SOPELTomcat
Nowy
- Rejestracja
- Lis 23, 2008
- Postów
- 148
- Wiek
- 40
- Lokalizacja
- Poznań
- Auto
- Alfa Romeo Spider 2.0 TS,Allfa 159 1.9 jtdm
Witam
z góry przepraszam za lamerskie pytanie,ale w tematyce diagnostyki jestem kompletnym lamerem
a więc do rzeczy
zakupiłem kabel diagnostyczny VAG KKL (z przełącznikami na abs,poduchę) wraz ze złączem 3 pinowym
chciałbym zdiagnozować abs oraz poduszkę w mojej belli,ale nie mam pojęcia z jakiego darmowego programu skorzystać i który to obsłuży
myślę że jest ktoś na forum który już podłączał się do starszego motronica,i poradzi jak to skutecznie zrobić
najlepiej z linkiem skąd mam ściągać program i w które złącza mam się w spiderze podłączyć
z góry dziękuję za rzeczową podpowiedź
pozdrawiam serdecznie
silnik 2.0 ts 150km (aluminiowa pokrywa)
Motronic 2.10.3
z góry przepraszam za lamerskie pytanie,ale w tematyce diagnostyki jestem kompletnym lamerem
a więc do rzeczy
zakupiłem kabel diagnostyczny VAG KKL (z przełącznikami na abs,poduchę) wraz ze złączem 3 pinowym
chciałbym zdiagnozować abs oraz poduszkę w mojej belli,ale nie mam pojęcia z jakiego darmowego programu skorzystać i który to obsłuży
myślę że jest ktoś na forum który już podłączał się do starszego motronica,i poradzi jak to skutecznie zrobić
najlepiej z linkiem skąd mam ściągać program i w które złącza mam się w spiderze podłączyć
z góry dziękuję za rzeczową podpowiedź
pozdrawiam serdecznie
silnik 2.0 ts 150km (aluminiowa pokrywa)
Motronic 2.10.3