Strona 2 z 113 PierwszyPierwszy 12345678910111252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1130

Temat: Ciekawe aukcje części do Gtv

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Wież mi ,że w 3,0 w Gtv a zwłaszcza 3,0 nie są najważniejsze okrągłe nadmuchy powietrza na środku .. bo tylko takimi i jeszcze kilkoma małymi detalami różni się ten wielki lift konsoli środkowej.....jest tam sporo ważniejszych części...

  2. #12
    Użytkownik Świeżak Avatar Bandicoot
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    ALFA ROMEO GT 1.9JTD
    Postów
    148

    Domyślnie

    Możesz rozwinąć temat? Jakie są te "ważniejsze części"? Chętnie dowiedziałbym się o tym więcej.

  3. #13
    Użytkownik Świeżak Avatar jaromag77
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Pułtusk
    Auto
    AR spider 3.0 V6 12v AR GT 3.2
    Postów
    27

    Domyślnie

    http://allegro.pl/alfa-gtv-2-0-ts-3-...944215821.html jakby ktoś chłodnicy tanio potrzebował
    A mi znowu podoba się bardziej wnętrze przed liftem szczególnie kierownica drewniana tylko nie wiem czy jest oryginalna bo u nikogo innego nie widziałem

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Cytat Napisał maras37 Zobacz post
    Wież mi ,że w 3,0 w Gtv a zwłaszcza 3,0 nie są najważniejsze okrągłe nadmuchy powietrza na środku .. bo tylko takimi i jeszcze kilkoma małymi detalami różni się ten wielki lift konsoli środkowej.....jest tam sporo ważniejszych części...
    Gtv to dość wymagające auto i jak ktoś go nie szanował to np;

    -tylne zawieszenie bardzo kosztowne w naprawie jak ktoś zapuścił
    -jeżeli historia wymiany rozrządu jest nie znana następne wysokie koszty
    -padnięte sprzęgło zwłaszcza po lifcie czyli od 98r z kołem dwumasem następny dramat finansowy
    -wszelkie wycieki z pod maski czasochłonne do usunięcia ze względu na bardzo trudny dostęp co za tym idzie drogie tematy ,,wymiana alternatora może okazać się niezłym wyzwaniem''
    - żeby nie przynudzać za co się nie weźmiesz w Gtv 3,0 24V musisz liczyć się z dużymi kosztami dlatego napisałem że przy kupnie takiego auta nie jest ważne czy ma okrągłe nadmuchy powietrza.. to względy estetyczne które raczej brał bym pod uwagę na końcu przy kupnie auta z tym silnikiem , należy zwrócić uwagę na stan techniczny raczej..Wyżej wymieniona Gtv jest pierwszym wydaniem 3,0 która w z niżej wymienionymi różnicami wychodziła tylko rok do 98r. Jest taka jak moja z tego samego rocznika są tez różnice mechaniczne między pierwszym liftem który nastąpił od 98 r ;
    - brak dwumasu co jest raczej plusem
    -przepustnica tradycyjnie na lince a nie elektroniczna przez co mniej problemu według niektórych lepsza reakcja na pedał gazu jest na lince .
    -tylko jedna sonda lambda i to przed katalizatorem tak że za nią możesz robić co chcesz z wydechem bez zmartwień o błędne odczyty komputera ,,sterownika''
    -skrzynia 5 biegowa ,tu sprawa dyskusyjna po lifcie z 6 biegową pali tyle samo i szybsza nie jest ..
    -no i na koniec 5 koni więcej niż poliftowe ..

  5. #15
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    04 2011
    Auto
    916 i 955
    Postów
    2,260

    Domyślnie

    maras się naumiał

  6. #16
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Cytat Napisał mac!ek Zobacz post
    maras się naumiał
    Już się ponad rok z nią męczę,to się musiałem naumiec i jeszcze dużo naumiania przede mną pewnie a wszystko trochę przez ciebie ...albo może dzięki tobie
    Ostatnio edytowane przez maras37 ; 02-01-2015 o 22:17

  7. #17
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaromag77 Zobacz post
    http://allegro.pl/alfa-gtv-2-0-ts-3-...944215821.html
    A mi znowu podoba się bardziej wnętrze przed liftem szczególnie kierownica drewniana tylko nie wiem czy jest oryginalna bo u nikogo innego nie widziałem
    Drewniana kierownica prawdopodobnie pochodzi z Alfy 164 (jeśli jest czteroramienna) lub ze 166 (trójramienna).

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Następna 3,0 tanio do wzięcia... http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-gtv-...tml#f01e5757b9

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    09 2011
    Auto
    Alfa Romeo GTV 2.0 V6 TB
    Postów
    44

    Domyślnie

    ja moge swoja gtvke sprzedac :p 2.0 tb do lakierowania a tak to silnik zrobiony, rozrzady sprzegla przewody wn swiece itp itd z 8 tysiecy poszlo w nia :x rodzinka sie powiekszyla i trzeba sprzedac :d dodatkowo mam zendery siena 18 calowe na sprzedaz i komplet gum powerflex na tyl na sprzedaz (nie montowane, w pudelkach). pisac jak ktos zainteresowany 509 753 555

  10. #20
    Administrator ds. zlotów Romeo Avatar LIGAR
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    było sobie 156 SW 2.4 JTD 2001 rok 180 ps...
    Postów
    809

    Domyślnie

    Cytat Napisał maras37 Zobacz post
    Ach... elektryczne stołki

    zastanawia po co ktoś pomalował tuby zegarów na czarno... no chyba że była taka wersja
    Przygody z naprawą "sprawnego" 2.0 TB V6 - http://www.forum.alfaholicy.org/gtv_...e_2_0_tb.html?

    Gtv 2.0 V6 TB '99 + bonusy -> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ioholikow.html

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-06-2015, 12:13
  2. [GTV Spider] Alfa Romeo Spider - 2 aukcje
    Utworzone przez Lick w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-12-2012, 19:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory