Temat: Dobra Zmiana

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

Cytat Napisał IlCapitano Zobacz post
    Objaśniam koledze ideę postępu, do której zdaje się niezbyt świadomie odwoływać. Prościej?
    Objaśniasz? Wróć do szkoły, wiem było ci za daleko....wolałeś grać w piłke albo stać pod budką z piwem...
    I nie przebywaj zbyt dużo na mszach, to szkodzi na rozwój umysłowy....

› Więcej...: Dobra Zmiana
    Ostatnio edytowane przez piorek ; 27-10-2020 o 11:34

ZBANOWANY Świeżak
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 Super

Domyślnie

Masz rację nie chodziłem z Tobą do gimnazjum. Poziom waszej argumentacji przytłacza, tak jak wasze hasło "WYPIER..."

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Świeżak
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Mito 135 MA TCT, Giulietta 170 MA TCT_była, Stelvio 200KM, Ducato 3,0 160 AT był

Domyślnie

Objaśniam koledze ideę postępu, do której zdaje się niezbyt świadomie odwoływać. Prościej?

Towarzyszu, wzruszony Waszą troską o zdrowie moralne społeczeństwa wzywam do deklaracji pomocy matce z upośledzonym dzieckiem Na początek w czynie społecznym obwieścisz, że ustaliłeś w sąsiedztwie samotną matkę z niepełnosprawnym dzieckiem i w ramach człowieczeństwa zastąpisz ją, aby mogła raz w życiu pojechać do sanatorium albo wyjść do kawiarni poplotkować z koleżankami. Czyn społeczny ma dotyczyć dziecka z tetraplegią (szykuj pieluszki i zatyczkę do nosa a także poćwicz na siłowni) a także zespołem krzyku kociego (szykuj zatyczki do uszu i wsparcie psychiatryczne z nervosolem włącznie). Po miesiącu, Towarzyszu złożycie sprawozdanie z każdego dnia i przedstawicie rachunki oraz sprawozdanie z pomocy społecznej i wsparcia otoczenia. Na ten czas zawieszamy dyskusję i czekamy na relację.
    Dodatkowo ustalicie jak się przedstawia sytuacja że sprawcą _ posiadaczem narzędzia zbrodni, które cytując pewnego polityka każdy facet nosi przy sobie. Wniesiecie też za pośrednictwem właściwego posła inicjatywę ustawodawczą dającą kobietom prawo do decydowania co do korzystania z narzędzia jakim jest penis _ może ustawowa kontrola używania z grafikiem i opodatkowaniem, albo karne opłaty postojowe czy coś takiego. Wszak w starym testamencie jest wspomniane coś o chwalebnym obcinaniu _ podstawa jest.
    Ostatnio edytowane przez ignacy ; 27-10-2020 o 11:51

Użytkownik Znawca Avatar Tomtrz
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar

Domyślnie

Widzicie świat jest zbyt skomplikowany nie są się go strescic w jednym haśle "WYPIER...." jak to część z Was próbuje zrobić.
    no musisz prościej, bo nie rozumiem, dla mnie to czysty bełkot. Jakoś trudno powiązać to w jakikolwiek sposób z tematem. Akurat postęp cywilizacyjny stoi w zasadzie w całkowitej opozycji do nazizmu, patrz prawa człowieka.
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

ZBANOWANY Świeżak
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    no musisz prościej, bo nie rozumiem, dla mnie to czysty bełkot. Jakoś trudno powiązać to w jakikolwiek sposób z tematem. Akurat postęp cywilizacyjny stoi w zasadzie w całkowitej opozycji do nazizmu, patrz prawa człowieka.
    Poczytaj o filozofii oswieceniowej, skąd się wzięła eugenika, do, czego odwoływali się twórcy ideologii nazizmu to będziemy mogli dyskutować...

ZBANOWANY Świeżak
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto

Domyślnie

A Wam Towarzyszu zalecam zgłosić się na wolontariusza do kliniki aborcyjnej na stanowisko trzymającego wiaderko do którego "lekarz" zrzuca wyrwane i rozszarpane fragmenty ciała abortowanego dziecka. Czołem!

ZBANOWANY Świeżak
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał ignacy Zobacz post
    Towarzyszu, wzruszony Waszą troską o zdrowie moralne społeczeństwa wzywam do deklaracji pomocy matce z upośledzonym dzieckiem Na początek w czynie społecznym obwieścisz, że ustaliłeś w sąsiedztwie samotną matkę z niepełnosprawnym dzieckiem i w ramach człowieczeństwa zastąpisz ją, aby mogła raz w życiu pojechać do sanatorium albo wyjść do kawiarni poplotkować z koleżankami. Czyn społeczny ma dotyczyć dziecka z tetraplegią (szykuj pieluszki i zatyczkę do nosa a także poćwicz na siłowni) a także zespołem krzyku kociego (szykuj zatyczki do uszu i wsparcie psychiatryczne z nervosolem włącznie). Po miesiącu, Towarzyszu złożycie sprawozdanie z każdego dnia i przedstawicie rachunki oraz sprawozdanie z pomocy społecznej i wsparcia otoczenia. Na ten czas zawieszamy dyskusję i czekamy na relację.
    Dodatkowo ustalicie jak się przedstawia sytuacja że sprawcą _ posiadaczem narzędzia zbrodni, które cytując pewnego polityka każdy facet nosi przy sobie. Wniesiecie też za pośrednictwem właściwego posła inicjatywę ustawodawczą dającą kobietom prawo do decydowania co do korzystania z narzędzia jakim jest penis _ może ustawowa kontrola używania z grafikiem i opodatkowaniem, albo karne opłaty postojowe czy coś takiego. Wszak w starym testamencie jest wspomniane coś o chwalebnym obcinaniu _ podstawa jest.
    A Wam Towarzyszu zalecam zgłosić się na wolontariusza do kliniki aborcyjnej na stanowisko trzymającego wiaderko do którego "lekarz" zrzuca wyrwane i rozszarpane fragmenty ciała abortowanego dziecka. Czołem!

Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar

Domyślnie

Poczytaj o filozofii oswieceniowej, skąd się wzięła eugenika, do, czego odwoływali się twórcy ideologii nazizmu to będziemy mogli dyskutować...
    robiąc to co ty, czyli mając wypaczoną wyobraźnie, i brak zachamowań do robienia z logiki panny lekkich obyczajów, to można sobie powiązać wszystko ze wszystkim W taki sam sposób ci mogę "udowodnić", ze twoja ideologia nawiązuje/wzięła się/odwołuje do filozofii czerwonych khmerów, albo jakiegoś plemienia morderców kanibali, i oczywiście do nazizmu, tutaj to widze tyle nawiązań, że całą wiązankę ci mogę puścić

A krótko mówiąc - opowiadasz wierutne bzdury.
    Jaguar S-type 4.2 V8

ZBANOWANY Świeżak
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto

Domyślnie

Zadaj sobie minimum trudu i wklep w Wikipedii eugenika a potem pisz o bzdurach...

Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar

Domyślnie

Zadaj sobie minimum trudu i wklep w Wikipedii eugenika a potem pisz o bzdurach...
    no tak, bo systemowa i PRZYMUSOWA selekcja mająca na celu utrzymanie czystości rasy, to jest to samo,co PRAWO do przerwania ciąży, jesli płód ma śmiertelne wady.
    Jaguar S-type 4.2 V8