Temat: Dobra Zmiana

Użytkownik Maniak resoraków
    Auto
    159SW TI 210KM; DS4

Domyślnie

oj nie tłumacz się już. pewnie jesteś z Biura Bezpieczeństwa Wewnętrznego Krajowego Komitetu Obywatelskiego PiS i sprawdzasz poglądy tu obecnych. i przez przypadek sprawa się rypła... wyszedł na jaw taki piorek pisiorek

› Więcej...: Dobra Zmiana

Użytkownik Znawca Avatar Tomtrz
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar

Domyślnie

Cytat Napisał Adam_P Zobacz post
    Czego się spodziewałeś? Że będziesz mógł mazać bezkarnie farbą po kościołach? kłania się 3 zasada dynamiki.
    kto krzyczał "to jest wojna"? chciałeś wojnę to ją masz.
    a czego oni się spodziewali? Okradli kobiety z resztki władzy nad własnym ciałem i zamienili je w przymusowe inkubatory dla warzyw. I co, one mają sobie grzecznie czekać pod drzwiami, i czekać aż ktoś je łaskawie wysłucha?

I że co, że niby to kościół? A jak ksiądz przyjdzie i da ci w gębe, bo ma taki kaprys, to nie możesz mu oddać, bo to przecież ksiądz?

Pisząc takie rzeczy tylko pokazujecie, jak wy jesteście kompletnie nieświadomi, jak wielka krzywdę zrobiliście kobietom. Bo o co im w ogóle chodzi, nie? o taka pierdołe protestują?
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

oj nie tłumacz się już. pewnie jesteś z Biura Bezpieczeństwa Wewnętrznego Krajowego Komitetu Obywatelskiego PiS i sprawdzasz poglądy tu obecnych. i przez przypadek sprawa się rypła... wyszedł na jaw taki piorek pisiorek
    Za poczucie humoru masz u mnie plusa

ZBANOWANY Świeżak
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 Super

Domyślnie

Jakich kobiet? Nie obrażaj kobiet. Na ulice wysypało nazi feministki, wynudzone i rozhisteryzowane gimbazy i inne/i "pożyteczne idiotki/idioci"itp.

Niestety lewica to stan umysłu. Dla nich wolność ogranicza się do sfery od pasa w dół, te hasełka o macicach, p... ch itp. no słabe, walka o prawo do dzieciobójstwo zwanego dla niepoznaki aborcją, jakieś różnorakie dewiacje seksualne zwane lgbt, tylko to ich rusza.

A swoją drogą kaczor to lepszy cwaniak i kto wie czy celowo nie odpalił tematu żeby odwrócić uwagę od zarzynania gospodarki, kolejnego lockdownu i upadku służby zdrowia.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

Auto
    159SW TI 210KM; DS4

Domyślnie

Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    a czego oni się spodziewali? Okradli kobiety z resztki władzy nad własnym ciałem i zamienili je w przymusowe inkubatory dla warzyw. I co, one mają sobie grzecznie czekać pod drzwiami, i czekać aż ktoś je łaskawie wysłucha?

I że co, że niby to kościół? A jak ksiądz przyjdzie i da ci w gębe, bo ma taki kaprys, to nie możesz mu oddać, bo to przecież ksiądz?

Pisząc takie rzeczy tylko pokazujecie, jak wy jesteście kompletnie nieświadomi, jak wielka krzywdę zrobiliście kobietom. Bo o co im w ogóle chodzi, nie? o taka pierdołe protestują?
    jak ci przypadkiem, lub celowo zniszczą auto w czasie protestów to tez będziesz ich bronił? parę stron wcześniej w tym wątku (zanim zaspamowaliście go gównem i błotem) opisałem dość precyzyjnie swoje stanowisko w sprawie. protestować można i nawet trzeba, jeśli się to uważa za słuszne, natomiast ciężko popierać tłum, który nie za bardzo wie przeciwko czemu protestuje i czego żąda. dzisiaj słuchałem tej całej liderki "Strajku Kobiet"... po prostu ręce opadają. niestety doprowadzi to w krótkim czasie do rozlewu krwi. mam nadzieję, że politycy zarządzający tymi wydarzeniami z rządu i z opozycji jednak się cofną o kilka kroków i zaczną znowu rozmawiać.

- - - Updated - - -

Cytat Napisał IlCapitano Zobacz post
    A swoją drogą kaczor to lepszy cwaniak i kto wie czy celowo nie odpalił tematu żeby odwrócić uwagę od zarzynania gospodarki, kolejnego lockdownu i upadku służby zdrowia.

musiał się jakoś wycofać z "piątki dla zwierząt", której użył jako narzędzia to postawienia do pionu Ziobry z Gowinem, pokłócenia PSL-u z PO. rolnicy to jego elektorat i nie może zrobić im krzywdy. a teraz ma prosty argument. "nie chcecie pozwalać na zabijanie norek dla skór, a domagacie się prawa do zabijania dzieci?" jak wolno dzieci, to zwierzęta tym bardziej. czyli dzieci nie wolno, a zwierzęta dalej wolno.
    Miejmy tylko nadzieję, że ludzie na ulicy się nie pozabiją.

ZBANOWANY Świeżak
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 Super

Domyślnie

jak ci przypadkiem, lub celowo zniszczą auto w czasie protestów to tez będziesz ich bronił? parę stron wcześniej w tym wątku (zanim zaspamowaliście go gównem i błotem) opisałem dość precyzyjnie swoje stanowisko w sprawie. protestować można i nawet trzeba, jeśli się to uważa za słuszne, natomiast ciężko popierać tłum, który nie za bardzo wie przeciwko czemu protestuje i czego żąda. dzisiaj słuchałem tej całej liderki "Strajku Kobiet"... po prostu ręce opadają. niestety doprowadzi to w krótkim czasie do rozlewu krwi. mam nadzieję, że politycy zarządzający tymi wydarzeniami z rządu i z opozycji jednak się cofną o kilka kroków i zaczną znowu rozmawiać.

- - - Updated - - -

musiał się jakoś wycofać z "piątki dla zwierząt", której użył jako narzędzia to postawienia do pionu Ziobry z Gowinem, pokłócenia PSL-u z PO. rolnicy to jego elektorat i nie może zrobić im krzywdy. a teraz ma prosty argument. "nie chcecie pozwalać na zabijanie norek dla skór, a domagacie się prawa do zabijania dzieci?" jak wolno dzieci, to zwierzęta tym bardziej. czyli dzieci nie wolno, a zwierzęta dalej wolno.
    Miejmy tylko nadzieję, że ludzie na ulicy się nie pozabiją.
    To prawda. Jednocześnie będzie na co, zrzucić kryzys epidemiczny, uzasadnić twardy lockdown...

Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa

Domyślnie

Ciemna masa i tak się cieszy że im dają!!! Kiedyś gdzieś przytoczyli ankietę według której chyba około 16% ludzi wierzyło że rząd im DAJE, wierzyli w to że to (p)osłowie z własnej kieszeni dają im kasę!!! Jak ma być normalnie skoro rządzą manipulanci bazujący na ciemnej masie? Ostatnio też jakiś publicysta fajnie podsumował że cała ta historyjka o patriotyzmie i czasach bytu "z podniesionym czołem" jest chyba tylko po to żeby patologia mogła z dumą iść po socjal bo im się należy, bo do tej pory byli całe życie gnębieni przez kapitalistów - wyzyskiwaczy itp pierdoły.
    Mnie osobiście przeraża że taki pajac i kłamca który jest premierem tego kraju jest i pozostanie bezkarny, to mnie najbardziej boli bo już dawno powinien być wywieziony na taczce.

Użytkownik Znawca Avatar Tomtrz
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar

Domyślnie

jak ci przypadkiem, lub celowo zniszczą auto w czasie protestów to tez będziesz ich bronił?
    oczywiście, że tak, bo to nie wszystkie protestujące kobiety mi zniszczą samochód, tylko konkretne osoby.

natomiast ciężko popierać tłum, który nie za bardzo wie przeciwko czemu protestuje i czego żąda. dzisiaj słuchałem tej całej liderki "Strajku Kobiet"
    Skąd wiesz przeciw czemu ten "tłum" protestuje i czego żada? Bo zobaczyłeś jakaś jedną babę w telewizji? Kogo obchodzi jakas liderka strajku kobiet? Czy ten tłum ją wyznaczył do reprezentowania wszystkich?
    No nie, to nie są konkretne, zorganizowane protesty konkretnych środowisk z konkretnym liderem, i konkretnymi postulatami, tylko spontaniczne demonstracje.
    Już pomijajac fakt, że na kazdym protescie pojawią się kosmici, których pozniej chętnie pokazują w telewizji, żeby stworzyć odpowiednią dla siebie narracje.
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa

Domyślnie

Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    Już pomijajac fakt, że na kazdym protescie pojawią się kosmici, których pozniej chętnie pokazują w telewizji, żeby stworzyć odpowiednią dla siebie narracje.
    W czym TVP mogło by być liderem i robić całkiem dobry hajs na szkoleniach "jak manipulować przekazem"

Auto
    159SW TI 210KM; DS4

Domyślnie

Wracając do meritum sprawy, najbardziej nie podoba mi się to, że to kobieta ma mieć wyłączne prawo do decyzji o "zamknięciu interesu". Jakby na to nie patrzeć, jest to podejście mocno dyskryminujące jedną płeć - mężczyzn. w końcu mężczyzna posiada 50% udziałów w zamykanym interesie. jeśli już protest odbywałby się w celu przyznania prawa rodzicom (nie tylko kobietom) to trochę inaczej bym na to patrzył. bo na razie to jest tak, że panie chcą wyłączenia odpowiedzialności za akt poczęcia, poprzez możliwość "wyjścia awaryjnego", natomiast odpowiedzialność mężczyzny (chociażby poprzez prawo do przyszłych alimentów) pozostaje od momentu poczęcia i zakres egzekwowania tej odpowiedzialności kobiety chcą mieć na wyłączność.

edit. kasztelan, TVP od TVN i Wyborczej musi się jeszcze długo uczyć. oni są mistrzami przemilczania tematów i manipulacji w białych rękawiczkach. natomiast TVP to siermiężna propaganda - utwierdza przekonanych w ich własnych poglądach a całą resztę odrzuca. i niech dalej robi tą propagandę - moim zdaniem PiS ma z tego więcej szkody niż pożytku.
    Ostatnio edytowane przez Adam_P ; 27-10-2020 o 20:38