Strona 5 z 113 PierwszyPierwszy 12345678910111213141555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 1130

Temat: Ciekawe aukcje części do Gtv

  1. #41
    Użytkownik Znawca Avatar szkodnik
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Radom,okolice
    Auto
    była 156:)jest GT Q2
    Postów
    1,551

    Domyślnie

    troche dłuzej wisiał twój spider niz 2 tyg))

  2. #42
    Użytkownik Świeżak Avatar Bandicoot
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    ALFA ROMEO GT 1.9JTD
    Postów
    148

  3. #43
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v
    Postów
    286

    Domyślnie

    Cytat Napisał szkodnik Zobacz post
    mozna mozna i na zywo tez fajnie wygląda,pierwszy słysze ze jest ona handlarzem)


    i jest zadbana i dopracowana)i to samoch kobietyi to jej 2gtvka
    Tak, a telefon w ogłoszeniu podany jest do handlarza, który co chwile wystawia różne samochody na sprzedaż i prowadzi komis na ul. Kieleckiej w Radomiu...Ja w bajki nie wierze, sprzedawalem sam wielokrotnie i zadbane auto wolałbym sam sprzedac niż wstawiać do komisu.

    Poza tym Alfa za 10tys pln na pewno jest w super stanie, nie wymaga doinwestowania i jest mega zadbana, a na dodatek kosztuje niecałe 7% ceny nowej. Może narzekam, ale widzialem już naprawde dużo egzemplarzy i nie wierze w takie opowieści - dopóki czlowiek nie kupi i sam nie włoży odpowiedniej sumy pieniędzy nie ma co liczyć na cuda....

  4. #44
    Użytkownik Znawca Avatar szkodnik
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Radom,okolice
    Auto
    była 156:)jest GT Q2
    Postów
    1,551

    Domyślnie

    on pracuje w Salonie Samochodowym nowych i jest odpowiedzialny za te w rozliczeniu tez zostawiane,wpisz sobie w gogle co pod adresem ty na kieleckiej jest)))Bocian osobiscie go poznał,normalna cenatypowy Polak za tanio zle za drogo tez zle)To są fani alfona i onale co ja ci bede tłumaczyłchyba ze zakład o 100),a ile dałes za spidera i ile lat temu??
    Ostatnio edytowane przez szkodnik ; 13-02-2015 o 23:32

  5. #45
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v
    Postów
    286

    Domyślnie

    Cytat Napisał szkodnik Zobacz post
    ,normalna cenatypowy Polak za tanio zle za drogo tez zle)To są fani alfona i onale co ja ci bede tłumaczyłchyba ze zakład o 100),a ile dałes za spidera i ile lat temu??
    Widzisz, nawet nie do konca rozumiesz o co mi chodzi. Typowy Polak kupuje byle taniej. A ja nie wierze ze kupie auto za 10tys pln (które nowe kosztowało 150tys pln) i nic w nim nie bedzie do zrobienia - chociazby uszczelki po 15-20 latach nadaja sie wszystkie do wyrzucenia i cała masa innych elementów.Może jestem idealista ale wszelkie nawet drobnostki, niedomagania, zuzycia mnie denerwuja i wymieniam odrazu na nowe,regeneruje,naprawiam
    Spiderka kupiłem za kilkukrotnosc tego jakie sa teraz ceny i 10lat temu....
    Pasjonaci na tym forum juz tez byli, mozna znalezc historie przygód jakie zdarzaly sie kupującym od takich osób. Choc zgadzam sie, że nie można generalizować.

    To jest tak z kazdymi autami, nie tylko Alfami.Np. kupujesz auto z górnej pólki, wydaje Ci sie ze wszystkie jest ok, ze jest dobrze wyciszone, wszystko idealne - dopoki nie przejedziesz sie nowym lub 2-3 letnim egzemplarzem z małym przebiegiem, wtedy czar pryska....
    Ostatnio edytowane przez piorek ; 14-02-2015 o 08:46

  6. #46
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo GTV
    Postów
    35

    Domyślnie

    A co to za jakaś seria limitowana ? Pierwszy raz taką widzę http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-gtv-...tml#160a9bf82f

  7. #47
    Użytkownik Znawca Avatar szkodnik
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Radom,okolice
    Auto
    była 156:)jest GT Q2
    Postów
    1,551

    Domyślnie

    ja ich znam i wiem jaj dbają o samochody) to samoch 99 niestety alfy tanieją ,JULKE zadbaną juz z 2012 za 42 tysie mozna kupic,a ile kosztowała nowa)teraz to niewiem czy znalazłbys w Polsce wariata co by ci dał za spidera 20,jesli tego w stylu gtvki

  8. #48
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v
    Postów
    286

    Domyślnie

    Cytat Napisał szkodnik Zobacz post
    ja ich znam i wiem jaj dbają o samochody) to samoch 99 niestety alfy tanieją ,JULKE zadbaną juz z 2012 za 42 tysie mozna kupic,a ile kosztowała nowa)teraz to niewiem czy znalazłbys w Polsce wariata co by ci dał za spidera 20,jesli tego w stylu gtvki
    Dlatego nie bede sprzedawal, a jesli kiedyś to juz na pewno nie w Polsce
    Zreszta uwazam ze w tym kraju podejscie ludzi i ceny sa chore. Ostatnio Audi A6 5 letnie z przebiegiem niecale 60 tys km i w idealnym stanie sprzedawałem rok czasu,a znajomi trupy z przebiegami 300tys i wiecej w kilka tygodni...
    Ostatnio edytowane przez piorek ; 14-02-2015 o 23:06

  9. #49
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartesiak1 Zobacz post
    A co to za jakaś seria limitowana ? Pierwszy raz taką widzę http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-gtv-...tml#160a9bf82f
    Wersja Elegant: http://www.bozhdynsky.com/alfa-romeo...gant-2001-gtv/

    Spoiler, rozpórka kielichów, dolot, wydech, gałka lewarka - nieoryginalne. Trzeba przyznać, że ładnie się prezentuje

  10. #50
    Użytkownik Świeżak Avatar Bandicoot
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    ALFA ROMEO GT 1.9JTD
    Postów
    148

    Domyślnie

    Pojawiło się kolejne Busso:
    http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-gtv-...tml#f01e5757b9

    Czy w '98 był już przeprowadzony pełen lift wnętrza?

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-06-2015, 12:13
  2. [GTV Spider] Alfa Romeo Spider - 2 aukcje
    Utworzone przez Lick w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-12-2012, 19:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory