stanlizak
Nowy
- Rejestracja
- Lis 20, 2009
- Postów
- 1,037
- Lokalizacja
- Rybnik
- Auto
- Alfa 166 2.5V6 była; Alfa Gtv 2.0 TS 2001
Opisany odbiornik sterowania zamkiem nie będzie uruchamiał fabrycznego alarmu (fabryczny odbiornik przekazuje specjalny kod do modułu alarmu).
Pewnie można to zrobić ale to wymaga, dekodowanie sygnału do centralki alarmu - moim zdaniem za dużo roboty.
Można zastąpić fabryczny alarm dowolnym rynkowym modułem - wszystkie sygnały są doprowadzone.
Pewnie można to zrobić ale to wymaga, dekodowanie sygnału do centralki alarmu - moim zdaniem za dużo roboty.
Można zastąpić fabryczny alarm dowolnym rynkowym modułem - wszystkie sygnały są doprowadzone.


