Temat: Dobra Zmiana

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

Cytat Napisał Kris_Nero166 Zobacz post
    I znowu porownojesz teraz do caritas. Już Ci napisałem gdzie Owsiak ma problem . Pozatym caritas nie pomaga przez zakup sprzętu tylko żywności. Sprzęt to biznes Owsiaka
    Przekazujesz dokladnie to co mowi pisland, zero autorytetów, zero samodzielnego myslenia. Jesli masz problem z Panem Owsiakiem to nie bede zniżał się do Twojego poziomu...
    Zreszta ostatnio w wywiadzie nawet jeden minister powiedział wprost, że nawet 30 profesorów i autorytetów ich nie przekona, zaznaczył że mają takie osoby gdzieś.

Odnosnie Caritas - skad biora pieniadze, nie od ludzi? Na co je wydają, konkretnie poprosze? Widziales ich sprawozdania finansowe i coroczne braki mln w nich, których nikt nie wyjaśnia?

Teraz będziesz wytykał Rydzyka? Czy ja wspomniałem ile Gazeta Wyborcza miała reklam zamówionych przez rząd? Ile Tomasz lis na żywo dostawał za propagandowy odcinek ?
    A...czyli to taka moralnosc,oni robili wiec nam tez wolno i to na wiekszą skalę?
    Czy Ty wiesz co wypisujesz? Wiesz ile rząd zamawia reklam obecnie, jak drenowane są zarówno budżety ministerstw jak i spółki skarbu Państwa, jak wspierane media i organizację popierajace władze, jak wspierane sa organizacje kościelne- czy Ty wiesz o czym piszesz?
    Nie zabieraj głosu odnosnie tematów,przy których Twoja wiedza sprowadza się do przekazu dnia z tvpis. Inaczej się ośmieszasz.
    Możesz sobie napisac co chcesz, ale to nie zmienia faktów, które nie mają żadnego potwierdzenia w rzeczywistości.

› Więcej...: Dobra Zmiana
    Ostatnio edytowane przez piorek ; 18-03-2020 o 16:46

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kris_Nero166
    Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0

Domyślnie

Cytat Napisał alfist Zobacz post
    @Kris- Owsiak jest prześwietlany przez różnych takich co szukają czegoś do czego się można przyczepić i nie mogą znaleźć. Wspomniałem o Caritasie, bo akurat w przypadku pandemii jego udział w ratowaniu życia jest żaden, a chodzi mi o to, że są ludzie, którzy krytykują Owsiaka za to co robi przeciwstawiając mu inne organizacje zbierające składki. Fakty są takie że gdyby nie Owsiak, umarłoby już dużo polskich dzieci wskutek niewystarczającej opieki medycznej, to on przez swoją akcje i ofiarne społeczeństwo, które na nią właściwie odpowiada je ratują. Owsiaka za to co już zrobił powinno się ogłosić świętym i postawić mu pomnik (czym zasłużyli się święci i ci, którym stawiają u nas pomniki?), a jest tak że atakuje go nawet telewizja rządowa. Nie bardzo wiem jak można by nazwać tych co Owsiaka krytykują za to że ratuje polskie dzieci, mnie nasuwają się określenia, których by nie zaakceptował moderator tego forum.
    Przecież caritas i Owsiak robią to samo czyli ratują życie tylko w inny sposob . Jeszce raz powtórzę Owsiak poszedł w politykę i biznes. Mówisz że wszystko jasne Ale te firmy co pozakladal to juz nie do końca jasne. Św. Mówisz? Możesz go nazywac jak chcesz.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

wysłane z mojej Noki 3210

Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0

Domyślnie

Cytat Napisał piorek Zobacz post
    Przekazujesz dokladnie to co mowi pisland, zero autorytetów, zero samodzielnego myslenia. Jesli masz problem z Panem Owsiakiem to nie bede zniżał się do Twojego poziomu...
    Zreszta ostatnio w wywiadzie nawet jeden minister powiedział wprost, że nawet 30 profesorów i autorytetów ich nie przekona, zaznaczył że mają takie osoby gdzieś.

Odnosnie Caritas - skad biora pieniadze, nie od ludzi? Na co je wydają, konkretnie poprosze? Widziales ich sprawozdania finansowe i coroczne braki mln w nich, których nikt nie wyjaśnia?

A...czyli to taka moralnosc,oni robili wiec nam tez wolno i to na wiekszą skalę?
    Czy Ty wiesz co wypisujesz? Wiesz ile rząd zamawia reklam obecnie, jak drenowane są zarówno budżety ministerstw jak i spółki skarbu Państwa, jak wspierane media i organizację popierajace władze, jak wspierane sa organizacje kościelne- czy Ty wiesz o czym piszesz?
    Nie zabieraj głosu odnosnie tematów,przy których Twoja wiedza sprowadza się do przekazu dnia z tvpis. Inaczej się ośmieszasz.
    Możesz sobie napisac co chcesz, ale to nie zmienia faktów, które nie mają żadnego potwierdzenia w rzeczywistości.
    A czy ja napisalem ze mam problem z Jurkiem Owsiakiem ? Poprostu trzeba być obiektywnym i nie pisać teraz że Owsiak kupił dla wszystkich resporatory.

Zamówienia publiczne dla polskich firm jak najbardziej.
    Dostają pieniądze i są później te pieniądze odzyskiwanie z zyskiem czego nie rozumiesz?
    Chciałbyś żeby wszystkie zostały sprzedane za 1/10 ceny ?

A może powinien teraz rząd wspierać Telekomunikacja Polską? A nie przepraszam nie ma telekomunikacji polskiej bo jesteśmy chyba jedynym państwem na świecie gdzie linnie telefoniczne nie należą do panstwa w którym się znajdują.

Nie rozumiem dlaczego powtarzasz to co pisze Gazeta Wyborcza . Też nie powinieneś zabierać głosu . Ja akurat zbieram informacje z różnych źródeł i weryfikuje je , Ty oglądasz TVN i czytasz GW , otwórz szerzej swój światopogląd...

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa

Domyślnie

Dlaczego nie odpowiadasz na moje pytania?

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

Zamówienia publiczne dla polskich firm jak najbardziej.
    Dostają pieniądze i są później te pieniądze odzyskiwanie z zyskiem czego nie rozumiesz?
    Chciałbyś żeby wszystkie zostały sprzedane za 1/10 ceny ?
    Jak mamy rozmawiac skoro Ty nie rozumiesz podstaw - nigdzie nie napisalem o zamowieniach publicznych, przetargach, sprzedaży itd....nie rozumiesz nawet podstaw działania firm z udziałem skarbu Państwa i sposobów w jaki znikają pieniądze z ich budżetów.
    Nie rozumiesz, że rezerwy budżetowe w strategicznych spółkach są własnie na takie sytuację, jaką aktualnie mamy na rynku.
    Nie rozumiesz, jak kończy się reczne sterowanie gospodarką które robi partia rządząca z coraz to większymi zapędami.
    Nie rozumiesz, w jakim prowadzona była prywatyzacja i co by było gdyby ta prywatyzacja się nie odbyła.
    itd...
    Jeśli chcesz mnie uczyć ekonomii, to jeszcze dużo szkół musiałbys skonczyć, niestety narazie nie znasz i nie rozumiesz nawet podstaw.
    W kółko powtarzasz to samo, kompletnie nie rozumiejąc co do Ciebie piszę.
    To naprawdę nie ma sensu...

otwórz szerzej swój światopogląd...
    Nie rozśmieszaj mnie, nie rozumiesz nawet podstaw o których pisze, a zamierzasz pouczać innych.

Powtarzam - jeśli dużo nakrzyczysz i napiszesz stek bzdur, nie spowoduje to że inni w to uwierzą...
    Ostatnio edytowane przez piorek ; 18-03-2020 o 19:13

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa 159

Domyślnie

Cytat Napisał gucio1960 Zobacz post
    Nie mam nic przeciw temu są Polakami i mają prawo powrotu ,ale powinni przemyśleć swój pow rud .
    Zobaczymy jak wywiążemy się obecnej sytuacji my i nasze państwo.
    Co miałeś na myśli, pisząc "pow rud"?
    To może być ciekawe.

- - - Updated - - -

Cytat Napisał dragon65 Zobacz post
    Dlaczego nie odpowiadasz na moje pytania?
    .... ale co ma odpowiedzieć, jak on, poza agresją i klepaniem komunałów, nie ma żadnych argumentów?

Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0

Domyślnie

Cytat Napisał piorek Zobacz post
    Jak mamy rozmawiac skoro Ty nie rozumiesz podstaw - nigdzie nie napisalem o zamowieniach publicznych, przetargach, sprzedaży itd....nie rozumiesz nawet podstaw działania firm z udziałem skarbu Państwa i sposobów w jaki znikają pieniądze z ich budżetów.
    Nie rozumiesz, że rezerwy budżetowe w strategicznych spółkach są własnie na takie sytuację, jaką aktualnie mamy na rynku.
    Nie rozumiesz, jak kończy się reczne sterowanie gospodarką które robi partia rządząca z coraz to większymi zapędami.
    Nie rozumiesz, w jakim prowadzona była prywatyzacja i co by było gdyby ta prywatyzacja się nie odbyła.
    itd...
    Jeśli chcesz mnie uczyć ekonomii, to jeszcze dużo szkół musiałbys skonczyć, niestety narazie nie znasz i nie rozumiesz nawet podstaw.
    W kółko powtarzasz to samo, kompletnie nie rozumiejąc co do Ciebie piszę.
    To naprawdę nie ma sensu...

Nie rozśmieszaj mnie, nie rozumiesz nawet podstaw o których pisze, a zamierzasz pouczać innych.

Powtarzam - jeśli dużo nakrzyczysz i napiszesz stek bzdur, nie spowoduje to że inni w to uwierzą...
    Rozumiem ze te firmy ledwo przędą, Orlen, KGHM inni na granicy bankructwa, cena akcji najniższa od 10 lat
    Czy bez straszenia jak to sie skonczy ręczne sterowanie gospodarką masz jeszcze inne pomysły ?
    Rozumiem ze Balcerowicz brał u Ciebie korepetycje?
    Co by było jak by prywatyzacja sie nie odbyła? Oswieć nas najwiekszy ekonomisto . Czy może poszlibysmy w kierunku co poszła Norwegia? Co o tym sądzisz?

Użytkownik Świeżak
    Auto
    fiat linea 1,4 T-jet, Alfa Romeo Giulietta Sprint

Domyślnie

Cytat Napisał alfist Zobacz post
    @Kris- Owsiak jest prześwietlany przez różnych takich co szukają czegoś do czego się można przyczepić i nie mogą znaleźć. Wspomniałem o Caritasie, bo akurat w przypadku pandemii jego udział w ratowaniu życia jest żaden, a chodzi mi o to, że są ludzie, którzy krytykują Owsiaka za to co robi przeciwstawiając mu inne organizacje zbierające składki. Fakty są takie że gdyby nie Owsiak, umarłoby już dużo polskich dzieci wskutek niewystarczającej opieki medycznej, to on przez swoją akcje i ofiarne społeczeństwo, które na nią właściwie odpowiada je ratują. Owsiaka za to co już zrobił powinno się ogłosić świętym i postawić mu pomnik (czym zasłużyli się święci i ci, którym stawiają u nas pomniki?), a jest tak że atakuje go nawet telewizja rządowa. Nie bardzo wiem jak można by nazwać tych co Owsiaka krytykują za to że ratuje polskie dzieci, mnie nasuwają się określenia, których by nie zaakceptował moderator tego forum.
    A Ja bym powiedział że kościół katolicki to biznes oparty na sumieniu ludzi,a Owsiak to taki świecki kościół katolicki obie instytucie robią biznes na sumieniu biednych ludzi.
    Obie instytucje chwalą się jak pomagają biednym ale same opływają w luksusach właśnie z datków .
    Osobiście wole ludzi którzy bez rozgłosu darują swoje ciężko zarobione pieniądze i jest ich sporo robią to bezinteresownie .
    Ostatnio edytowane przez gucio1960 ; 19-03-2020 o 00:51

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa

Domyślnie

Obie instytucje chwalą się jak pomagają biednym ale same opływają w luksusach właśnie z datków .
    Człowieku, przecież Tobie mózg "przeżuli i wypluli" - w jakich "luksusach" opływa Owsiak? - konkrety poproszę.

Czyżby miał, tak jak "Flaszka" Głódź dwa pałace, a może jeździ Maybachem? - co Ty w ogóle porównujesz???

Osobiście wole ludzi którzy bez rozgłosu darują swoje ciężko zarobione pieniądze i jest ich sporo robią to bezinteresownie .
    Robią, ale po pierwsze nie na taka skalę, a po drugie WOŚP, to nie tylko zbiórka pieniędzy, to piękna całodzienna impreza jednocząca Polaków o wszelkich poglądach, bo nikt ich o te poglądy nie pyta i niczego od nich nie oczekuje - takim samym darczyńcą jest ten, który daje złotówkę i ten, który daje miliony - każdy z nich dostaje serduszko WOŚP.

To nie WOŚP, ale wysocy urzędnicy PiS, żerowali na najbiedniejszych, kradnąc i robiąc biznes na zbiórce odzieży na PCK, to nie kto inny, jak wysocy PiSowcy funkcjonariusze z Dolnego Śląska, urządzili sobie partyjny jubel, na który żarcie wzięli sobie z zasobów PCK - chyba najgorszą podłością na Świecie, jest okradanie tych najbardziej potrzebujących.

WOŚPowi rząd niczego nie daje, nie musi się wywiązywać wobec nich z żadnych zobowiązań, nie tak jak jednemu Panu z Torunia, który dostał z pieniędzy Polaków, grubo ponad 200 milionów złotych - ostatni "rekord" WOŚP, to jest niecałe 190 mln - porównaj sobie te dwie kwoty i zastanów się nad tym, kto daje, a kto zabiera i nie pisz takich bredni, porównując "luksusy" w jakie opływa KK i rzekomo Owsiak.

Użytkownik Świeżak
    Auto
    fiat linea 1,4 T-jet, Alfa Romeo Giulietta Sprint

Domyślnie

Cytat Napisał dragon65 Zobacz post
    Człowieku, przecież Tobie mózg "przeżuli i wypluli" - w jakich "luksusach" opływa Owsiak? - konkrety poproszę.

Czyżby miał, tak jak "Flaszka" Głódź dwa pałace, a może jeździ Maybachem? - co Ty w ogóle porównujesz???

Robią, ale po pierwsze nie na taka skalę, a po drugie WOŚP, to nie tylko zbiórka pieniędzy, to piękna całodzienna impreza jednocząca Polaków o wszelkich poglądach, bo nikt ich o te poglądy nie pyta i niczego od nich nie oczekuje - takim samym darczyńcą jest ten, który daje złotówkę i ten, który daje miliony - każdy z nich dostaje serduszko WOŚP.

To nie WOŚP, ale wysocy urzędnicy PiS, żerowali na najbiedniejszych, kradnąc i robiąc biznes na zbiórce odzieży na PCK, to nie kto inny, jak wysocy PiSowcy funkcjonariusze z Dolnego Śląska, urządzili sobie partyjny jubel, na który żarcie wzięli sobie z zasobów PCK - chyba najgorszą podłością na Świecie, jest okradanie tych najbardziej potrzebujących.

WOŚPowi rząd niczego nie daje, nie musi się wywiązywać wobec nich z żadnych zobowiązań, nie tak jak jednemu Panu z Torunia, który dostał z pieniędzy Polaków, grubo ponad 200 milionów złotych - ostatni "rekord" WOŚP, to jest niecałe 190 mln - porównaj sobie te dwie kwoty i zastanów się nad tym, kto daje, a kto zabiera i nie pisz takich bredni, porównując "luksusy" w jakie opływa KK i rzekomo Owsiak.
    Jest wiele osób na świecie które przekazują cały dorobek życia na cele charytatywne i to kwoty liczone w miliardach $.
    Jeśli myślisz że Owsiak to biedny obywatel to żyj sobie w takiej świadomości Ja cie nie będę przekonywał.
    Najlepiej wspieraj jego swoimi pieniędzmi Ja nie muszę tego robić .
    Wole należeć do osób które mogą pomagać innym bez rozgłosu jaki robi wokół siebie Owsiak i róbmy w myśl słów "Róbta co chceta"
    Ostatnio edytowane przez gucio1960 ; 19-03-2020 o 08:38