Strona 975 z 982 PierwszyPierwszy ... 475875925965966967968969970971972973974975976977978979980981982 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,741 do 9,750 z 9818

Temat: Dobra Zmiana

ZBANOWANY Świeżak
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 Super

Domyślnie

Słabe, i co mam podrzucić kilka fotek uśmiechniętych dzieciaków z zespołem Downa albo fotek dokumentujących aborcję... Bez sensu. Ogarnij się. Bronisz złej sprawy...

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

› Więcej...: Dobra Zmiana

Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

Podrzucę ci lepsze ,przemówienie guru wyznawców.
    https://www.instagram.com/tv/CG3BuS6...d=zioy8w4emgq1
    Historia zatoczyła koło.
    Po to bolszewikom była ta zadyma !
    Mają już usprawiedliwienie dla swojej podłości.
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 27-10-2020 o 22:40
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'

Domyślnie

Może karma do Ciebie wróci, kto wie. Przyjrzyj sie dobrze tym zdjęciom.
    Trzeba byc totalnym zwyrolem, żeby jakąś kobietę zmuszać do urodzenia takiego potomka.
    Ostatnio edytowane przez bobby ; 27-10-2020 o 22:38
    ... large brakes, turbos, alu rims, aero…everything large as if there was something small to compensate for.

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

Cytat Napisał IlCapitano Zobacz post
    Słabe
    Słabe? I teraz jest w porządku zmuszanie kobiety do urodzenia, a później oczekiwania jak szybko nastąpi śmierć w męczarniach?
    A może chodzi tylko i wyłącznie żeby przy okazji trzeba było zapłacić za mszę, pogrzeb, miejsce na cmentarzu?

Prawda jest jeszcze inna - jakby taka sytuacja dotknęła waszej żony/córki to bylibyście pierwsi w kolejce do lekarza wykonującego aborcję....jeszcze zapewne z wielkim krzykiem że ten problem trzeba jak najszybciej załatwić....
    To się nazywa obłuda - wpieprzamy się z butami w cudze życie, a sami mamy swoje za uszami.....
    Ostatnio edytowane przez piorek ; 27-10-2020 o 22:39

ZBANOWANY Świeżak
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał piorek Zobacz post
    Słabe? I teraz jest w porządku zmuszanie kobiety do urodzenia, a później oczekiwania jak szybko nastąpi śmierć w męczarniach?
    A może chodzi tylko i wyłącznie żeby przy okazji trzeba było zapłacić za mszę, pogrzeb, miejsce na cmentarzu?

Prawda jest jeszcze inna - jakby taka sytuacja dotknęła waszej żony/córki to bylibyście pierwsi w kolejce do lekarza wykonującego aborcję....jeszcze zapewne z wielkim krzykiem że ten problem trzeba jak najszybciej załatwić....
    To się nazywa obłuda - wpieprzamy się z butami w cudze życie, a sami mamy swoje za uszami.....
    Zmuszane? Urodzenie jest naturalną konsekwencją poczęcia. Kobiety tak przecież świetnie wyedukowane, wyposażone w antykoncepcję powinny być tego świadome.

A co to w ogóle za argument, gdybologia stosowana?

Ostatnio edytowane przez IlCapitano ; 27-10-2020 o 22:54

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

Zmuszane? Urodzenie jest naturalną konsekwencją poczęcia. Kobiety tak przecież świetnie wyedukowane, wyposażone w antykoncepcję powinny być tego świadome.
    Do rodzenia zdegenerowanych płodów? Idąc tym tokiem ponawiam - zbieraj podpaski żony i wnioskuj o kary za poronienia, przecież to karygodne że się marnuje.
    Reszty nie skomentujesz?

ZBANOWANY Świeżak
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto

Domyślnie

Do rodzenia zdegenerowanych płodów? Idąc tym tokiem ponawiam - zbieraj podpaski żony i wnioskuj o kary za poronienia, przecież to karygodne że się marnuje.
    Reszty nie skomentujesz?
    Sorry ale nie, reszta to brednie...

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

Cytat Napisał bobby Zobacz post
    Trzeba byc totalnym zwyrolem, żeby jakąś kobietę zmuszać do urodzenia takiego potomka.
    Oni tacy są, bydlaki i zwyrodnialcy, którzy na czele z przedstawicielami KK czerpią satysfakcję z cierpienia innych, byle tylko wprowadzać swoje zasady i ideologie.
    Tak naprawdę dla koscioła katolickiego życie ludzkie (o ile nie wiązało się z opłatami) nigdy, przez stulecia, nie miało większej wartości.

- - - Updated - - -

Sorry ale nie, reszta to brednie...
    Coz...do twojego poziomu znizyc sie nie potrafie....
    Z takimi ludzmi ten kraj bedzie zawsze zasciankiem Europy.

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v

Domyślnie

Tylko, że ja nie staram się decydować jak inni mają życ i nie próbuje sterować ich wyborami.
    Boli prawda ? Kiedy zatem KK szanował życie ludzkie? Może w okresie wypraw krzyżowych? A może palenia na stosie czarownic? A może podczas wojen religijnych?
    Podpowiem ci - miał nas gdzieś nawet w okresie rozbiorów (słynny list polskich księży do papieża) i w okresie II wojny światowej.

I nie wypisuj mi głupot o empatii w stosunku do zarodków czy płodów, bo mnie to naprawdę nie rusza.....szczególnie jeśli jest to obłożone dodatkowym cierpieniem równiez dla matki.
    Idz do kosciola lub tvppis, tam wygaduj swoje głupoty, trafisz na pewno na zainteresowanie i podatny grunt.

Wiesz w czym jest problem - gdy nie możecie decydować o zyciu innych , po prostu robicie pod siebie ze strachu, nie rozumiecie, boicie się więc najprościej stosować nakazy i zakazy - taki średniowieczny tok rozumowania...
    Ostatnio edytowane przez piorek ; 27-10-2020 o 23:43

ZBANOWANY Świeżak
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto

Domyślnie

Tylko, że ja nie staram się decydować jak inni mają życ i nie próbuje sterować ich wyborami.
    Boli prawda ? Kiedy zatem KK szanował życie ludzkie? Może w okresie wypraw krzyżowych? A może palenia na stosie czarownic? A może podczas wojen religijnych?
    Podpowiem ci - miał nas gdzieś nawet w okresie rozbiorów (słynny list polskich księży do papieża) i w okresie II wojny światowej.

I nie wypisuj mi głupot o empatii w stosunku do zarodków czy płodów, bo mnie to naprawdę nie rusza.....szczególnie jeśli jest to obłożone dodatkowym cierpieniem równiez dla matki.
    Idz do kosciola lub tvppis, tam wygaduj swoje głupoty, trafisz na pewno na zainteresowanie i podatny grunt.
    No tak, ty usiłujesz decydować jak inni mają umrzeć, nie dając im wyboru, ot roznica...

Nie pochlebiaj sobie.. O historii KK rozmawiać nie będziemy bo wiedzę masz zdaje się na poziomie czasopisma NIE.

Tak poza wszystkim spróbuj sobie wyobrazić, że nie trzeba być ani zwolennikiem pisu ani nawet gorliwym katolikiem aby gardzić dzieciobojstwem i takim miałkimi postępowcami jak ty..