Strona 55 z 113 PierwszyPierwszy ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 1130

Temat: Ciekawe aukcje części do Gtv

  1. #541
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Mając w swojej historii tyle young i oldtimerów, praktycznie z automatu powinien być taki dział.
    Kiedyś odbudowywaliśmy GTV6 i była to droga przez mękę, gdyby nie wysyłki elementów od prywatnych użytkowników z Francji, Włoch i Hiszpani... do dziś auto stałoby zdekompletowane.

  2. #542
    Administrator ds. zlotów Romeo Avatar LIGAR
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    było sobie 156 SW 2.4 JTD 2001 rok 180 ps...
    Postów
    809

    Domyślnie

    A wg mnie taki dzial nigdy nie powstanie. Polska to nie rynek na klasyki tym bardziej z wloch. Moze to po czesci poklosie dostepnosci ww przez was czesci zamiennych, nie zmienian to jednak faktu ze taki pomysl w mojej ocenie to droga do nikad.
    Przygody z naprawą "sprawnego" 2.0 TB V6 - http://www.forum.alfaholicy.org/gtv_...e_2_0_tb.html?

    Gtv 2.0 V6 TB '99 + bonusy -> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ioholikow.html

  3. #543
    Użytkownik Świeżak Avatar AtMa
    Dołączył
    01 2016
    Auto
    159, Spider 916, Y10
    Postów
    80

    Domyślnie

    Cytat Napisał LIGAR Zobacz post
    A wg mnie taki dzial nigdy nie powstanie. Polska to nie rynek na klasyki tym bardziej z wloch. Moze to po czesci poklosie dostepnosci ww przez was czesci zamiennych, nie zmienian to jednak faktu ze taki pomysl w mojej ocenie to droga do nikad.
    FCA decydując się na ewentualne inwestycje w dział części dla "klasyków" nie ma zapewne na myśli Polski jako głównego rynku natomiast gdyby coś takiego ruszyło polscy posiadacze "klasyków" z grupy Fiata po prostu by na tym skorzystali. W dzisiejszych czasach zamówienia od wszystkich zainteresowanych można zbierać np. poprzez jedną globalnie dostępną stronę internetową. A czy są w stanie na tym zarabiać... pewnie tak. Kwestia sposobu prowadzenia biznesu. Po za tym im więcej klasyków w dobrym stanie na ulicach, nawet "od święta", tym niewątpliwie dla danej marki lepiej.

  4. #544
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Ja mam używkę w idealnym stanie w kartonie "dla wnkuków", na aucie jeździ z lekkim odpryskiem

    - - - Updated - - -
    [MENTION=67601]AtMa[/MENTION] Twoja oidp nie wygląda najgorzej?

  5. #545
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Cytat Napisał mattman Zobacz post
    Mając w swojej historii tyle young i oldtimerów, praktycznie z automatu powinien być taki dział.
    Niestety, tylko kilka niemieckich marek tak rozpieszcza wielbicieli marki.

    Cytat Napisał mattman Zobacz post
    Kiedyś odbudowywaliśmy GTV6 i była to droga przez mękę, gdyby nie wysyłki elementów od prywatnych użytkowników z Francji, Włoch i Hiszpani... do dziś auto stałoby zdekompletowane.
    Uwierz mi, że w Polsce jest super. Przez to, że przez parę lat byliśmy śmietnikiem Europy Zachodniej, mamy od ręki na Allegro czy Olx części do np. 164, 155 o które w reszcie Europy ludzie się prawie zabijają. A jak już się zabiją, to potem cena zabija tego który innych pozabijał

  6. #546
    Użytkownik Świeżak Avatar AtMa
    Dołączył
    01 2016
    Auto
    159, Spider 916, Y10
    Postów
    80

    Domyślnie

    Cytat Napisał supabache Zobacz post
    Ja mam używkę w idealnym stanie w kartonie "dla wnkuków", na aucie jeździ z lekkim odpryskiem

    - - - Updated - - -
    [MENTION=67601]AtMa[/MENTION] Twoja oidp nie wygląda najgorzej?
    To jest na tyle charakterystyczny element w AR, że fajnie gdyby był w super stanie ale nie za wszelką cenę:-)

  7. #547
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    W idealny stanie do....pierwszego kamienia spod koła jadącego przed Nami auta, a przy "wzroście" Gtv jest ona na takie rzeczy mocno podatna.

  8. #548
    Użytkownik Świeżak Avatar kar78
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Wlkp
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 Lusso,
    Postów
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał AtMa Zobacz post
    Do kupienia jest nowe scudetto do ph2. Parę złotych do wydania jest ale może ktoś będzie reflektował. https://www.autosklep24.pl/pl/p/Atra...60658555/27436

    Jakies 5 lat temu kupiłem tez nowe za......190zł. Trzeba było kupic kilka, bo okazuje się , że to niezła lokata kapitału

  9. #549
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Alfa Romeo Spider
    Postów
    12

    Domyślnie

    he he he mam takie samo scudetto w aucie ... i zastanawiałem się nad zmianą na oryginalne ale najwyraźniej muszę to przemyśleć

  10. #550
    Użytkownik Świeżak Avatar AtMa
    Dołączył
    01 2016
    Auto
    159, Spider 916, Y10
    Postów
    80

    Domyślnie

    Te grille obecnie jako nowe się praktycznie nie pojawiają stąd ta "fajna" cena. A może da się je jakoś zregenerować?

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-06-2015, 12:13
  2. [GTV Spider] Alfa Romeo Spider - 2 aukcje
    Utworzone przez Lick w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-12-2012, 19:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory