Temat: Dobra Zmiana

ZBANOWANY Świeżak
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 Super

Domyślnie

Cytat Napisał piorek Zobacz post
    Przeciez od początku piszemy o jednym wyjątku zakwestionowanym przez TK, wiec nie rozumiem o co ci chodzi....
    A to czy mi puszczaja nerwy - prosty powod, nikt nie bedzie decydował jak maja postepowac inni, kierujac sie swoja zacofana ideologia.
    Przeczytaj wszystkie moje posty, są pełne argumentów i konkretów, poźniej oceniaj .

- - - Updated - - -

Jeżeli ich uwazasz za idotki, kto kto jest za zakazem i wpieprzaniem się w cudze życie? Za ratowanie płodów, które rodzą sie martwe?
    Śmiała teza... nie ma norm społecznych, moralnych, prawnych, nie ma ochrony życia, własności... NIECH ŻYJE ANARCHIA!
    p. s. A co zrobisz jak przyjdą po Twoją Alfę bo tak chcą i nikt nie będzie.....

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

› Więcej...: Dobra Zmiana

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

Cytat Napisał IlCapitano Zobacz post
    Śmiała teza... nie ma norm społecznych, moralnych, prawnych, nie ma ochrony życia, własności... NIECH ŻYJE ANARCHIA!
    Zarodków, które z dużych prawdopodobieństwem urodzą się martwe?
    Idąc tym tokiem rozumowania, proponuje zacząć karać kobiety za poronienia.
    Rozumiem,że w całej Europie jest zatem anarchia?
    Rozumiem, też że jesteś sadystą, którego bawi brak możliwości wyboru przez kobietę i oglądanie przez nią martwego/zdegenerowanego płodu?

Czy ktoś wcześniej nakazywał wykonywać aborcję z powodów eugenicznych osobom ktore się z tym nie zgadzały?

Użytkownik Maniak resoraków
    Auto
    159SW TI 210KM; DS4

Domyślnie

@piorek, przeczytałem ostatnie 3 strony wątku - dla mnie jesteś agresywny.
    Co zaś do organizatorów protestów - trzeba naprawdę geniusza, żeby do protestów za legalizacją aborcji eugenicznej używać loga łudząco podobnego do Deutsches Jungvolk (element hitlerjugend dla niezorientowanych). Czy to uprawnia mnie do nazywania zwolenników aborcji nazistami?

ZBANOWANY Świeżak
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto

Domyślnie

Nazi-feministki, jak najbardziej.

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

Nazi-feministki, jak najbardziej.
    To są kobiety ktore walcza o swoje prawa, w ten sposob piszac dla mnie jesteś poniżej poziomu.

Odnośnie symbolu. Symbol ten został zaczerpnięty z run, dokładniej przedstawia literę S - oznacza słońce , naziści zmienili jej znaczenie na swoje potrzeby.
    Runy były pismem używanym przez ludy germanskie i nordyckie.

ZBANOWANY Świeżak
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto

Domyślnie

No tak, swastyka to też starożytny symbol, wykorzystajcie!

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

Cytat Napisał Adam_P Zobacz post
    @piorek, przeczytałem ostatnie 3 strony wątku - dla mnie jesteś agresywny.
    Pis może być agresywny, moga dzielic ludzi na lepszy i gorszy sort, wprowadzać państwo kościelne z chorymi zasadami i ideologiami, a ja musze być spokojny. Mam to gdzies, tak jak już wiekszośc osób.
    Wiesz na czym polega problem - że zwolennicy dobrej zmiany sami są agresywni od początku rządów pisslandu, a od przeciwników oczekują spokoju i opanowania a najlepiej nie odzywania się.
    Miarka się przebrała, ludzie stracili cierpliwość....

- - - Updated - - -

No tak, swastyka to też starożytny symbol, wykorzystajcie!

Boli cie że kobiety wyszły protestować? A moze napisz wprost że powinny się nie odzywać , tylko prać, sprzątać i gotować?

A może uważasz tak jak szef gabinetu Czarnka cyt.:
    "Koniec chowania głowy w piasek. Czas na chrześcijańską ofensywę kulturalną. Kobiety powinny znać swoje miejsce w szeregu"
    Ostatnio edytowane przez piorek ; 26-10-2020 o 21:07

ZBANOWANY Świeżak
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał piorek Zobacz post
    Zarodków, które z dużych prawdopodobieństwem urodzą się martwe?
    Idąc tym tokiem rozumowania, proponuje zacząć karać kobiety za poronienia.
    Rozumiem,że w całej Europie jest zatem anarchia?
    Rozumiem, też że jesteś sadystą, którego bawi brak możliwości wyboru przez kobietę i oglądanie przez nią martwego/zdegenerowanego płodu?

Czy ktoś wcześniej nakazywał wykonywać aborcję z powodów eugenicznych osobom ktore się z tym nie zgadzały?
    Nie żadnych zarodków tylko dzieci, ludzi w prenatalnym okresie życia, słabych i bezbronnych. Jest XXI w., są badania USG, są wczesniaki, które przeżywają w inkubatorach. Już tylko zdziczała Nazi-feministki albo niedouczona gimbaza może twierdzić, że przed urodzeniem to nie-czlowiek...

Zakwestionowany wyjątek byl/jest wykorzystywany do dzieciobójstwa w bardzo różnych przypadkach - najczęściej przy podejrzeniu zespołu downa, więc z tym martwymi płodami to demagogia.

Sadyzm tak? Rozumiem, że sama aborcja, jak to nazywasz, nie wiąże się z cierpieniem dla kobiety? Wyszarpywanie, rozszarpywanie szczypcami ciała małego człowieka to taki tam zabieg... jak u dentysty, tak?

Ciekawe też, że te same środowiska są pełne empatii dla cierpienia zwierząt futerkowych itp., nie chcą słyszę o karze śmierci dla morderców i zwyrodnialcow a dzieciobojstwo nazywają prawem kobiety do wyboru.... Stan umysłu?

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

Nie żadnych zarodków tylko dzieci, ludzi w prenatalnym okresie życia, słabych i bezbronnych. Jest XXI w., są badania USG, są wczesniaki, które przeżywają w inkubatorach. Już tylko zdziczała Nazi-feministki albo niedouczona gimbaza może twierdzić, że przed urodzeniem to nie-czlowiek...

Zakwestionowany wyjątek byl/jest wykorzystywany do dzieciobójstwa w bardzo różnych przypadkach - najczęściej przy podejrzeniu zespołu downa, więc z tym martwymi płodami to demagogia.

Sadyzm tak? Rozumiem, że sama aborcja, jak to nazywasz, nie wiąże się z cierpieniem dla kobiety? Wyszarpywanie, rozszarpywanie szczypcami ciała małego człowieka to taki tam zabieg... jak u dentysty, tak?

Ciekawe też, że te same środowiska są pełne empatii dla cierpienia zwierząt futerkowych itp., nie chcą słyszę o karze śmierci dla morderców i zwyrodnialcow a dzieciobojstwo nazywają prawem kobiety do wyboru.... Stan umysłu?
    Mi zarzucacie, że pisze ogólnie o aborcji mimo że rozmawiamy tylko o jednym konkretnym przypadku, a sam nie rozumiesz na czym polega aborcja w przypadku - ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu. I tu nikt nie mówi o wcześniakach, a zespół downa to <30% przypadków zgodnie ze statystykami ministerstwa.

Akurat wypisując takie pierdoły niedouczony jest ty, napisz to jeszcze kilka razy może ktoś uwierzy w takie bzdury....
    Polecam powrót na biologię, rozmowę z lekarzami, uświadomią ci jak to wygląda.

Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    156 1.8 i GT3.2 Q2

Domyślnie

Wyjątek, trzeba to podkreślić, o charakterze eugenicznym tj. służący eliminowaniu jednostek słabych, niepełnosprawnych itp., jeszcze przed ich urodzeniem na podstawie obarczonych sporym ryzykiem błędu badań prenatalnych. Warto też przypomnieć, że eugenika w praktyce rozwijana i stosowana była szeroko w III Rzeszy i była elementem ideologii nazistowskiej. Tak, to właśnie jest tradycja do której wprost odwołują się te nazi-feministki, które z tą całą gimbazą i innymi "pożytecznymi idiotami" wyległy na ulicę.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
    Hitler po dojściu do władzy wprowadził zakaz aborcji (wcześniej w Republice Weimarskiej była ona dozwolona)- uznano ją za zbrodnię przeciw państwu i ciału. W szczególnych przypadkach była ona dozwolona. W 1943 zezwolono na zabiegi aborcji kobietom niższych ras i jednocześnie wprowadzono karę śmierci za aborcje dla kobiet niemieckich. Po zakończeniu wojny zliberalizowano przepisy. Uważasz że dziś cała zachodnia Europa (oprócz Polski , Watykanu i Malty) to niemoralni zbrodniarze?