Strona 881 z 884 PierwszyPierwszy ... 381781831871872873874875876877878879880881882883884 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,801 do 8,810 z 8835

Temat: Dobra Zmiana

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kris_Nero166
    Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0

Domyślnie

Tymczasem u Trzaskoskiego:

.„Dzisiaj w nocy tym kolektorem burzowym leciały ścieki komunalne, jak również znajdującą się powyżej bramą zrzutową” – informował Daca. Prezes Wód Polskich dodał, że zanieczyszczeń komunalnych było tak dużo, że nie mieściły się one w kolektorze i leciały terenem zielonym należącym do obszaru Natura 2000.
    Chociaż w czasie samej konferencji z kolektora nie płynęły już ścieki, obszar wokół niego był pokryty odpadami komunalnymi. W powietrzu unosił się fetor.

Jak podkreślił Daca, MPWiK ma wydane jeszcze przez Hannę Gronkiewicz-Waltz pozwolenie, aby w sytuacjach awaryjnych zrzucać ścieki komunalne. Może to robić jednak nie częściej, niż 10 razy w roku. Ponadto pozwolenie zostało udzielone z zastrzeżeniem, że układ przesyłowy ścieków komunalnych z lewobrzeżnej Warszawy do oczyszczalni ścieków Czajka będzie utrzymywany we właściwym stanie technicznym.
    Przemysław Daca zwrócił uwagę, że w latach 2013-2019 dokonano 45 zrzutów więcej niż dopuszczona została liczba w udzielonym pozwoleniu wodnoprawnym w ilości 5260960 mkw. ścieków komunalnych, co stanowi naruszenie pozwolenia. Dane te, jak dodał, nie obejmują ilości ścieków, jakie do Wisły trafiły w czasie ubiegłorocznej awarii kolektorów.

Prezes Wód Polski przypomniał, że po awarii w „Czajce” Trzaskowski obiecał budowę nowego kolektora odprowadzającego ścieki z lewobrzeżnej Warszawy do oczyszczalni. Do tej pory jednak do Wód Polskich nie wpłynął żaden wniosek w tej sprawie.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

› Więcej...: Dobra Zmiana

wysłane z mojej Noki 3210

Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

No i co Trzaskowski jest winien czego?
    Pogody?
    Awarii?
    Nadmiaru wody?
    Bo argument ,że żaden wniosek do niego nie wpłynął jest jak z d..y po każdy kto choć trochę się interesuje jsk takie sprawy się załatwia dobrze wie ,że to trwa dość długo.
    I najpierw trzeba mieć na taką inwestycję środki.
    A budżet jest uchwalany raz do roku i nie jest to 20 zł ,że rada wyciąga to z kieszeni.
    Ale tłumaczyć wam jak działa samorząd to trochę jak lot w kosmos niby proste ale tylko w tvppis
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

Lancia Delta 1.8 TBI 269KM -jest

Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0

Domyślnie

No oczywiście że nikt za to nie odpowiada bo jak zwykle nikt nie jest winny że coś nie działa jak powinno. Poprostu wszystkie prace konserwacyjne są nie potrzebne bo i tak będzie awaria. Ale to typowe myślenie słuchaczy TVN i prenumeratorów szczujni Wyborczej.

Jak z taką szybkością reaguje obecny prezydent miasta to aż strach pomyśleć co będzie jeśli potrzebna będzie szybka reakcja w ważniejszych sprawach niż szambo.

Ostatnio edytowane przez Kris_Nero166 ; 24-06-2020 o 22:23

Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

Cytat Napisał Kris_Nero166 Zobacz post
    No oczywiście że nikt za to nie odpowiada bo jak zwykle nikt nie jest winny że coś nie działa jak powinn
    Ty czytasz te idiotyzmy co piszesz?
    Odnieś się do tego o co pytałem a nie p...sz jak potłuczony.
    Nie czytam wyborczej ale jak czytam co piszesz to coś cię zdrowo zaszczuło i raczej nie jest to wyborcza/ a może jednak/
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

Lancia Delta 1.8 TBI 269KM -jest

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa 159

Domyślnie

naucz się też Nero poprawnie pisac nazwisko człowieka, ktorego działania komentujesz.

Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0

Domyślnie

Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    naucz się też Nero poprawnie pisac nazwisko człowieka, ktorego działania komentujesz.
    Jak Ty się nauczysz pisać poprawnie nazwisko obecnego prezydenta to ja też się nauczę

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa 159

Domyślnie

Jak Ty się nauczysz pisać poprawnie nazwisko obecnego prezydenta to ja też się nauczę

Wskaż, w którym wpisie napisałem jego nazwisko niepoprawnie. Ale nie wskażesz. Takiego wpisu nie ma.
    Używam natomiast określenia: Maliniak.
    Są jeszcze inne: Budyń, Długopis, Adrian.
    To najbardziej memogenny prezydent w historii: modelowy przykład do wyśmiewania.
    Ale to jest ironia, żart, kpina.
    Natomiast celowe przekręcanie nazwisk to już jest chamstwo. Bo cały PIS jest chamstwem, uwiarygodnieniem prostactwa i nieuctwa. Dziś cham i prostak jest dumny z tego, że jest chamem i prostakiem.
    Bo władza tak mówi o obywatelach WŁASNEGO KRAJU:
    zaprzańcy, hołota, mordy zdradzieckie, zakamuflowana opcja niemiecka, nie ludzie ale ideologia, złodzieje, komuniści, element animalny, gorszy sort...
    Wymieniać dalej, drogi wyborco PIS?
    Tak do Polaków mówi władza.
    Prędzej czy później ta władza zostanie rozliczona. Bo jest za co rozliczać. Dziś strach zagląda w oczy, bo jest szansa, że Duda przegra wybory. To zieją kłamstwem i nienawiścią: niedawno Duda powiedział, że rządy PO były gorsze od koronowirusa.
    Niech to powie twarzą w twarz rodzinom ofiar pandemii. Niech to powie.
    Ostatnio edytowane przez Teddy Bear ; 26-06-2020 o 15:23

Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0

Domyślnie

A ja używam w formie żartu Trzaskoski , zrozumiałeś aluzje?

Użytkownik Świeżak
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Mito 135 MA TCT, Giulietta 170 MA TCT_była, Stelvio 200KM, Ducato 3,0 160 AT był

Domyślnie

A ja używam w formie żartu Trzaskoski , zrozumiałeś aluzje?

Ja nie zrozumiałem. Ale ja jestem zdradziecka morda i takie tam wiec moge nie rozumieć. Oświeć zatem żart, abym mógł zrozumieć jak opcja niemiecka ( to taki żart - mordy zdradzieckie zrozumieją).
    Jak chodziłem do przedszkola to dzieci przypominały zawsze - kto sie przezywa tak sie sam nazywa. Jak już ukończyłem przedszkole z wyróżnieniem to w mądrych książkach od psychiatrii przeczytałem to samo.

P.S. Klawiatura nie wpisuje mi e ze znaczkiem jak np. w : sie

Użytkownik Świeżak
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 8v 156km/332Nm

Domyślnie

Tymczasem u Trzaskoskiego:

.„Dzisiaj w nocy tym kolektorem burzowym leciały ścieki komunalne, jak również znajdującą się powyżej bramą zrzutową” – informował Daca. Prezes Wód Polskich dodał, że zanieczyszczeń komunalnych było tak dużo, że nie mieściły się one w kolektorze i leciały terenem zielonym należącym do obszaru Natura 2000.
    Chociaż w czasie samej konferencji z kolektora nie płynęły już ścieki, obszar wokół niego był pokryty odpadami komunalnymi. W powietrzu unosił się fetor.

Do tej pory jednak do Wód Polskich nie wpłynął żaden wniosek w tej sprawie.
    Jak widać po wyborach Polacy lubią być okłamywani a to czy warszawiacy czy inni będą pić swoje odchody z wodami gruntowymi z kranu w niczym nikomu nie przeszkadza, najwyżej dodadzą więcej chloru -przynajmniej do pralki proszku nie trzeba będzie dodawać..
    Samochód jest czymś więcej niż naszą własnością, jest cząstką nas, naszą wizytówką. Można powiedzieć, że jak piękna kobieta, zegarek czy nóż jest to kolejna "biżuteria" dla prawdziwego faceta..
    Alfa Romeo 159