Strona 826 z 836 PierwszyPierwszy ... 326726776816817818819820821822823824825826827828829830831832833834835 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,251 do 8,260 z 8356

Temat: Dobra Zmiana

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

Cytat Napisał dragon65 Zobacz post
    Kris_Nero166, sam stawia tezy, które bierze z Księżyca, a później, sam z próbuje je obalać, zastanawiam się tylko, dlaczego ten skomplikowany dialog wewnętrzny, prowadzi na forum, przecież do tego wystarczy kawałek lusterka.
    Coś w tym jest

› Więcej...: Dobra Zmiana

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa

Domyślnie

Cytat Napisał Kris_Nero166 Zobacz post
    Odpisałem tylko na Twoje brednie ze powinnismy inwestowac w czasie dobrobytu a ludzie niech żyją skraju ubóstwa
    Po pierwsze, nikt nie pisał, o inwestowaniu, za cenę życia w ubóstwie, to jedynie Twoje kolejna teza, która próbujesz obalić, a po drugie, słyszałeś o czymś takim, jak "odkładanie na czarną godzinę", czy może u Ciebie, permanentny full "hi life", a o przyszłość niech się martwią frajerzy?

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa 159

Domyślnie

Nerwowość Gucia i Krisa, wyborców PIS, zwiastuje, że zaczynają się martwić o przyszłość rządów ich wybranej partii.
    Natomiast, przy okazji,są obaj (Gucio szczególnie) modelowym przykładem, jak media prorządowe potrafią sformatować umysły swoich odbiorców.
    Widać to na przykład przy temacie Owsiaka. Gucio jedzie słowo w słowo przekazem telewizji publicznej.
    Nero jest bardziej agresywny, ale to akurat dość powszechna cecha w tym elektoracie.
    Mają dobre wzorce:
    poseł Tarczyński
    pani Pawłowicz
    poseł Zalek
    posłanka Lichocka

i cała armia im podobnych.

- - - Updated - - -

Kris Nero, Gucio:
    Wasz Przywódca koniecznie chce zorganizować wybory prezydenckie za kilka tygodni. Proszę skometować poniższy cytat:

25.03.2020, Paryż (PAP) - Francuskie media informują, że coraz więcej członków komisji wyborczych zgłasza się do szpitali z symptomami Covid-19. W rozmowie z agencją AFP deputowany Eric Coquerel stwierdził nawet, że w rejonie podparyskim doszło do "masakry wśród wolontariuszy".

Jako pierwsza tematem zakażonych koronawirusem członków komisji wyborczych zajęła się opozycyjna stacja CNews. Jednak inne media, w tym zazwyczaj przychylna prezydentowi Macronowi telewizja BFM TV, również zauważają, że część członków komisji wyborczych została hospitalizowana, a stan niektórych jest poważny.

"Środki ochronne, żel antybakteryjny, rękawiczki, odstępy między głosującymi nie wystarczyły, aby ochronić przed zakażeniem" - uważa część członków komisji wyborczych cytowanych przez BFM TV. Telewizja ujawniła, że do lekarzy zgłaszają się zakażeni koronawirusem członkowie komisji oraz członkowie sztabów wyborczych kandydatów m.in. z Seine-Saint-Denis, Wersalu, Val d'Oise, Franconville czy Paryża.

Użytkownik Świeżak
    Auto
    fiat linea 1,4 T-jet, Alfa Romeo Giulietta Sprint

Domyślnie

Mam propozycje mamy kryzys więc może zawieśmy świadczenia 500+ i 13 emeryturę i pieniądze przekażemy w całości na ratowanie biznesu.
    Moje pytanie czy przedsiębiorcom udało by się utrzymać miejsca pracy.
    Bo czytam że rząd USA wpompuje 850 miliardów $ a ekonomiści przepowiadają mimo to bezrobocie na poziomie 30% ok 46 mil obywateli.
    Może taki sam obraz zaistniał by w Polsce pieniądze wydane przedsiębiorcy popłacili by zobowiązania i zamknęli firmy.

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kris_Nero166
    Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0

Domyślnie

Cytat Napisał dragon65 Zobacz post
    A, kto kiedy i gdzie pisał, ze są jacyś bezdzietni bogaci, którzy dostają 500+ - z kim Ty dyskutujesz???

W którym miejscu tak napisałem - wskaż mi je - bo widzę, że po nieudanych próbach merytorycznej dyskusji, wracasz do tego, co Ci wychodzi najlepiej, czyli "rżnięcia głupa".

Ponad 55 miliardów, ukrytego zadłużenia i opowiadanie bajek o "zrównoważonym budżecie" - "mówi to Panu coś?

Zobaczymy, jak rząd poradzi sobie w dobie kryzysu, bo jak na razie, to mamy państwo z goownolitu, a rząd zachowuje się, jak dotknięty chorobą Heinego Mediny, z jednej strony nie przeprowadzając testów, a z drugiej chwaląc się, że zachorowań jest mniej niż w innych krajach - ciekaw jestem, na podstawie czego to ocenia, może Ty nam powiesz?

Rząd działa na podstawie ustawy, którą każdy normalny Trybunał Konstytucyjny, uznałby za niekonstytucyjną, bowiem, wprowadza regulacje, należne wyłącznie stanom wyjątkowym, czyli po raz kolejny, łamie Konstytucję.
    Teraz Ty rzniesz głupa chyba , pisząc ze 500+ jest niepotrzebnie dla wszystkich bez kryterium dochodowego uznałeś to jako wadę systemu, ja Ci pokazałem ze jest kryterium i tym kryterium jest dziecko , stad moje przewrotne pytanie , myślałem ze wybrniesz z tego z twarzą.

Podobnie Ad.2 Zasugerowałeś Ci ze jak sie ludziom skonczy 500+ to nie znajdą pracy tak ? Wiec odpisałem ze oni cały czas pracują , proste?

- - - Updated - - -

Cytat Napisał piorek Zobacz post
    To sa brednie? Jesli podstawy jakiejkolwiek nauki sa dla ciebie bredniami, to wspolczuje, ale nic na to nie poradze.

Nigdy nie napisalem o ludziach ze skrajnego ubostwa - ja o jednym, ty o drugim, ciagle cytujac slowa rzadzacych....
    Czy pis wspiera ludzi zyjacych na skraju ubóstwa - za ich rzadow wszystkie wskazniki pokazuja ze poziom skrajnego ubostwa wzrosl, wiec ?
    Czy ja odnioslem sie do ubostwa czy do zasad inwestycji przez państwo, zasad budowania dobrobytu?

Zresztą ta sama zasada powinna obowiązywać w życiu prywatnym - jak wiecej zarobisz, to nie przejadasz, tylko zostawiasz na gorsze czasy. Rozumiesz, to proste?

A jakie to ma dzisiaj znaczenie? Liczy sie dzisiejszy stan, a nie to że kiedyś było źle to teraz wszystkich rozdamy pieniądze.

Rydzyk już wezwał do datków, bo inaczej, wprost napisal, że jego imperium może tego kryzysu nie wytrzymać.
    No tak Ty możesz cofać sie do przeszłosci i pisać ze kiedys Szwajcaria nie zaczynała od socjalu a jak napisałem ze kiedyś Polska... to juz masz problem bo liczy sie tu i teraz. I własnie to jest mentalność POkemonów zeby odwrócic kota ogonem.

- - - Updated - - -

Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Nerwowość Gucia i Krisa, wyborców PIS, zwiastuje, że zaczynają się martwić o przyszłość rządów ich wybranej partii.
    Natomiast, przy okazji,są obaj (Gucio szczególnie) modelowym przykładem, jak media prorządowe potrafią sformatować umysły swoich odbiorców.
    Widać to na przykład przy temacie Owsiaka. Gucio jedzie słowo w słowo przekazem telewizji publicznej.
    Nero jest bardziej agresywny, ale to akurat dość powszechna cecha w tym elektoracie.
    Mają dobre wzorce:
    poseł Tarczyński
    pani Pawłowicz
    poseł Zalek
    posłanka Lichocka

i cała armia im podobnych.

- - - Updated - - -

Kris Nero, Gucio:
    Wasz Przywódca koniecznie chce zorganizować wybory prezydenckie za kilka tygodni. Proszę skometować poniższy cytat:

25.03.2020, Paryż (PAP) - Francuskie media informują, że coraz więcej członków komisji wyborczych zgłasza się do szpitali z symptomami Covid-19. W rozmowie z agencją AFP deputowany Eric Coquerel stwierdził nawet, że w rejonie podparyskim doszło do "masakry wśród wolontariuszy".

Jako pierwsza tematem zakażonych koronawirusem członków komisji wyborczych zajęła się opozycyjna stacja CNews. Jednak inne media, w tym zazwyczaj przychylna prezydentowi Macronowi telewizja BFM TV, również zauważają, że część członków komisji wyborczych została hospitalizowana, a stan niektórych jest poważny.

"Środki ochronne, żel antybakteryjny, rękawiczki, odstępy między głosującymi nie wystarczyły, aby ochronić przed zakażeniem" - uważa część członków komisji wyborczych cytowanych przez BFM TV. Telewizja ujawniła, że do lekarzy zgłaszają się zakażeni koronawirusem członkowie komisji oraz członkowie sztabów wyborczych kandydatów m.in. z Seine-Saint-Denis, Wersalu, Val d'Oise, Franconville czy Paryża.
    Widze ze Teddy i dragon stworzyli już portret psygologiczny komentujących na potwierdzenie swoich utopijnych tez. Brawo Nie wiem co jest waszymi wzorcami ? Moze Urban? Ewentualnie Palikot

A co do wyborów to podobno wypadają za półtorej miesiąca i to przeszkadza opozycji, natomiast sami chętnie schodzą sie do sejmu i nie widzą w tym nic złego , ich nie da sie zrozumieć.

wysłane z mojej Noki 3210

Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'

Domyślnie

Kris - popierasz organizację wyborów w obliczu epidemii?

Pytanie do wszystkich: Ile osób musi umrzeć, żebyście dostrzegli, że "przejedzono" pieniądze na czarną godzinę?
    (Inne kraje tworzyły rezerwy w okresie koniunktury, my musimy żebrać u Chińczyków o zwykłe maski i rękawiczki, o respiratorach nie ma co marzyć - te sponsorują godną postawą duże firmy, organizacje takie jak lżone tu WOŚP i td. Może stwórzcie sobie deklaracje, że nie chcecie być leczeni w razie tragedii na urządzeniach zakupionych przez "prywaciarzy" oraz "podłą Wielką Orkiestrę")

Człowiek z PiSu ma monopol na maski higieniczne, bo rząd forsował u Chińczyków by zakazali importu do Polski. To jest jakiś inny świat. Teraz dopiero to odkręcają, a zarażonych przybywa.

Minister zdrowia, choć podjął wcześniej kilka bardzo słusznych decyzji jak wydzielenie osobnych szpitali, to nie zabezpieczył środków ochrony w postaci masek, rękawiczek, kombinezonów. Ludzie boją się pracować. Przecież było na to dobrych kilka tygodni

Testów robimy 15 razy mniej niż Niemcy - a tylko tak da się oddzielić chorych od zdrowych i jakoś to opanować.

Brakuje cały czas specjalnego zespołu który koordynowałby prace różnych służb, wprowadzał procedury i td na czas epidemii. Trzeba coś takiego powołać i udostępnić wszystkie możliwe środki, w tym przesunąć te finansowe z różnych ministerstw.
    Rządzą ludzie nieprzygotowani na działanie w takich warunkach. To paradoks bo pokolenie obecnych 50+ pamięta choćby ze szkoły czy studiów zajęcia z Przysposobienia Obronnego. Wie o co chodzi w kwarantannie, relokacji ludności, zabezpieczeniu kluczowych struktur gospodarczych itd.

Naprawdę źle to wygląda. A w TVP wszystko cacy, prezydent załatwił to, był tu, do szpitali dostarczono 1000 masek i kombinezonów (rozejdą się w 3 dni)
    Na Orlenie był przecież płyn do dezynfekcji. 10 dni temu, był, po 8 minutach już nie i od tamtej pory mało kto widział.

Ludzie sami szyją maski ze szmat, które niewiele im mogą pomóc...

ale ch. z tym najważniejsze żeby wypłacili pińcet na bombelki. Reszta niech zdycha. Ot logika.

- - - Updated - - -

Cytat Napisał gucio1960 Zobacz post
    Mam propozycje mamy kryzys więc może zawieśmy świadczenia 500+ i 13 emeryturę i pieniądze przekażemy w całości na ratowanie biznesu.
    Moje pytanie czy przedsiębiorcom udało by się utrzymać miejsca pracy.
    Bo czytam że rząd USA wpompuje 850 miliardów $ a ekonomiści przepowiadają mimo to bezrobocie na poziomie 30% ok 46 mil obywateli.
    Może taki sam obraz zaistniał by w Polsce pieniądze wydane przedsiębiorcy popłacili by zobowiązania i zamknęli firmy.
    Lepiej żeby bezrobocie wynosiło 60%?

Do utrzymania miejsc pracy wystarczy 6 miesięcy bez okradania firm i przedsiębiorców. (Nawet Orban na Węgrzech uwielbiany tu przez niektórych miłośników PiSu podjął stosowne działania, o reszcie krajów nie wspominając)

https://www.wnp.pl/rynki-zagraniczne...ia,381355.html
    Ostatnio edytowane przez bobby ; 25-03-2020 o 23:50
    ... large brakes, turbos, alu rims, aero…everything large as if there was something small to compensate for.

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kris_Nero166
    Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0

Domyślnie

Cytat Napisał bobby Zobacz post
    Kris - popierasz organizację wyborów w obliczu epidemii?
    A gdzie ja napisałem ze popieram organizacje wyborów w czasie epidemi ?Czy popierasz gromadzenie sie w sejmie w czasie epidemii ?

wysłane z mojej Noki 3210

Użytkownik Znawca Avatar Tomtrz
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar

Domyślnie

I jak zwykle nic nie rozumiesz. Nikt nie oczekuje kasy do ręki, tak jak nikt też na zachodzie nie daje nikomu kasy do ręki. Rozwiązaniem jest zawieszenie stałych kosztów.

Pracownik idzie sobie do domu, i ma wszystko w pupie. Pracodawca musi w tym czasie wszystko płacić, chociaż nie zarabia żadnych pieniędzy. W firmach usługowych nieraz i 90% kosztów, to koszt wynagrodzeń. Jeśli firmie spadną przychody o 10-20%, to jeszcze wyjdzie na zero albo małym minusie, ale jeśli nagle traci jakikolwiek przychód, to nawet i duże, międzynarodowe firmy nie mają takiej płynności finansowej, żeby przetrwać 2 miesiące podatki.

Następny mądry, co myśli, że pieniądze rosną na drzewach. Absolutnie zero jakiegoś samodzielnego, racjonalnego myślenia.

Najważniejszy na swiecie socjal. Tylko SKĄD NA TEN SOCJAL SA PIENIEDZY? Z podatków.
    Kto płaci podatki? Z regułu ludzie, którzy pracują. Kto będzie płacił podatki, jak nie będzie gdzie pracować, bo firmy się pozamykają?

Wy chyba do spóły z krisem wymyśliliście perpetuum mobile. Po co my w ogóle pracujemy? Niech rząd da każdemu kase, przecież oni będą ją wydawać, "napędzać rynek", i płacić VAT, więc kasa wróci do budżetu, i znowu się rozda

oh, wait
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1wjj0o.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	13.8 KB
ID:	267362
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

No tak Ty możesz cofać sie do przeszłosci i pisać ze kiedys Szwajcaria nie zaczynała od socjalu a jak napisałem ze kiedyś Polska... to juz masz problem bo liczy sie tu i teraz. I własnie to jest mentalność POkemonów zeby odwrócic kota ogonem.
    Ta wypowiedzią pokazałes, że nie rozumiesz języka pisanego.
    Czy rozumiesz, że najpierw nalezy mieć rozwiniętą gospodarkę, myśl technologiczną czyli solidne podstawy a pozniej rozdawac socjal? A nie odwrotnie?
    Szwajcaria zaczęła od rozwoju, a gdy było ją stać, wtedy rozbudowała politykę socjalną - to że w Polsce były wojny i komunizm, teraz powinno spowodować walkę o rozwój kraju, jego budowanie a nie niszczenie socjalem.

Prościej się wytłumaczyć nie da...chyba, że nadmiernie tesknisz za socjalizmem...

Jakie znaczenia dla rozdawania socjalu ma przeszłość kraju? Szwajcarów stać, nas nie - więc okres komunizmu mamy sobie równoważyć rozdawaniem pieniędzy na lewo i prawo? Czy Ty siebie słyszysz?

I odrazu słowa typu "POkemon" - kto to jest, wytlumacz mi?

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa

Domyślnie

Pytanie, jakie by ono było, bez tego wsparcia.

A, nie uważasz, że takie warunki można by zawrzeć w ustawie o takiej pomocy - naprawdę uważasz ten PiSi rząd, za jakieś kompletne bezmózgi - Ty, ich zwolennik?

Teraz Ty rzniesz głupa chyba , pisząc ze 500+ jest niepotrzebnie dla wszystkich bez kryterium dochodowego uznałeś to jako wadę systemu, ja Ci pokazałem ze jest kryterium i tym kryterium jest dziecko , stad moje przewrotne pytanie , myślałem ze wybrniesz z tego z twarzą.
    Widzę, że na wyższym, niż przedszkolny, poziomie, rozmawiać się z Tobą nie da, a więc dostosowujące się do niego, konkretne dwa pytania:

1. Czy programie 500+, w którego warunkach było na początku posiadanie przynajmniej dwójki dzieci, było założenie, że jeśli ten warunek jest spełniony, to świadczenie przysługuje np. rodzinom o dochodzie na członka, powiedzmy 10 tys. złotych?

2. Czy program 500+, był z założenia programem socjalnym, czy pro prokreacyjnym?

Podobnie Ad.2 Zasugerowałeś Ci ze jak sie ludziom skonczy 500+ to nie znajdą pracy tak ? Wiec odpisałem ze oni cały czas pracują , proste?
    Kontynuując Twój poziom:

1. Czy wiesz o tym, że z powody programu 500+, wiele osób nie podjęło pracy, a wiele z niej zrezygnowało - czy rozumiesz, że spadek bezrobocia, nie miał odzwierciedlenia w powstawaniu nowych miejsc pracy, to skąd się niby wziął, ten spadek?

A co do wyborów to podobno wypadają za półtorej miesiąca i to przeszkadza opozycji, natomiast sami chętnie schodzą sie do sejmu i nie widzą w tym nic złego , ich nie da sie zrozumieć.
    Słyszałeś o czymś takim, jak "kampania wyborcza", bez której nie mogą się odbyć demokratyczne wybory, czy jest Ci to całkowicie obojętne?

Dlaczego PiS, wprowadzając pod obrady swoją oszukańczą ustawę, którą zastąpili stany nadzwyczajne, nie pomyślał o tym, żeby zmienić regulamin sejmu, co, jak zwykle zabrakło wyobraźni - wygląda na to, że PiSowcom, żadne prawo potrzebne nie jest, im wystarczy Kaczyński, który decyduje, co jest zgodne z prawem, a co nie.

Czy popierasz gromadzenie sie w sejmie w czasie epidemii ?
    Popieram bezwzględne przestrzeganie prawa i przypominam, że zmiany regulaminu sejmu, można było dokonać na poprzedniej sesji, tylko żaden z PiSowskim mundrali, nie wpadł na taki pomysł, a teraz trzęsąc dupami, mają pretensję do opozycji.

Bez obejrzenia i posłuchania tego oraz, oczywiście, zrozumienia, dalsza dyskusja na temat 500+, nie ma żadnego sensu.

https://www.youtube.com/watch?v=YyS_p2SPN-A
    Ostatnio edytowane przez dragon65 ; 26-03-2020 o 10:27