę około 40 tyś uda mi się znaleźć coś ciekawego tzn naprawdę zadbany egzemplarz? Gdyby ktoś coś wiedział o sprzedaży ładnej Alfy to bardzo proszę o kontakt. Ewentualnie może jakieś podpowiedzi dotyczące wybranych przeze mnie wersji.
    Pozdro motoświry

  10. #2380
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArturK
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Jelenia Gora
    Auto
    [156 2,4 JTD SW 2005]
    Postów
    295

    Domyślnie

    Cytat Napisał Erto Zobacz post
    ArturK pewnie swoją GTV sprzedałeś ?


    Pozdrawiam.
    Nie sprzedałem, nie ma parcia. To auto właśnie mocno zwyżkuje, głównie przez brak części.

    Na wiosnę pewnie wystawię na autoscout, jest tam ledwo 20 aut 3.0 z Europy, taka jak moja co najmniej 10k euro, najgorsza za ponad 7k. Ja chcialem ledwo 4,5 w Polsce, nie było chętnych, jesteśmy biednym krajem niestety. Tak więc poczekam, wystawię, znegocjuje do 8k i po sprawie. Albo zostawię sobie, bo przejażdżka tym autkiem po 2 tygodniach niejazdy ma wymiar terapeutyczny.

    Wracając do tematu, nie wiem czy Twoja gtv wytrzyma aż 18 lat, nie tylko sprawy korozji, ale brak części w ogóle albo w przystępnych cenach wytępi to auto z rynku. Lepiej popatrz na BMW albo np. Merca 124.

    P.S. jak ktoś chce, mogę oddać za 25000 pln gotówka bez negocjacji w obecnym dobrym stanie.

Podobne wątki

  1. Zakup Alfa Romeo GT
    Utworzone przez shiftyy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 23:32
  2. Zakup Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez hatak w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:50
  3. Alfa Romeo 147 . Zakup
    Utworzone przez xxmacq93xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 09:21
  4. Alfa Romeo 156 - zakup
    Utworzone przez Mamed w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory