Strona 61 z 113 PierwszyPierwszy ... 11515253545556575859606162636465666768697071111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 1130

Temat: Ciekawe aukcje części do Gtv

  1. #601
    Użytkownik Świeżak Avatar rogo
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa Romeo GTV 2.0TS
    Postów
    214

    Domyślnie

    Cytat Napisał mattman Zobacz post
    Nadal uważam, że te felgi w 916 to słaby pomysł...

    P.S. Widzieli Gtv na allegro z przebiegiem 33.000 km ?
    właśnie ją oglądałem, ciekawy egzemplarz, jak już ryloon napisał scudetto z Ph2 maska i przedni zderzak mogą być malowane ta czerwień faktycznie mocno się zmienia niestety z czasem i dobranie odcienia lakieru jest moim zdaniem praktycznie niemożliwe, szkoda że brakuje fabrycznego radia, na oryginalne felgi z pewnością wystarczy po sprzedaży tych które są teraz na aucie
    Ostatnio edytowane przez rogo ; 11-02-2017 o 23:17

  2. #602
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Rogo, a jak z przebiegiem tej czerwonej Gtv?
    Jest jakoś potwierdzony? Czy są papiery?

    I dlaczego sprzęgło zostało wymienione?

    Te felgi od GTA fajnie wyglądają.

  3. #603
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2016
    Auto
    Gtv 3.0 V6 24V
    Postów
    10

    Domyślnie

    Forum nie śpi i szybko reaguje Maska, przedni zderzak i tylni były malowane, ponieważ samochód kupiłem w takim oto stanie wizualnym:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FullSizeRender (1).jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	90.8 KB
ID:	221836Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FullSizeRender (2).jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	89.0 KB
ID:	221837Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FullSizeRender (3).jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	66.0 KB
ID:	221838Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FullSizeRender.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	91.6 KB
ID:	221839
    Ja chciałem doprowadzić to auto do stanu zbliżonego do tego jak wyjechał z fabryki. Niestety malowanie tych 3 elementów zrobiłem przed polerką i woskowaniem, licząc, że uda się przywrócić w wyniku polerki kolor elementów niemalowanych ponownie. Niestety różnica jest widoczna i żeby było tip top to należałoby jeszcze raz to przemalować.
    Sprzęgło zostało wymienione, ponieważ poprzednie łapało bardzo wysoko. Myślę, że ten samochód służył do jazdy na torze dlatego sprzęgło szybciej się wykończyło. Sprzęgło wymieniałem w Pablo Garage i tam też usłyszałem, że stan GTV potwierdza jej znikomy przebieg. Oryginalne felgi oczywiście mam do oddania razem z wozem, aczkolwiek telefony według mnie wyglądają świetnie na GTV.

  4. #604
    Użytkownik Świeżak Avatar rogo
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa Romeo GTV 2.0TS
    Postów
    214

    Domyślnie

    kazikx - dwuznacznie się wyraziłem oglądałem niestety tylko w ogłoszeniu

    Świstak - elementy lakierowane mają pewnie kolor bliski oryginału prawdopodobnie lakier był dorabiany po numerze z tabliczki, polerowanie oryginalnego lakieru nie przywróci mu oryginalnego odcienia bo jest to system 2-warstwowy i można jedynie usunąć rysy i oksydację z klaru, kolor zmienia baza która jest pod nim, dodatkowo lakier zmienia odcień nierównomiernie inaczej będzie na elementach poziomych a inaczej na pionowych, nawet pojedynczy panel w górnej części będzie miał inny odcień niż jego dolna część. Żeby było idealnie trzeba lakierować całe auto, w moim są lakierowane drzwi do wysokości przetłoczenia pod klamką i sytuacja wygląda podobnie jak z Twoją maską, na razie tego ruszam bo chciałbym w przyszłości polakierować właśnie całe auto.

    Felgi które masz teraz to nie telefony i nie do końca pasują szczególnie Ph1 (to tylko moje zdanie) ale widzę że masz też oryginalne 16" z V6
    Ostatnio edytowane przez rogo ; 12-02-2017 o 08:16

  5. #605
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2016
    Auto
    Gtv 3.0 V6 24V
    Postów
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał rogo Zobacz post
    kazikx - dwuznacznie się wyraziłem oglądałem niestety tylko w ogłoszeniu

    Świstak - elementy lakierowane mają pewnie kolor bliski oryginału prawdopodobnie lakier był dorabiany po numerze z tabliczki, polerowanie oryginalnego lakieru nie przywróci mu oryginalnego odcienia bo jest to system 2-warstwowy i można jedynie usunąć rysy i oksydację z klaru, kolor zmienia baza która jest pod nim, dodatkowo lakier zmienia odcień nierównomiernie inaczej będzie na elementach poziomych a inaczej na pionowych, nawet pojedynczy panel w górnej części będzie miał inny odcień niż jego dolna część. Żeby było idealnie trzeba lakierować całe auto, w moim są lakierowane drzwi do wysokości przetłoczenia pod klamką i sytuacja wygląda podobnie jak z Twoją maską, na razie tego ruszam bo chciałbym w przyszłości polakierować właśnie całe auto.

    Felgi które masz teraz to nie telefony i nie do końca pasują szczególnie Ph1 (to tylko moje zdanie) ale widzę że masz też oryginalne 16" z V6
    Dokładnie tak jak piszesz, lakier był dobierany do koloru lakieru z wnęk, gdzie na co dzień nie dociera słońce i zachował się on w oryginalnym kolorze.

  6. #606
    Użytkownik Świeżak Avatar rogo
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa Romeo GTV 2.0TS
    Postów
    214

    Domyślnie

    Cytat Napisał Świstak Zobacz post
    Dokładnie tak jak piszesz, lakier był dobierany do koloru lakieru z wnęk, gdzie na co dzień nie dociera słońce i zachował się on w oryginalnym kolorze.
    nie wiem dlaczego chcesz ją sprzedać, osobiście bym nie sprzedawał

  7. #607
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Wyglądała koszmarnie, na tym, placu :-)
    Pasowałoby zmienić przód tak, by scudetto było właśnie z Ph1.


    Co do felg: Sieny, już lepiej pasują, bo są świeższe, jeśli chodzi o styl i wzornictwo.
    Milano, super, ale do starszych alfa, niż 916, bardziej "kanciastych" typu 164, 75.
    Ostatnio edytowane przez mattman ; 12-02-2017 o 09:21

  8. #608
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Świstak, cena jest zachodnioeuropejska.
    W tej cenie musiałby być ogarnięty na tip top.
    A i tak sporo, przynajmniej jak na polskie warunki.

  9. #609
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Co z tego, że są za wysokie kwoty wystawione np. na mobile.de, jak się nie sprzedają za takie pieniądze. Tomiego 3.2 wystawiona była na mobilu, za dobre pieniądze, a sprzedała się w Polsce.
    Tak, jak kazik napisał, w tej cenie powinna być w niemal fabrycznym stanie, odbudowana maksymalnie. Wtedy, może znalazłby się amator na taki okaz :-)

  10. #610
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2016
    Auto
    Gtv 3.0 V6 24V
    Postów
    10

    Domyślnie

    Ja twierdzę, że jednak na mobile gtv o podobnych parametrach wystawione są drożej (15-60%) a to według mnie znaczna różnica. Rynek pokaże jak moja propozycja zostanie przyjęta.
    Ostatnio edytowane przez Świstak ; 12-02-2017 o 11:31 Powód: Błąd

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-06-2015, 12:13
  2. [GTV Spider] Alfa Romeo Spider - 2 aukcje
    Utworzone przez Lick w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-12-2012, 19:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory