Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: GTV (prawie) pierwsze auto, czy warto i jeśli tak to na co mam zwrócić uwagę ?

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2019
    Auto
    były: yaris , golf IV teraz: nic
    Postów
    2

    Post GTV (prawie) pierwsze auto, czy warto i jeśli tak to na co mam zwrócić uwagę ?

    Witam, ostatnio idąc pewną wioskową drogą zauważyłem wrastającą w rowie melioracyjnym Alfę Romeo (nie powiem bardzo wpadła mi w oko i zrobiło mi się jej żal) jak się okazało AR GTV cup 16V lub 6V (nie potrafię określić i nie wiem czy w ogóle jest wersja 16V) i stwierdziłem że może i warto chociaż spróbować ją wyratować i tu proszę o pomoc was Alfaholików na co zwrócić szczególną uwagę w sprawie np. silnika i jego stanu, karoserii oraz wnętrza oraz jeśli ktoś się rozeznaje ew. kosztów wymiany/regeneracji/naprawy. Już na pierwszy rzut oka widać że nie jest w najlepszym stanie lakierniczym (tu i uwdzie jakies odpryski, małe ryski/wgnieconka) na załączonym jpg widać też wybitą tylnią lampę. Niestety nie miałem wtedy czasu ani zrobić więcej zdjęć ani dokładnie się przyjrzeć ani dopytać się o nią wyśledzonego już na tą chwilę właściciela lecz pod koniec tego lub w środku przyszłego tygodnia wybiorę się na bliższe spotkanie z tym okazem i wtedy załączę więcej zdjęć lecz juz jak tam będę to chciałem być bardziej zaznajomiony z tym autem. Mam nadzieję że tu znajdę pewne odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a za wszelką pomoc z góry dziękuję :)

    Pozdrawiam Obak
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20191025_171214.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	100.6 KB
ID:	263202  

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    gtv
    Postów
    30

    Domyślnie

    Zalukaj na podloge czy juz fotele nie znikaja. Koncowki progow czy istnieja. Teraz nie wiadomo w jakim jest stanie bo nie widze. Ale napewno na dzien dobry wjezdza rozrzad oleje zobacz hamulce
    Sprawdz czy ma caly wydech. Moze juz ktos grzebal i rozkradl

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar Kali_33
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    GTV 2.0TS 1997
    Postów
    1,525

    Domyślnie

    zastanów się dobrze czy chcesz się pakować w renowację TS-a bo ceny niektórych części zaczynają trącić absurdem jak np. używane tylne lampy (500 zł w górę) czy przednia przeciwmgielna. Zdrowe GTV w całkiem przyzwoitym stanie (TS-y) chodzą już po 5-6 tys a w renowację wrzucisz przynajmniej 2x razy więcej. Co innego 3.0V6, może się opłacać.

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2019
    Auto
    były: yaris , golf IV teraz: nic
    Postów
    2

    Domyślnie

    zajrzę napewno i jak będę ją oglądał to napewno dam pare zdjęć tutaj

    - - - Updated - - -

    Zależy jeszcze ile będzie sobie wołał właściciel i co bedzie pod maską ale zobaczymy moze ugram dobrą cenę, czekam tylko na dobry moment zeby tam pojechac i będę się meldował tutaj z większą ilością informacji

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał Obak Zobacz post
    AR GTV cup 16V lub 6V (nie potrafię określić i nie wiem czy w ogóle jest wersja 16V)
    To jest 16V słynny Twin Spark, silnik dobry, jeśli zadbany. Ja np. bardzo T.S.'y lubię i permamentnie jakiś posiadam
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

Podobne wątki

  1. [159] Pierwsza alfa, pierwsze pytania i wątpliwości, na co zwrócić uwagę przy zakupie
    Utworzone przez megauchuch w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 01-10-2014, 08:34
  2. Zakup 147- na co zwrócić uwagę ?
    Utworzone przez gumatrabi w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-11-2012, 14:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory