Temat: Dobra Zmiana

Użytkownik Świeżak
    Auto
    fiat linea 1,4 T-jet, Alfa Romeo Giulietta Sprint

Domyślnie

Oj boli cie moja wizją człowieczeństwa tylko dla czego mnie obrażasz ,powtarzam mamy demokracje i poprzez swoich przedstawicieli możesz zmienić prawo bo przecież
    chodzi dokładnie o możliwość dokonania aborcji z przyczyn wad płodu.
    I nie traktuj konstytucji wybiórczo jak ci pasuje .
    Problem jest i nie dotyczy tylko Polski agresja i obrażanie innych nie rozwiąże problemu .
    Co na to Lechu bo przecież to typowy zacofany osobnik z Matką Boską w klapie jak piszesz.

› Więcej...: Dobra Zmiana
    Ostatnio edytowane przez gucio1960 ; 25-10-2020 o 17:37

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

Cytat Napisał gucio1960 Zobacz post
    Oj boli cie moja wizją człowieczeństwa tylko dla czego mnie obrażasz ,powtarzam mamy demokracje i poprzez swoich przedstawicieli możesz zmienić prawo bo przecież
    Problem jest i nie dotyczy tylko Polski agresja i obrażanie innych nie rozwiąże problemu .
    Co na to Lechu bo przecież to typowy zacofany osobnik z Matką Boską w klapie jak piszesz.
    Po pierwsze odpowiedz na moje proste pytania - to takie trudne?
    Po drugie - czy ja decyduje innym jak mają żyć? Czy był NAKAZ aborcji?
    Po trzecie - gdzie w Konstytucji jest napisane że jest ochrona życia od momentu poczęcia? Proszę o konkretny artykuł.
    Po czwarte - czy zgodnie z polskim prawem Trybunał ma prawo orzekać w takich sprawach, po 27 latach obowiązywania ustawy?
    Po piąte - co na ten temat powiedziała Helsińska Fundacja Praw Człowieka?
    Po szóste - czy w konstytucji jest rozdział kościoła od Państwa zapisany? Dlaczego kościół się wpieprza w życie osób które są np. nie wierzące?
    itd...
    Agresja - a co ty sobie myślisz? Wpieprzacie się z butami do kogoś życia, wprowadzacie państwo religijne i uważacie że reszta będzie siedzieć cicho? A kobiety mają cierpieć w imię ideologii tak jak kiedyś palono czarownice?

Rozumiem, że pasuje ci Państwo na poziomie Afganistanu czy Pakistanu, bo np. w Iranie ostatnio wprowadzono dofinansowanie do in-vitro i zluzowano obostrzenia aborcyjne.

Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

@gucio1960 nie wiem ile masz lat i czy masz swoje dzieci ale załóżmy ,że masz córkę taką fajną córcię tatusia i bach zostaje zgwałcona w bestialski sposób ,maltretowano ją bito i gwałcono wielokrotnie.
    Udało się ją uwolnić od oprawcy i mija miesiąc i okazuje się ,że jest w ciąży ze swoim oprawcą lub którymś z oprawców .
    Córka chce usunąć dziecko zwyrodnialca ale przecież katobolszewicy zabronili.
    Musi urodzić bekarta z genami bydlaka bo tak karze pan, który nigdy nie miał dzieci .
    I co ty robisz ?
    Co jej powiesz ?
    Pokochasz wnuka?
    Jak spojrzysz w twarz córce?
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 25-10-2020 o 20:29
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

Użytkownik Świeżak
    Auto
    fiat linea 1,4 T-jet, Alfa Romeo Giulietta Sprint

Domyślnie

Moje zdanie już znasz akurat jestem ojcem 4 córek.
    Bronicie pieska, kotka, kornika ale małego bezbronnego człowieka chcecie zabić. Co z wami nie tak? Dla was życie ludzkie nie ma żadnej wartości? To za chwilę będziecie chcieli eutanazję na życzenie?

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

ale małego bezbronnego człowieka chcecie zabić.
    Argumentacja, którą poruszasz, jest na poziomie już nawet nie przedszkola, ale albo ameby albo ideologicznego fanatyka.

Chodziłeś na biologię? Płód to nie jest jeszcze człowiek, żadna nauka tak nie mówi. Wiesz kiedy wykształca się np. układ nerwowy?
    Idąc takim debilnym tokiem rozumowania zacznij zbierać swoje plemniki i podpaski swojej żony.

Obrona zwierząt nic do tego nie ma - oczywiście, że zasługują na szacunek i obronę, jak byś chodził na biologię to być wiedział że np. większość ssaków ma bardzo podobny układ nerwowy i odczuwanie bólu.

Pytam po raz kolejny - dlaczego chcesz innym nakazywać, aby postępowali jak takie zacofane osobniki jak ty? Czy tobie do tej pory ktoś nakazywał aborcję wykonywać?
    Będzie ci pasowało, jak będą się rodziły martwe dzieci? W jakim celu? Chyba tylko po to aby kk zarabiał na mszach i pogrzebach.

P.S. Sam to wymyślasz czy kopiujesz - właśnie widziałem pod artykułem na jednym z portali identyczny komentarz z nickiem "Baba" ?
    Ostatnio edytowane przez piorek ; 25-10-2020 o 21:27

Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

No właśnie nie znam bo nie odpowiedziałeś na moje pytania.
    Ja wiem one takie trochę dziecinne bo takie proste ale staram się, naprawdę.
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

Użytkownik Znawca Avatar Tomtrz
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar

Domyślnie

Odebraliscie ludziom, siłą, jedno z podstawowych praw człowieka, i nie ma z tym problemu, ale OBORZE obrażajo nas, oburzajonce.

I znowu, ile by człowiek nie wałkował tematu, wy nadal nie rozumiecie czym jest demokracja.
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    156 1.8 i GT3.2 Q2

Domyślnie

Jest to problem natury moralnej, który jest różnie widziany przez różnych osobników. A skoro napisałeś o demokracji i zmienianiu prawa, to chciałem przypomnieć: w krajach cywilizowanych przepisy dotyczące aborcji ustanawiane są na podstawie ogólnonarodowego referendum (ostatnio takie zdaje się miało miejsce w Irlandii- na jego podstawie złagodzono przepisy), tak by każdy obywatel mógł wypowiedzieć się w tej sprawie i nie decydował za niego jakiś polityk liczący np. na poparcie kleru i będący pod jego presją. Obecnie jesteśmy jednym z niewielu krajów Europy z tak rygorystycznym prawem, po wprowadzeniu zmian po orzeczeniu TK cofniemy się jeszcze bardziej. Czy mógłbyś powiedzieć co sądzisz o zorganizowaniu takiego referendum u nas? Wszak to najlepszy i najbardziej bezpośredni przekaz demokratyczny.
    A, zdaje się że jesteś zwolennikiem tego rządu, czy mógłbyś też skomentować pomysł rządzących dotyczący wprowadzenia ustawy, która daje im oraz ich najbliższej rodzinie pierwszeństwo w leczeniu? (pomysł miał miejsce tuż po nadejściu koronawirusa)

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa 159

Domyślnie

Bronicie pieska, kotka, kornika ale małego bezbronnego człowieka chcecie zabić. Co z wami nie tak? Dla was życie ludzkie nie ma żadnej wartości? To za chwilę będziecie chcieli eutanazję na życzenie?
    Hmm..... wydaje mi się, że źle policzyłeś. Moim zdaniem jesteś ojcem pięciu córek. Sprawdź dokładnie.
    No i fakt, trafiłeś w sedno: bronimy kornika ale chcemy eutanazji na życzenie.
    Dzięki Twoim wypowiedziom zaczynam rozumieć fenomen wyborców PIS.

Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    156 1.8 i GT3.2 Q2

Domyślnie

A kim Ty jesteś, że chcesz narzucać przepisy większości? Nie ma wątpliwości że większość Polaków jest za zliberalizowaniem prawa aborcyjnego, a wcześniej chyba coś wspomniałeś o demokracji? Kwestia tego od kiedy płód zaczyna być człowiekiem nie jest tak prosta, jak Ci ksiądz tłumaczył- wystarczy sprawdzić jak jest w innych krajach Europy- tych bardziej demokratycznych i cywilizowanych- oni są głupi? To dyletanci nie znający biologii? Biskup wie lepiej? . To co się u nas dzieje to fenomen na skalę europejską- chwilowo cofamy się do Średniowiecza za sprawą krzykliwych klechów i tchórzliwych polityków , którzy chcą poparcia z ambon. To się oczywiście zmieni, to kwestia czasu.