Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Krzysiek-spider
    Mieszka w
    Lądek-Zdrój
    Auto
    Alfa Romeo Spider 3V6 12v 1998rok

Post dach w alfie spider 916

Witam wszystkich. Czy ktoś wymieniał już dach w swoim spiderze i mógłby polecić kogoś, zależy mi na dokładnym wykonaniu i spasowaniu więc chodzi mi o jakiegoś dobrego fachowca w tym temacie i jeszcze jedno czy znacie orientacyjne koszty takiego nowego dachu. ja w tej chwili mam dwa dachy ale oba w kiepskim stanie,z góry dziekuje za wszelkie informacje.

pozdrawiam wszystkich

› Więcej...: dach w alfie spider 916

Użytkownik Świeżak Avatar luckie
    Auto
    916 Spider 2.0 TS

Domyślnie

Zalezy co chcesz wymienić, samo poszycie, wraz z "szyba" czy bez, czy może cały kompletny dach z całym mechanizmem.
    Ja wymieniałem niedawno cały kompletny dach i koszt nowego to w zależności od koloru 900-1100 eur + robota - jak spasować i co regulować znajdziesz w serwisowce, nie jest to takie skomplikowane ale czasochłonne.
    Wymiana samego poszycia wyjdzie nieco taniej.

Mieszka w
    Lądek-Zdrój
    Auto

Domyślnie

ja tak wogóle to mam dwa dachy jeden na aucie i drugi dostałem z autem ale oba są w nienajlepszym stanie, więc mógłbym spróbować wymienić samo poszycie , zresztą zdam się na zdanie fachowca w tym temacie co z tym zrobić , ale musze podjechać do jakiegoś co to robi i w miare blisko.

Użytkownik Świeżak Avatar majeczka
    Mieszka w
    kiedyś Pabianice, jeszcze Wawa:)
    Auto
    159 SW, 1.9 jtdm, 150 KM, Spider 916, 2.0 ts, 155 KM

Smile dach w spider

czesc, wymienialam poczycie wraz z szybą tylną, w TAPWID Lublin. Nie ma w waw czy na Mazowszu tapicerow szyjących takie dachy - jedyny wymieniający Brzyszcz, ktory je zamawia ..w Tapwidzie lub Żaganiu/przynajmniej tak bylo w kwietniu 2018. jesli masz pewnosc,ze stelaz jest prosty i nieuszkodzony mozesz kupic poszycie i probowac wymienic samemu. koszt dachu kolor to od 2500 w gore z wymianą/w Tapwidzie. w żaganiu 2500 + 800 montaz, u Brzyszcza rok temu bylo 2400+800. Jest jeszcze cabrio Pietryga, ale nie korzystalam z uslug/wielkopolska. dach czarny - tanszy.
    swoją droga zapraszam na grupę Miłośnicy cabrio by CABRIO POLAND - grupa ludzi-milosnikow cabrio,ale nie tylko alf/wszystkie marki. czesto przy okazji spotkan i rozmów tez wymieniamy sie namiarami na serwisy i warsztaty, ale akurat jak chodzi o dachy to niestety w kraju sa 3-4 serwisy i to w wiekszosci bez mechanikow/elektrykow, tylko tapicerzy. pozdr
    Ostatnio edytowane przez majeczka ; 28-05-2019 o 08:54
    Miłośnicy cabrio Mazowieckie by CABRIO POLAND
    Legionowo Cabrio Style
    Alfa Romeo Gtv/Spider Team_916
    Alfaholicy.org
    Alfaholicy Mazowsze
    Podkarpaccy Alfaholicy

Mieszka w
    Lądek-Zdrój
    Auto

Domyślnie

Dzieki za informacje , podzwonie popytam , do dwóch już dzwoniłem koszt to ok 3 tys. z wymianą a u drugiego troche drożej ale dopiero po oględzinach powie dokładnie cene.

Pozdrawiam i dzięki za wszelkie info na ten temat.