Strona 1024 z 1024 PierwszyPierwszy ... 2452492497410141015101610171018101910201021102210231024
Pokaż wyniki od 10,231 do 10,240 z 10240

Temat: Dobra Zmiana

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

Proponuję w tym temacie poczytać jeszcze o Wilhelmie Świątkowskim, dużo się wyjaśni...szczególnie że pewnej pani był wujkiem i przekazał dom w ramach prezentu ślubnego
    A znowu pewnego "dobrego człowieka" ojca matka przez przypadek nosiła to samo panieńskie nazwisko.

› Więcej...: Dobra Zmiana
    Ostatnio edytowane przez piorek ; 24-02-2021 o 20:32

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa 159

Domyślnie

Teraz gnoje chcą założyć knebel na informacje....

Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    opel 9-3 BioP + 75 3.0M

Domyślnie

Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    No nie do końca tak jest, ale dajmy już spokoj.
    Więc jak jest? Czyżby mieli jakieś inne źródło finansowania niż podatki? ;-)

Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Teraz gnoje chcą założyć knebel na informacje....
    Serio? Wolne media, strajk kobiet itd.? Te wolne media nie zajmują się niczym innym niż szczuciem. Odbierałem rodzinę z Zakopanego w sobotę. Cały dzień w radiu trąbili tylko o tym, jaki tam ma miejsce armagedon, ludzie umierają na ulicach, policja wysyła posiłki do pacyfikowania buntowników rozsiewających z premedytacją zarazę dziesiątkującą społeczeństwo. Nadal wierzycie w wolne media? Bo ja nie. Jedna banda mająca wspólny interes - zarabianie na robieniu sensacji.

Żeby była jasność - byłem z dzieckiem w w/w Zakopcu na górce na sankach. Wreszcie można się było poczuć w miarę normalnie, między wesołymi ludźmi cieszącymi się z ładnej pogody i wspólnego czasu z rodzinami na świeżym powietrzu. Szkoda że tak dużo ludzi słucha tych 'wolnych mediów' i wyłącza wszelkie analizowanie otaczającego świata.
    Ostatnio edytowane przez bimsky ; 26-02-2021 o 08:34
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa 159

Domyślnie

O czym Ty piszesz kolego? kto i gdzie pisał, że ludzie umierają na ulicach? Podaj tytuły, zacytuj. Jeśli nie, przeproś za zamieszczanie kłamstw.
    To jedno..
    A drugie: nie rozumiesz, o co idzie gra? Wolne media, to są media niezależne od władzy. I to one patrzą władzy na ręce. Takie są zasady demokratycznego świata, gdzie media kontrolują poczynania władz. I to właśnie chce zablokować PIS. Nie dowiedziałbyś się o aferze KNF, o aferze dwóch wież, o lotach żony Kuchcińskiego, o wałkach Czarneckiego z kilometrówką z Brukseli do Ustrzyk, o stu innych sprawach.
    Dlatego wolne media są takie ważne. Gdyby nie one, miałbyś tylko wazeliniarstwo i propagandę sukcesu oraz ukrywanie afer i szczucie na każdego, kto ma inne zdanie, niż rząd i PIS. Czyli miałbyś wyłącznie TVP.
    A dziś własnie wolne od władzy media opublikowały, jak ukazuje się prawdziwa twarz pupilka władzy, byłego wójta Pcimia. Posłuchaj, poczytaj. To podobno przyszły premier.

O to tu chodzi a nie sensacje z Zakopanego i Twoje radosne sanki na stoku.
    Ostatnio edytowane przez Teddy Bear ; 26-02-2021 o 23:25

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kris_Nero166
    Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0

Domyślnie

W ciągu 5 lat za PIS zyski PKN Orlen wyniosły 26 mld zł, a za rządów PO/PSL - 1,7 mld zł. Czyli 15 razy mniej. Dlatego trwa zmasowany atak na Prezesa Orlenu Daniela Obajtka. Te 150% w rok w porównaniu do tego co zarobili geniusze z Platformy w 8 lat musi boleć. Prezes Obajtek za bardzo sie rozpycha na Litwie i w Niemczech i agentura wpływu ruszyła do ataku.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

wysłane z mojej Noki 3210

Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    opel 9-3 BioP + 75 3.0M

Domyślnie

O czym Ty piszesz kolego? kto i gdzie pisał, że ludzie umierają na ulicach? Podaj tytuły, zacytuj. Jeśli nie, przeproś za zamieszczanie kłamstw.
    To jedno..
    A drugie: nie rozumiesz, o co idzie gra? Wolne media, to są media niezależne od władzy. I to one patrzą władzy na ręce. Takie są zasady demokratycznego świata, gdzie media kontrolują poczynania władz. I to właśnie chce zablokować PIS. Nie dowiedziałbyś się o aferze KNF, o aferze dwóch wież, o lotach żony Kuchcińskiego, o wałkach Czarneckiego z kilometrówką z Brukseli do Ustrzyk, o stu innych sprawach.
    Dlatego wolne media są takie ważne. Gdyby nie one, miałbyś tylko wazeliniarstwo i propagandę sukcesu oraz ukrywanie afer i szczucie na każdego, kto ma inne zdanie, niż rząd i PIS. Czyli miałbyś wyłącznie TVP.
    A dziś własnie wolne od władzy media opublikowały, jak ukazuje się prawdziwa twarz pupilka władzy, byłego wójta Pcimia. Posłuchaj, poczytaj. To podobno przyszły premier.

O to tu chodzi a nie sensacje z Zakopanego i Twoje radosne sanki na stoku.
    Jako że nie załapałeś przenośni - mogę tylko rozłożyć ręce w geście bezradności. Media głównego ścieku nigdy nie były i nie będą niezależne, bo siedzą na garnuszku koncernów, w których interesie jest sprzedanie, na przykład, nie przetestowanej szczepionki. ;-) A co najlepsze, ciemny lud kupuje
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

Cytat Napisał bimsky Zobacz post
    bo siedzą na garnuszku koncernów, w których interesie jest sprzedanie, na przykład, nie przetestowanej szczepionki. ;-)
    Większych głupot już dawno nie czytałem...

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa 159

Domyślnie

Cytat Napisał Kris_Nero166 Zobacz post
    W ciągu 5 lat za PIS zyski PKN Orlen wyniosły 26 mld zł, a za rządów PO/PSL - 1,7 mld zł. Czyli 15 razy mniej. Dlatego trwa zmasowany atak na Prezesa Orlenu Daniela Obajtka. Te 150% w rok w porównaniu do tego co zarobili geniusze z Platformy w 8 lat musi boleć. Prezes Obajtek za bardzo sie rozpycha na Litwie i w Niemczech i agentura wpływu ruszyła do ataku.
    Agentura... zmasowany atak.... jakby czytał partyjne agitki z czasów PRL)))
    Facet mówi językiem spin doktorów komunistycznej propagandy. Także w tym sensie PIS jest kopią PZPR.
    Niesamowite)
    Przy okazji sprytnie przemilczał wpisy 10201, 10204, 10209 i 10210. Wygodnie)))
    Zmartwię Cię jednak, mój ty biedny beneficjencie Dobrej Zmiany. Kto podsłuchuje w gabinetach pomniejszych władz lokalnych i to długie lata temu? Zgadłeś, słuzby specjalne. A kto dziś ma nad nimi pieczę? Zgadłeś, Ziobro, Kamiński i reszta wesołej gromadki. A przeciw komu glosował ostatnio Ziobro i o co walczy? Też pewnie wiesz.
    No to żeby pokazać Kaczorowi, że nie jest wszechmocny trzeba utrzeć nosa jego faworytowi. A jak? Starczy zejść do archiwów i poszukać taśmy. A potem dać cynk dziennikarzom.
    No to Ziobro pokazał Kaczorowi co może. No ale oficjalna linia szczujni dla wyznawców to "agentura" i "zmasowany atak".

A ty wiesz, moja nieświadoma niemoto, że Polska w Europie jest na PRZEDOSTATNIM MIEJSCU jeśli chodzi o nakłady pro rozwojowe w ogólnym PKB? Ty w ogóle rozumiesz, co to znaczy?
    Ostatnio edytowane przez Teddy Bear ; Wczoraj o 20:03

Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'

Domyślnie

Zainteresowanych przyszłością polskiej polityki fiskalnej zapraszam do lektury artykułu:

https://businessinsider.com.pl/finan...Yy2HcN0qfokBFQ
    ... large brakes, turbos, alu rims, aero…everything large as if there was something small to compensate for.

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kris_Nero166
    Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0

Domyślnie

Agentura... zmasowany atak.... jakby czytał partyjne agitki z czasów PRL)))
    Facet mówi językiem spin doktorów komunistycznej propagandy. Także w tym sensie PIS jest kopią PZPR.
    Niesamowite)
    Przy okazji sprytnie przemilczał wpisy 10201, 10204, 10209 i 10210. Wygodnie)))
    Zmartwię Cię jednak, mój ty biedny beneficjencie Dobrej Zmiany. Kto podsłuchuje w gabinetach pomniejszych władz lokalnych i to długie lata temu? Zgadłeś, słuzby specjalne. A kto dziś ma nad nimi pieczę? Zgadłeś, Ziobro, Kamiński i reszta wesołej gromadki. A przeciw komu glosował ostatnio Ziobro i o co walczy? Też pewnie wiesz.
    No to żeby pokazać Kaczorowi, że nie jest wszechmocny trzeba utrzeć nosa jego faworytowi. A jak? Starczy zejść do archiwów i poszukać taśmy. A potem dać cynk dziennikarzom.
    No to Ziobro pokazał Kaczorowi co może. No ale oficjalna linia szczujni dla wyznawców to "agentura" i "zmasowany atak".

A ty wiesz, moja nieświadoma niemoto, że Polska w Europie jest na PRZEDOSTATNIM MIEJSCU jeśli chodzi o nakłady pro rozwojowe w ogólnym PKB? Ty w ogóle rozumiesz, co to znaczy?
    Ja rozumiem ze mozna byc lizusem Michnika, rozumiem ze mozna nie lubić obecnej władzy ale żeby wymyślać takie historie to juz naprawdę trzeba mieć zryty beret bo nawet gazeta wyborcza by na to nie wpadła zeby doszukiwać się takiego spisku

Ladnie ominąłeś temat bo wiesz dobrze ze liczby nie kłamią . Poprzednia władza została zaorana i zrownana z ziemniakami. I żebyś niewiem jak zaklinał rzeczywistosc i żebyś niewiem ile nie tankował na Orlenie ( niby wspierasz polski przemysl ) hehe to i tak Orlen notuje 15 razy większe zyski niz za czasów Peło

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

wysłane z mojej Noki 3210