Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Temat: Zakup i serwis GTV 3.0 V6 24 V

  1. #21
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doris Zobacz post
    Schnnazzi, moja wiedza na temat mechaniki aut jest generalnie skąpa, więc będę musiała się zdać wyłącznie na mechanika. Na szczęści w okolicach Warszawy tacy też są. Natomiast szukanie części to już mniejszy problem jak wiadomo czego się szuka. Pytanie czy się znajdzie? Czytałam opowieści o właścicielach alf śledzących wszelkie fora, w tym zagraniczne w poszukiwaniu potrzebnych, a bardzo rzadko możliwych do kupienia części, które znikają kilkanaście minut po pojawieniu się ogłoszenia. To polowanie to też jakiś element frajdy z bycia posiadaczem Alfy.
    Też tak myślałem. To nie jest fajne - zwłaszcza dla kogoś kto nie ogarnia mechaniki.

  2. #22
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doris Zobacz post
    Schnnazzi, moja wiedza na temat mechaniki aut jest generalnie skąpa, więc będę musiała się zdać wyłącznie na mechanika. Na szczęści w okolicach Warszawy tacy też są. Natomiast szukanie części to już mniejszy problem jak wiadomo czego się szuka. Pytanie czy się znajdzie? Czytałam opowieści o właścicielach alf śledzących wszelkie fora, w tym zagraniczne w poszukiwaniu potrzebnych, a bardzo rzadko możliwych do kupienia części, które znikają kilkanaście minut po pojawieniu się ogłoszenia. To polowanie to też jakiś element frajdy z bycia posiadaczem Alfy.
    Np ja miesiąc temu szukalem kilka dni amortyzatorow na przod do Ph1. W Polsce zapomnij ze znajdziesz. Sprowadzilem je z Berlina a tamci sprowadzili z magazynu ale nie wiem skąd. Takze po tygodniu czasu mialem je juz u siebie. Ale mialem spore obawy ze moge ich nie znalezc i bede musial regenerowac stare. A byly juz w kiepskim stanie. Btw zamówiłem zamiennik TRW bo oryginalnych Magneti Marelli nie ma a jak beda to ceny absurdalnie wysokie. Takze wiem z czym to sie je bo Spidera posiadam juz 7 lat
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  3. #23
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Marzy mi się Alfa:)
    Postów
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał toddlockwood Zobacz post
    Też tak myślałem. To nie jest fajne - zwłaszcza dla kogoś kto nie ogarnia mechaniki.
    no i dodatkowo jest jeszcze kobietą, o kolorze włosów nie wspomnę
    A tak na serio, mam nadzieję, że w kwestie mechaniczne w jakimś stopniu się wciągnę, no bo od czego jest "wujek" google?, ewentualnie będę pytać na forum.

Podobne wątki

  1. Serwis dla 164
    Utworzone przez Jaro_84 w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-08-2016, 22:10
  2. Serwis dla 164
    Utworzone przez Jaro_84 w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-08-2016, 06:39
  3. serwis 156
    Utworzone przez ARdaviotz156 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-07-2014, 17:38
  4. Serwis
    Utworzone przez Seshe w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-06-2012, 14:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory