Strona 732 z 732 PierwszyPierwszy ... 232632682722723724725726727728729730731732
Pokaż wyniki od 7,311 do 7,319 z 7319

Temat: Dobra Zmiana

Użytkownik Znawca Avatar Tomtrz
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar

Domyślnie

https://businessinsider.com.pl/twoje...sl-pis/dr6ew5h

no jeszcze tego brakowało. System emerytalny już jest skazany na bankructwo, a tu jeszcze z moich podatków i składek mam się "solidaryzować" z ludźmi, którzy przez całe życie się nie skalali uczciwą pracą i płaceniem podatków.

› Więcej...: Dobra Zmiana
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

Użytkownik Znawca
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'

Domyślnie

uważasz że to niesprawiedliwe?

Ja nie mam złudzeń, że kiedy nadejdą czasy mojej emerytury, to albo nie będzie na nią pieniędzy w budżecie, albo siła nabywcza złotówki będzie tak niska że i tak niczego za tą emeryturę nie kupię. Taki projekt jak opisany w linku wyżej jest tylko potwierdzeniem tych przypuszczeń.
    Taką "minimalną solidarną emeryturę" można z dnia na dzień podnieść, np gdy inflacja wystrzeli w kosmos i między innymi po to taki projekt powstał. Kolejny cel to pozyskanie głosów "patriotów" , "matek oddanych ojczyźnie które całe życie wychowywały dzielnie dzieci" (w odróżnieniu od tych wyrodnych matek, które jeszcze dodatkowo pracowały) i td.

Osobiście nie mogę narzekać finansowo, ale czuję że jednak za rok, czy dwa zostanę emigrantem. Dla pracujących w tym kraju perspektywy są coraz gorsze. Dla cwaniaków, nieudaczników i dyletantów za to coraz lepsze. Szkoda tyrać na takich.
    Ostatnio edytowane przez bobby ; 14-08-2019 o 09:27
    ... large brakes, turbos, alu rims, aero…everything large as if there was something small to compensate for.

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

"Rząd przyznał prawie 86 mln zł 154 fundacjom i stowarzyszeniom. Największe kwoty, po około 700 tys., otrzymało 14 podmiotów, wśród nich - Podlaski Instytut Rzeczpospolitej Suwerennej w Białymstoku - informuje "Gazeta Wyborcza".

Prezes działającej od 2014 r. fundacji Przemysław Klimek był organizatorem blokady Marszu Równości, której uczestnicy rzucali w marsz butelkami i kamieniami, doszło również do licznych pobić."

Użytkownik Znawca Avatar Tomtrz
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar

Domyślnie

Cytat Napisał bobby Zobacz post
    Osobiście nie mogę narzekać finansowo, ale czuję że jednak za rok, czy dwa zostanę emigrantem. Dla pracujących w tym kraju perspektywy są coraz gorsze. Dla cwaniaków, nieudaczników i dyletantów za to coraz lepsze. Szkoda tyrać na takich.
    To nie jest żadna przesada z mówieniem, ze w tym kraju po prostu nie opłaca się ciężko pracować. Ok, wypłata niby jest dobra, ale co z tego, skoro podczas gdy nierób sobie mieszka w komunalnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji, i jeszcze ma dopłatę do czynszu, a ja mam kredyt na 20 lat na mieszkanie na obrzeżach miasta, i jak mi się powinie w życiu noga, to zostanę z niczym. Już pal licho, że nie dostaję żadnych benefitów, ale najwyraźniej nie zasługuję na jakąkolwiek ulgę podatkową. Mało tego, za karę, że zpierdzielam jak osioł, to przecież trzeba człowiekowi dowalić wyższy dochodowy, bo przecież z mieszkaniem na kredyt i 10 letnim samochodem jestem takim bogaczem, że najwyraźniej muszę się jeszcze podzielić z tymi, którymi się "nie powiodło", chociaż trudno inaczej nazwać życie na koszt innych, niż "powodzenie".
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    jestem takim bogaczem, że najwyraźniej muszę się jeszcze podzielić z tymi, którymi się "nie powiodło", chociaż trudno inaczej nazwać życie na koszt innych, niż "powodzenie".
    Zniosą jeszcze limit 30-krotności dla składek ZUS i dopiero odczują to wszyscy, a przede wszystkim firmy którym przy specjalistach koszty wzrosną o nawet kilkanaście procent z miesiąca na miesiąc....

Użytkownik Świeżak Avatar wolnemiasto
    Mieszka w
    freie stadt Danzig
    Auto
    Giulietta QV, Suzuki Swift Sport

Domyślnie

Kochani wyborcy PIS.... mamy 4 lata rządów... i co... afera za afera..., że przypomnę tylko te ostatnie.. Kostecki, Srebrna, Hej w Ministerstwie....może warto zagłosować na kogoś innego? nie piszę o PO... nie... a najlepsze jest to, że były audyty w ministerstwach .... żadna afera nie została wyjaśniona, wraku nie ma.... ekshumacje nic nie wykazały... śmigłowców nie ma....
    Władcy Północy

Użytkownik Świeżak Avatar wolnemiasto
    Mieszka w
    freie stadt Danzig
    Auto
    Giulietta QV, Suzuki Swift Sport

Domyślnie

11:46..... Dwie Panie z Jednej Partii - https://www.youtube.com/watch?v=iUzSrMi5Vaw
    Władcy Północy

Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

No prezes nie dał wytycznych i mają problem kto ważniejszy
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

Lancia Delta 1.8 TBI 269KM -jest

Użytkownik Znawca
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'

Domyślnie

Cytat Napisał wolnemiasto Zobacz post
    Kochani wyborcy PIS.... mamy 4 lata rządów... i co... afera za afera..., że przypomnę tylko te ostatnie.. Kostecki, Srebrna, Hej w Ministerstwie....może warto zagłosować na kogoś innego? nie piszę o PO... nie... a najlepsze jest to, że były audyty w ministerstwach .... żadna afera nie została wyjaśniona, wraku nie ma.... ekshumacje nic nie wykazały... śmigłowców nie ma....
    "ale peło kradło, a oni dajoł. W TVP tak powiedzieli"

Dopisz jeszcze inflację spowodowaną 500+, kredyty które kiedyś będziemy my lub następne pokolenia spłacać do śmierci i td...

Ale póki gospodarka się nie położyła to albo do ludzi nie dociera, albo nie chcą tego widzieć. Nie wierzę, że jest aż tylu naiwnych. Większość pewnie widzi doraźną korzyść, a nie chce dostrzec powoli zbliżających się konsekwencji. Totalny socjalistyczny bałagan potrzebuje z reguły 15-20 lat by położyć gospodarkę - proponuję przeanalizować to co spotkało Grecję, Hiszpanię, Wenezuelę i kilka innych krajów.
    ... large brakes, turbos, alu rims, aero…everything large as if there was something small to compensate for.