Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Temat: co sie stało z czerwoną gtv

  1. #21
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mikadz1
    Dołączył
    03 2012
    Auto
    alfa romeo gtv 2.0ts ; dodge grand caravan 3.3l
    Postów
    62

    Domyślnie

    Równiez uważam ze temat powinien zostać może przenieść go, ale zostawić w Polsce takie czasy ze ludzie szukają czesci tanich dlatego tez ryzykuja ,czasami nie warto.... ten temat to byłaby przestroga w jaki sposób nie nalezy zamawiać cześci i czym sie kierowac przy wyborze sprzedawcy chociazby....

  2. #22
    MrMike
    Gość

    Domyślnie

    Panowie,
    nie ma się co cisnąć nawzajem. Rafi się do mnie odezwał. Mówi, że miał wypadek i kto inny odpisywał na maile. Jako, że wierze w domniemanie niewinności to daje kredyt zaufania. Jeżeli części do mnie dotrą, oczywiście odszczekam, że zostałem oszukany.

    Uważam, że warto zostawiać posty bo człowiek który go założył może się ustosunkować do oskarżeń, a tak temat jest zamknięty.
    Czy trafi na ten wątek i czy będzie wiedział, że dotyczy jego oferty? Bo ja osobiście nie zagladam na wątki o wymianie siedzeń więc Rafi też może nie wiedzieć, że temat "co się stało z czerwoną alfą" dotyczy jego.

    Odnośnie działu bazar, to szczerze mówiąc tam nawet nie zaglądam i myślę, że sprzedający ma dużo większe szanse ogłaszając się w forum konkretnego modelu.
    W kwestii zaufania - wolę kupić od forumowicza, niż od złomiarza z alledrogo. Dlatego zamówiam jedną część i jeżeli sprzedawca się sprawdza to wtedy myslę o konkretnych zakupach.

    Jeżeli dzielimy się opiniami na temat Belli na sprzedaż, to czemu nie opiniami o zakupionych częściach/sprzedawcach. Chyba częściej kupuje się części niż samochód...

    Pozdrawiam

  3. #23
    kubus_stunt
    Gość

    Domyślnie

    Tutaj popieram MrMike, bo jak pisałem wcześniej niedawno zamawiałem od Rafiego jedną rzecz i przyszla bardzo szybko bez najmniejszych problemów.. Czasem występują różne wypadki losowe i też trzeba brać je pod uwage.

  4. #24
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Heh jakby się wszystko dobrze skończyło to ja chętnie zamówię u Rafiego dwie rzeczy bo są mi potrzebne
    No więc Rafi niech się kuruje i czekamy
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  5. #25
    kubus_stunt
    Gość

    Domyślnie

    A poza wszystkim w dziale bazar na 5 albo czasem nawet 10 stron ogłoszeń do 147,157,159,146 itd znajdzie się jakieś do GTV. Więc o wiele prościej jest tutaj na dziale konkretnego modelu założyć temat ze się ma jakieś części do sprzedania.. ostatnio wstawilem do Bazaru ogłoszenie odnośnie reperaturki.. do tej pory zero odpowiedzi wstawiłem tutaj po paru godzinach odezwało się kilka osób.

  6. #26
    Użytkownik Znawca Avatar kudlaty_bytom
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Alfa Romeo Gtv 2.0 TS
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    Cytat Napisał MrMike Zobacz post
    Rafi się do mnie odezwał. Mówi, że miał wypadek
    nie wiem czy śmiać się, czy płakać, ale poniekąd wykrakałem

    verdebiancorosso

  7. #27
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Dragos
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Stara 156 1.9 8v
    Postów
    375

    Domyślnie

    Cytat Napisał kudlaty_bytom Zobacz post
    poniekąd wykrakałem
    na mój temat nie pisz nigdy nic xD

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory