Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Rozpórki tył dół (zakup grupowy)

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar lukaszb
    Dołączył
    02 2011
    Auto
    Alfa Romeo Gtv '96 2.0 TS
    Postów
    309

    Domyślnie Rozpórki tył dół (zakup grupowy)

    Witajcie


    Wczoraj spontanicznie powstała do mojej Gtv rozpórka tylna dolna


    Więc pytanie, jest ktoś taką zainteresowany? Trzeba było by ustalić ilość chętnych i materiał z jakiego mają być wykonane (nierdzewka czy zwykła stal lakierowana proszkowo ).


    Wstępna wycena to około 100zł za rozpórkę Ale tak jak piszę w razie czego trzeba ustalić jakie i ile bo to się może nieznacznie zmienić


    No i parę fotek z przymiarki, ogólnie widać o co chodzi z tym że ta rurka nie jest nawet dobrze wypolerowana i obspawana

















    Rzecz jasna w rurkę przy śrubie nasadka wchodzi z odpowiednim do użycia gana luzem


    Radek pytał też o rozpórkę przód dół ale np u mnie nie ma na nią szans przez to, że zglebiona Gtv często szoruje wydechem o koleiny a rozpórka by musiała iść jeszcze niżej.. Ale jak koś chce to nie ma sprawy.


    Odnośnie tylnej dolnej to jak ktoś zainteresowany to wpisywać się na listę i pisać czy chodzi o polerowaną czy lakierowaną poler nierdzewka rzecz jasna ciut droższa


    Aha i jak coś to szybko się decydować bo w przyszłym tygodniu chcemy je robić i jeszcze jedno, będę od chętnych pobierał zaliczkę bo niestety z rozpórkami do Gtv mimo chętnych zostałem...

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar aniol_jojo
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Ruszów
    Auto
    156 SW - 2.4 JTDm 2004r
    Postów
    1,987

    Domyślnie

    Ja mam do Ciebie pytania, jaka byłaby cena dokładna rozpórki dół/tył z polerowanej nierdzewki i jak sam napisałeś zostały Ci jakieś rozpórki tzn przód na kielichy czyli można kupić coś od Ciebie z dostępnością "od ręki"? Oczywiście również interesują mnie kosztu transportu oraz forma przesyłki (kurier czy poczta). Zapomniałbym, wchodzi w grę również wysyłka pobraniowa czy tylko przelew?
    "Alfa chociaż mała prowokuje do zgwałcenia pierwszych stu stron kodeksu drogowego."
    jest: 156 2.4 JTD 04r...
    była: Gtv 2.0 Twin Spark Verde Tropico 96r...

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar kudlaty_bytom
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Alfa Romeo Gtv 2.0 TS
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    a ja się zapytam po co ona?
    taka aluminiowa belka z wyspawanymi uszami z grubych profili i jeszcze rozpórkę chcesz zakładać? mógłbym nawet powiedzieć, że sam tylny 'wózek' jest sztywniejszy od tej Twojej rury
    masa zabija moc haha

    a ogólnie sam pomysł bardzo fajny

    verdebiancorosso

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar lukaszb
    Dołączył
    02 2011
    Auto
    Alfa Romeo Gtv '96 2.0 TS
    Postów
    309

    Domyślnie

    kudlaty_bytom, podłużnice z przodu oraz sanki też są niby sztywniejsze od rurki a jednak rozpórkę się zakłada... Jak dla mnie ma ona (ta moja) zamknąć całość od dołu i usztywnić na boki mocowania wahaczy. Powstaje wtedy taki jakby prostokąt a nie litera u jak w serii Ale tak szczerze ja się nie nastawiam na bóg wie co i nie mam zamiaru nikomu wciskać, że rozpórka da coś poza wyglądem a efekt będzie dość ciekawy bo nawet na mojej dość mocno zglebionej Gtv podchodząc z tyłu widać mocowania wahaczy do których ma być rozpórka przykręcona

    aniol_jojo, dokładna cena takiej rozpórki na chwilę obecną (jest tylko 2 zainteresowanych oprócz Ciebie) z nierdzewki to 110zł. Jak będzie więcej niż 5 w sumie to powinniśmy zejść do 100zł i w takim razie zdecydowanie nie opłaca się robić lakierowanych bo niewiele taniej wyjdą a nierdzewną po zimie przepolerujesz i się będzie świeciła Rozpórki na kielichy mam kilka sztuk od ręki tu masz temat ze zdjęciami i cenami: http://www.forum.alfaholicy.org/czes...win_spark.html wysyłka raczej po przelewie bo tak jak pisałem mam nie miłe doświadczenie z tymi rozpórkami.. no a i cena wysyłki wtedy nie duża bo 17zł pocztą a za te tylne jeszcze mniej na pewno

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar kudlaty_bytom
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Alfa Romeo Gtv 2.0 TS
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    jeśli chodzi o stronę wyglądu, to całkowicie się zgadzam, efekt zamierzony będzie osiągnięty

    verdebiancorosso

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArturK
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Jelenia Gora
    Auto
    [156 2,4 JTD SW 2005]
    Postów
    295

    Domyślnie

    Tutaj do zgapienia z Ultra Racing http://www.ultraracing.com.my/Catalo...20GTV&pageno=1
    Mają fajne rozpórki (nie o kolor chodzi), tylko te ceny...

  7. #7
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Ultra Racing jadą hardkorowo:


  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta Avatar majster_85
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Trzebnica
    Auto
    GT KLEKOT POWER
    Postów
    475

    Domyślnie

    fajnie gdyby do 2,0 v6 dało się kupi rozpórkę kielichów
    ______________________________________________

    Majster_85

  9. #9
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar lukaszb
    Dołączył
    02 2011
    Auto
    Alfa Romeo Gtv '96 2.0 TS
    Postów
    309

    Domyślnie

    Jeżeli ja je mam sprzedawać to jeszcze fajniej było by gdyby ktoś z V6 w końcu przyjechał na przymiarki...

    Ale nie o tym temat. W temacie to moja rozpórka gotowa, później/jutro wrzucę fotki takiej całkiem gotowej


    Dobra bo dziś rano całkiem przypadkiem spotkałem chyba jedynego posiadacza V6 z mojej okolicy (pozdrawiam Panie Jarku) który zgodził się pożyczyć rozpórkę na wzór Wiec po skończeniu rozpórek do 156 pewnie weźmiemy się za te do V6. Tylko założę odpowiedni temat ilu jest chętnych i czy jest sens zawracać sobie głowę...
    Ostatnio edytowane przez lukaszb ; 17-01-2012 o 10:29

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar majster_85
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Trzebnica
    Auto
    GT KLEKOT POWER
    Postów
    475

    Domyślnie

    a które V6 namierzyłeś ?? jak coś to jea jestem chętny o ile będzie do mnie pasowało
    ______________________________________________

    Majster_85

Podobne wątki

  1. Zakup grupowy rozpórek do 156
    Utworzone przez lukaszb w dziale 156
    Odpowiedzi: 277
    Ostatni post / autor: 14-10-2021, 11:29
  2. Grupowy zakup Ravenol 2T
    Utworzone przez yeye w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-12-2013, 19:00
  3. [GTV] Zakup grupowy rozpórek do Gtv V6
    Utworzone przez lukaszb w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 88
    Ostatni post / autor: 16-01-2013, 17:22
  4. Zakup grupowy dolotów do v6
    Utworzone przez DeadinhollywooD w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 10-04-2012, 19:19
  5. [GTV] Zakup grupowy rozpórek do 2.0 TS
    Utworzone przez lukaszb w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 20-01-2012, 16:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory