Strona 13 z 113 PierwszyPierwszy ... 3456789101112131415161718192021222363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 1130

Temat: Ciekawe aukcje części do Gtv

  1. #121
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Wystosujmy do niego list, że kupimy ja na części ;)

  2. #122
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    04 2011
    Auto
    916 i 955
    Postów
    2,261

    Domyślnie

    może niech ją ktoś najpierw sprawdzi
    po co od razu niszczyć?

  3. #123
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Ona już chyba jest zniszczona... Tylko kto tak daleko się bujnie?

  4. #124
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Chyba najlepsza była by opcja żeby jedna osoba kupiła i odsprzedawała graty reszcie. Inaczej to jest nie do ogarnięcia ,żebyśmy chociaż z jednej okolicy byli to jeszcze .Dla mnie stanowczo za daleko żeby ją obejrzeć od tak sobie. Być może faktycznie może się okazać ,że szkoda ją rozbierać .Wszystko ta odległość psuje.

  5. #125
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Cytat Napisał LIGAR Zobacz post
    przecież macek robi se jaja... ale pany... ja nie dam 1500 za zderzak i parę pierdół, bo mi się to nijak kalkuluje Trzeba by jakoś sprawiedliwie podzielić łup, bo myślę że tytus też nie da 1500 za tunel środkowy
    Wiem ,że robi se jaja i tym samym mu odpowiadam.

  6. #126
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    04 2011
    Auto
    916 i 955
    Postów
    2,261

    Domyślnie

    nawet jakby silnik był w ruinie to i tak opłaca się kupić drugi i go wyszykować

  7. #127
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Pewnie, że tak Maras. To jest zabawa dla kogoś z nadwyżką finansową. Kogoś tak zajaranego Gtv, że włoży w nią każde pieniądze. Wtedy faktycznie należałoby kupić ten samochód, posprzedawać niepotrzebne graty a silnik i skrzynię tak jak Maciek pisze- wyszykować na wysoki połysk i poskładać to wszystko do kupy. Tylko kto ma za dużo kasy i tak kocha swoją Gtv, że w nią tak ostro zainwestuje? Pod to drugie jeszcze bym się może załapał, ale jestem zupełnie spłukany obecnie ;P

  8. #128
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quarter
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv 3.0 V6 24V '97, Audi TT 1.8TQ 225 '99, Subaru Outback SBD 2.0 '14
    Postów
    66

    Domyślnie

    Qrczę, patrzę na te zdjęcia i ja tam jakiejś tragedii nie widzę - wyjąwszy oczywiście aerograf, który jest dość masakryczny. Szukając w lutym Gtv brałem tę jak najbardziej pod uwagę (wtedy chyba była za 8 czy 9k), tylko wymiękłem przy wizji zdzierania tego artyzmu (NB, to dzieło jakiegoś mistrza aerografu, właściciel nawet podawał wtedy w ogłoszeniu jego nazwisko czy pseudonim artystyczny) i niejasnej historii z przepływką. Oczywiście - to tylko zdjęcia. Moja srebrna na zdjęciach wyglądała jak nuffka-sztuka ze świeżym lakierem, a okazała się lekko zmęczona życiem. Natomiast nadal sądzę, że za - powiedzmy - 6,000 to nie musi być zły pomysł. I to wcale nie na graty tylko do zrobienia i jeżdżenia.

  9. #129
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v
    Postów
    286

    Domyślnie

    Cytat Napisał Quarter Zobacz post
    Qrczę, patrzę na te zdjęcia i ja tam jakiejś tragedii nie widzę - wyjąwszy oczywiście aerograf, który jest dość masakryczny. Szukając w lutym Gtv brałem tę jak najbardziej pod uwagę (wtedy chyba była za 8 czy 9k), tylko wymiękłem przy wizji zdzierania tego artyzmu (NB, to dzieło jakiegoś mistrza aerografu, właściciel nawet podawał wtedy w ogłoszeniu jego nazwisko czy pseudonim artystyczny) i niejasnej historii z przepływką. Oczywiście - to tylko zdjęcia. Moja srebrna na zdjęciach wyglądała jak nuffka-sztuka ze świeżym lakierem, a okazała się lekko zmęczona życiem. Natomiast nadal sądzę, że za - powiedzmy - 6,000 to nie musi być zły pomysł. I to wcale nie na graty tylko do zrobienia i jeżdżenia.
    Quarter, moim zdaniem po tych zdjeciach nic nie widać - kilka zdjęc na zewnątrz, trochę środka i to wszystko Dopóki ktoś nie obejrzy dokładnie, również silnika i pod spodem cięzko decydować

  10. #130
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Ale w ogóle stwierdzanie stanu auta po zdjęciach to jak wróżenie z fusów...

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-06-2015, 12:13
  2. [GTV Spider] Alfa Romeo Spider - 2 aukcje
    Utworzone przez Lick w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-12-2012, 19:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory