Strona 2 z 39 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 382

Temat: Mocniejsze hamulce do 156v6

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar marc1nz
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    podkarpacie
    Auto
    AR 156 3.0 V6 Q2
    Postów
    152

    Domyślnie

    Witam , u mnie zacisk Brembo Alfa 166 -80zl za sztuke ,tarcze Alfa 166 310/28 160 zl/szt ,proszkowe malowanie zaciskow -kilka browarów ,klocki dostalem w prezencie ,adapter pomiedzy zacisk a zwrotnice hmm dzieki Grzesiek ! , ...za calosc niecaly 1kzl
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00133.jpg
Wyświetleń:	5727
Rozmiar:	167.6 KB
ID:	34574   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00140.jpg
Wyświetleń:	1055
Rozmiar:	175.5 KB
ID:	34575   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00134.jpg
Wyświetleń:	1792
Rozmiar:	125.2 KB
ID:	34576  

  2. #12
    SEJBR
    Gość

    Domyślnie

    no tak, dzieki Grzesiek i wszystko jasne ja adapterow nie mam jak wykombinowac, nie ma chetnych.

  3. #13
    SEJBR
    Gość

    Domyślnie

    No to teraz hamujemy na pelnej q..e

    Dobra. Seryjne heble spelnily swoja powinnosc i mozna ich uzywac jako zyletki wiec pora na zmiany. Zakupilem na przod nawiercane Zimmermany z klockami EBC Green stuff bo wyszlo ze redstuffy EBC by zle wspolpracowaly, tarcze dostaja mikropekniec itd, inne stopy po prostu, te klocki sa za ostre, a na tyl Brembo Max z klockami Ferodo. Kupilem to jako pakietowe zestawy wiec styknelo mi jeszcze na nowy Dot Jakosciowo oceniane sa jako niższa górna polka, mysle ze beda skuteczne i wystarczajace do lekkiego wozu o mocy 200KM. Zaciski zostaly seryjne, nie maluje ich na czerwono bo to nie hydrant )

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta Avatar majster_85
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Trzebnica
    Auto
    GT KLEKOT POWER
    Postów
    475

    Domyślnie

    brembo Max ?? to czemu masz na fotce zwykłe tarcze nienacinane
    ______________________________________________

    Majster_85

  5. #15
    SEJBR
    Gość

    Domyślnie

    Hehe przeklejalem tekst z bratniego forum jeszcze przed zmiana mial byc nacinany przod i nawiercany tyl, ostatecznie jest nawiercany przod i gladki tyl. Dalem sie przekonac ze nacinane moga byc glosniejsze a na tyl i tak idzie za mala sila hamowania wiec bylby to tylko gadzet. Chcialem tez miec dwa inne zestawy zeby sie przekonac jak produkty roznych firm ze soba wspolpracuja. Punkt dla Ciebie ze nie lykasz wszystkiego jak pelikan Pozdrawiam.

  6. #16
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    156 2.5 V6 190HP 1999, 159 1.9jtdM 150KM 2006
    Postów
    1,317

    Domyślnie

    Te klocki to chyba nie leżały nawet koło green. Orygnalne EBC nie mają malowanych powierzchni bocznych blachy mocującej okładzinę. Przynajmniej nigdy takich nie widziałem.

    Zacnie się prezentuje, chociaż to nawiercanie w tych tarczach jest nieco... dziwne. Daj znać jak będzie się sprawować.

  7. #17
    SEJBR
    Gość

    Domyślnie

    Nie bluznij Ja u siebie montuje tylko oryginalne produkty, i bynajmniej nie pisze o oryginalnych tajwanskich, ani nie sprayuje elementow wozu na jakies gta looki czy hydranty, wiec moze zobacz sobie najpierw oficjalna strone producenta i dostepne aktualnie wzory malowania klockow zanim cos takiego napiszesz. Co do nawiercania... dziury, zwykle dziury Zestaw zrobil od montazu ponad 300 km, wiec jest juz dotarty, zmiana jest mocno odczuwalna, ale bez przesadnej brutalnosci, jak dla mnie do tej mocy i stylu jazdy najlepszy wybor za te plny Takie zestawy ma kilku chlopakow z v6, w tym jeden z democarow, wiec skoro bylo to dobre dla nich dla mnie tez bedzie

  8. #18
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    156 2.5 V6 190HP 1999, 159 1.9jtdM 150KM 2006
    Postów
    1,317

    Domyślnie

    Jak tam wolisz Nie sprzeczam się absolutnie, każdy jeździ na tym, co uważa za dobre. Takie prawa w demokracji.

    Kontroluj tylko te klocki i tarczę, bo jeśli mam rację, to zacznie Ci krzywo zbierać klocek i po jakimś czasie jak się dobrze nagrzeje, okładzina zejdzie z klocka

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Qki
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    974

    Domyślnie

    Cytat Napisał marc1nz Zobacz post
    Witam , u mnie zacisk Brembo Alfa 166 -80zl za sztuke ,tarcze Alfa 166 310/28 160 zl/szt ,proszkowe malowanie zaciskow -kilka browarów ,klocki dostalem w prezencie ,adapter pomiedzy zacisk a zwrotnice hmm dzieki Grzesiek ! , ...za calosc niecaly 1kzl
    To się wydaje najtańszą i najlepszą opcją, może i ustępuje w jakimś tam minimalnym stopniu tarczy 330mm ale za to koszt jest dużo mniejszy.
    Pytanie tylko co z hamulcami tylnymi? Seryjne wyglądają licho.. da się to jakoś poprawić czy nie ma sensu bo tył i tak jest sprawą drugorzędną?


  10. #20
    Użytkownik Świeżak Avatar marc1nz
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    podkarpacie
    Auto
    AR 156 3.0 V6 Q2
    Postów
    152

    Domyślnie

    Ja z tylu mam tarcze Mikody plus klocki Ferodo u mnie calosc swietnie sie sprawdza ,mysle ze dobry klocek plus tarcza zdecydowanieok jako zestaw na tyl -jako seria ,wkoncu cala masa i energia hamowania dociaza przod -ja zdecydowanie polecam takie rozwiazanie ,jedyny minus na zmine mam 16" telefony i musi byc do tego 18mm dystans ,na lato mam 17" widoczne na foto i do tego 7mm dystans

    Do codziennej jazdy bez znaczenia Brembo czy seria ,natomiast czeste wyhamowania z duzych predkosci to jest poprostu miazga i tu ten zestaw pokazuje klase

Podobne wątki

  1. [159] Mocniejsze sprzęgło
    Utworzone przez PAKA w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-10-2015, 08:53
  2. Dolot do 156v6
    Utworzone przez SEJBR w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 28-12-2011, 23:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory