Strona 943 z 946 PierwszyPierwszy ... 443843893933934935936937938939940941942943944945946 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,421 do 9,430 z 9455

Temat: Dobra Zmiana

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kris_Nero166
    Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0

Domyślnie

Cytat Napisał b.piotrus Zobacz post
    Jakoś dziwnie wybiórczo czytasz, nie doczytales, miejsca w którym napisali, że to dobrze, że nie podniosą do 3tys. W ogóle nie zrozumiałeś sens, którym jest nierealizowanie obietnic i to od razu po wyborach. Obietnic, które w trakcie kampanii podtrzymywali, wiedząc że ich nie zrealizują. Nie wiem czego tu bronić...
    A gdyby obiecali 2800 a podnieśli do 3000 to tez byla by nie zrealizowana obietnica? Bo przeciez zapowiadali 2800 . Najważniejsze ze cos robią, najgorsza by była stagnacja i odcinanie kuponów co robiło PO i dlatego przegrali.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

› Więcej...: Dobra Zmiana

wysłane z mojej Noki 3210

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa

Domyślnie

Cytat Napisał Kris_Nero166 Zobacz post
    Pokaż mi gdzie napisałem ze to sukces , pisałem ze to dobra informacja dla NBP i nie wciskaj mi kitu tak jak to potrafisz
    Czym, jeśli nie oceną, jest w Twoim wpisie słowo "dobra"?

Dworczyk nie mial ze spółki dochodu dlatego nie przedstawił tego w oświadczeniu majątkowym , doczytaj o co tam chodzilo zamiast sie wygłupiać.
    Ty, naprawdę jesteś jakiś ułomny:

Cyt.:
    "W piątek, 28 czerwca 2019, ujawniliśmy na OKO.press, że szef kancelarii premiera Michał Dworczyk zataił w swoim oświadczeniu majątkowym udziały w działce i domu – bliźniaku na obrzeżach Warszawy. Nie podał także dochodu ze sprzedaży willi, którą wybudowali z żoną przy tej samej ulicy, przy której stoi bliźniak.

Kilka tygodni wcześniej ujawniliśmy, że przynajmniej w 12 oświadczeniach majątkowych Dworczyk nie wymienił posiadanych udziałów w spółce Rodzice dla Szkoły. Nieprawdziwe oświadczenia składał jako radny Warszawy, sejmiku mazowieckiego, poseł i szef KPRM."

Kto oskarżył jara o wzięcie łapówki i składanie fałszywych zeznań?
    To, kolejny przykład na Twoją ocięzałość umysłową - wpisz sobie w google "Gerald Birgfellner".

Czytaj, chłopie, czytaj i jeszcze raz czytaj - nie "zeznań", tylko oświadczeń majątkowych, w których nie wpisywał reprezentowania spółki "Srebrna", dopiero po nagłośnieniu sprawy, ten zapis znalazł się w jego kolejnym oświadczeniu m majątkowym - na jakiej planecie Ty żyjesz i skąd czerpiesz informacje, skoro nie wiesz takich rzeczy???

Napisz gdzie napisałem ze bylo za malo testow, napisalem ze teraz jest robionych ich więcej .
    I podałeś to, jako jedyną przyczynę wzrostu zachorowań, a więc skoro tak, to znaczy, że wcześniejsze wyniki były zaniżone, ergo z czego się tak cieszyliście opowiadając o sukcesie??? - kłania się logika.

PiSząc np., że pojechałeś w lewo, informujesz jednocześnie, że nie pojechałeś ani w lewo, ani prosto - ogarniasz, czy masz za daleko do łba?

Lemingi, to są odbiorcy rządowych mediów, którzy bez żadnej refleksji, łykają te wszystkie bzdury Kurskiego - KRRiT, uznała niektóre paski, emitowane przez TVP, za "wprowadzające w błąd" - czyli, mówiąc po polsku - kłamliwe.

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kris_Nero166
    Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0

Domyślnie

Cytat Napisał dragon65 Zobacz post
    Czym, jeśli nie oceną, jest w Twoim wpisie słowo "dobra"?

Ty, naprawdę jesteś jakiś ułomny:

Cyt.:
    "W piątek, 28 czerwca 2019, ujawniliśmy na OKO.press, że szef kancelarii premiera Michał Dworczyk zataił w swoim oświadczeniu majątkowym udziały w działce i domu – bliźniaku na obrzeżach Warszawy. Nie podał także dochodu ze sprzedaży willi, którą wybudowali z żoną przy tej samej ulicy, przy której stoi bliźniak.

Kilka tygodni wcześniej ujawniliśmy, że przynajmniej w 12 oświadczeniach majątkowych Dworczyk nie wymienił posiadanych udziałów w spółce Rodzice dla Szkoły. Nieprawdziwe oświadczenia składał jako radny Warszawy, sejmiku mazowieckiego, poseł i szef KPRM."

To, kolejny przykład na Twoją ocięzałość umysłową - wpisz sobie w google "Gerald Birgfellner".

Czytaj, chłopie, czytaj i jeszcze raz czytaj - nie "zeznań", tylko oświadczeń majątkowych, w których nie wpisywał reprezentowania spółki "Srebrna", dopiero po nagłośnieniu sprawy, ten zapis znalazł się w jego kolejnym oświadczeniu m majątkowym - na jakiej planecie Ty żyjesz i skąd czerpiesz informacje, skoro nie wiesz takich rzeczy???

I podałeś to, jako jedyną przyczynę wzrostu zachorowań, a więc skoro tak, to znaczy, że wcześniejsze wyniki były zaniżone, ergo z czego się tak cieszyliście opowiadając o sukcesie??? - kłania się logika.

PiSząc np., że pojechałeś w lewo, informujesz jednocześnie, że nie pojechałeś ani w lewo, ani prosto - ogarniasz, czy masz za daleko do łba?

Lemingi, to są odbiorcy rządowych mediów, którzy bez żadnej refleksji, łykają te wszystkie bzdury Kurskiego - KRRiT, uznała niektóre paski, emitowane przez TVP, za "wprowadzające w błąd" - czyli, mówiąc po polsku - kłamliwe.
    Dobra dla NBP, dla ciebie niekoniecznie

Dopóki będziesz czytał takie szmatławce to zawsze bedziesz bredził

https://wiadomosci.dziennik.pl/polit...uchomosci.html

A ty jesteś odbiorca mediów Urbana czy Michnika? Wbili ci do łba ze to co piszą to prawda i tak łeb myśli.

Na resztę nie chce mi się odpisywać bo to kolejne bzdury.

wysłane z mojej Noki 3210

ViP Rowerzysta Avatar b.piotrus
    Mieszka w
    Otmuchów
    Auto
    Na razie jakieś toczydło

Domyślnie

A gdyby obiecali 2800 a podnieśli do 3000 to tez byla by nie zrealizowana obietnica? Bo przeciez zapowiadali 2800 . Najważniejsze ze cos robią, najgorsza by była stagnacja i odcinanie kuponów co robiło PO i dlatego przegrali.

Ech, szkoda czasu, oświeć mnie jeszcze w temacie emerytur stażowych- Duda obiecał to przed pierwszą kadencją, nawet podpisał porozumienie z solidarnością, przed drugą kadencją, obietnicę powtórzył, kolejny raz podpisując ją solidarności- od kiedy wejdzie w życie? Jestem zainteresowany, bo zaczynałem od przyzakładowej zawodówki, teraz mam 51 lat i 36 lat stażu pracy(wojsko w którym byłem przez 2 lata, się w to wlicza). Co pis razem z dudą mi zaoferuja? Dzieci mam dorosłe, dzięki ciężkiej pracy i studiom zaocznym, zarabiam powyżej sredniej...
    AR 156 2,4JTD 2000r- czarna- NERO FUOCO- sedan- cóż była, jaka będzie następna? czas pokaże

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa

Domyślnie

Dobra dla NBP
    Nie PiSowczyku, dobra dla Ciebie, bo tak sformułowałeś swój wPiS - chyba, że sam nie wiesz, co PiSzesz - dlatego pytałem i pytam nadal, na czym polega jej dobroć - co mają z tego Polacy???

Na resztę nie chce mi się odpisywać bo to kolejne bzdury.
    Fakty, PiSowczyku - fakty - wiesz, co to są "fakty"???

Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'

Domyślnie

Chciałbym zadeklarować, że w najbliższym tygodniu będę pisał w tym temacie same brednie, głupoty i półprawdy.
    Zastrzegam jednocześnie, że nie zamierzam odpowiadać na posty osób które będą to punktować i prostować, bo są głupi.

Dziękuję za uwagę i życzę dobrego weekendu

Ps. Współczuję 'yntieligencyj' wszystkim którym propaganda wyprała mózg.

Ps2. A ten "przedsiębiorca", co go za wały na podatku VAT aresztowano to nie pracował czasem w TVP jak pewna prezenterka ?
    Ostatnio edytowane przez bobby ; 01-08-2020 o 19:14
    ... large brakes, turbos, alu rims, aero…everything large as if there was something small to compensate for.

Użytkownik Świeżak
    Auto
    fiat linea 1,4 T-jet, Alfa Romeo Giulietta Sprint

Domyślnie

Cytat Napisał b.piotrus Zobacz post
    Ech, szkoda czasu, oświeć mnie jeszcze w temacie emerytur stażowych- Duda obiecał to przed pierwszą kadencją, nawet podpisał porozumienie z solidarnością, przed drugą kadencją, obietnicę powtórzył, kolejny raz podpisując ją solidarności- od kiedy wejdzie w życie? Jestem zainteresowany, bo zaczynałem od przyzakładowej zawodówki, teraz mam 51 lat i 36 lat stażu pracy(wojsko w którym byłem przez 2 lata, się w to wlicza). Co pis razem z dudą mi zaoferuja? Dzieci mam dorosłe, dzięki ciężkiej pracy i studiom zaocznym, zarabiam powyżej sredniej...
    PiS ma do zaoferowania tylko możliwość odejścia na emeryturę po 40 latach pracy o ile uchwalą taką ustawę .
    Jednak znowelizowane przepisy emerytalne które uchwalił rząd Buska teraz człowieka PO spowodowały że nie odejdziesz na emeryturę ze względu na dużą różnicę między ostatnią
    pensją a ustalaną emeryturą która będzie wynosić 30 % twojej pensji.
    Po mimo tak niekorzystnych emerytur opozycja będzie dążyć do zmuszenia ludzi do jak najdłuższej pracy bo niskie emerytury nie zmuszają ludzi do pracy dłużej i odchodzą w możliwie
    jak najszybciej jak to możliwie .
    Generuje to wysokie koszty dla państwa.
    Niestety młodzi o ile sami nie odłożą na starość będą w podobnej sytuacji pomimo że będą pracować dłużej niż 65 lat.
    A by godziwie żyć na etacie pozostaje tylko jak najdłuższa praca problemem jest że pracodawcy pozbywają się osób które uzyskują prawa emerytalne.
    Podsumowując niema co liczyć na dostatnie życie na emeryturze.

Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'

Domyślnie

Cytat Napisał gucio1960 Zobacz post
    możliwość odejścia na emeryturę po 40 latach pracy o ile uchwalą taką ustawę .
    Jeśli to uchwalą to będzie autentycznie 'dobra zmiana'
    ... large brakes, turbos, alu rims, aero…everything large as if there was something small to compensate for.

Użytkownik Świeżak
    Auto
    fiat linea 1,4 T-jet, Alfa Romeo Giulietta Sprint

Domyślnie

Cytat Napisał bobby Zobacz post
    Jeśli to uchwalą to będzie autentycznie 'dobra zmiana'
    To będzie ukłon w stronę ludzi którzy najmniej zarabiają.
    Niestety pracodawcy płacą tylko tyle ile muszą dlatego jest taki szum gdy podnosi się najniższą krajową .

Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'

Domyślnie

Staż do emerytury to uczciwe podejście. Ktoś pracuje x lat i ma prawo do odpoczynku, inny bimba i się wozi kosztem pozostałych to z tego nie skorzysta.

Co do podnoszenia pensji minimalnej to przypomniało mi się:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	13749-satyra-zydzi-podnosza-ceny.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	52.9 KB
ID:	271749

Niektórym się wydaje że to taka zależność.
    A przecież pieniądz musi miec pokrycie w pracy. Inaczej się dewaluuje i ceny rosną - jak po wprowadzeniu 500+.
    Ostatnio edytowane przez bobby ; 02-08-2020 o 12:07