Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Klakierr
    Mieszka w
    Starogard Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.9JTD, 2000r.

Lightbulb Pandą do Mongolii!

Cześć!
    Staram się nie udostępniać takich postów, ale... Fiatem do Monglolii! Clarkson i spółka by tego nie wymyślili!!!
    ...i tak wiem, wiem Panda to nie Alfa! No ale to wciąż ten sam włoski koncern i myślę, że warto przymknąć nieco oko na logo na masce
    Wyobraźcie sobie te tysiące kilometrów w małej, czerwonej (niczym Ferrari) Pandzie. Te dwie totalnie zakręcone dziołchy chcą tego dokonać - i to w szczytnym celu!
    Wszystko znajdziecie poniżej.
    Polecam więc hojności, otwórzcie nieco portfele i udostępniajcie dalej tego linka! Niech Włoska motoryzacja przekracza granice rozsądku!

LINK DO ZBIÓRKI:
    https://polakpotrafi.pl/projekt/kobi...a-mongol-rally

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	766063135c40180cb0de41771f362f70.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	113.7 KB
ID:	258896

› Więcej...: Pandą do Mongolii!

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Zenonzlasu
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    AR 156 1.8 TS 144 KM |Laguna II Ph II 2.0 16V

Domyślnie

Super sprawa! Pandą to i tak bardziej komfortowo, niż maluchem .

https://www.youtube.com/user/PoDrodzeWyprawy

Z tego, co A. Fiedler mówił, to obecnie na granicy przy wjeździe do Mongolii pobierana jest kaucja (zwrotna przy wyjeździe) za samochody niewyposażone w napęd 4x4 - podobno uczestnicy różnych rajdów przez Mongolię typu Złombol nierzadko porzucali swoje zagrzebane graty gdzie popadnie. On za malucha musiał zapłacić ok. 4 tys. USD.

Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Eksporter Zła
    Auto
    159 1.9 JTDM 16v SW

Domyślnie

świetny pomysł, pomogę. Inna sprawa, że strasznie mnie ciekawi jak im to w praktyce wyjdzie. Co prawda w samej Mongolii nie byłem, ale jeździłem trochę po okolicznych byłych "demoludach" Azji Środkowej. I FIatów tam nie ma prawie Samo w sobie może i nie jest to problem, ale są tam warsztaty specjalizujące się w naprawie albo floty zachodnio europejskuch limuzyn miejscowej elity (wcale nie małej), albo uboższe punkty specjalizujące się w motoryzacji tam dominującej: Japończyków/Koreańczyków/Ruskich. Ani "know how" ani dostępu na części łatwo tam się nie znajdzie poza największymi miastami, a nie jest to mały Fiat do naprawy za pomocą czegokolwiek.

Jednak jak pisałem, inicjatywie kibicuje.

Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR 147 fl QV, AR Spider 3.0 V6

Domyślnie

Zapytam kumpla laweciarza ile ewentualnie kurs do Mongolii ;D
    Pozdrawiam.
    - Rafał

Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    159 V6

Domyślnie

Gdyby Alfą jechały, to byłoby wydarzenie i dreszczyk emocji.

Mieszka w
    Starogard Gdański
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał Zenonzlasu Zobacz post
    Super sprawa! Pandą to i tak bardziej komfortowo, niż maluchem .
    Z tego, co A. Fiedler mówił, to obecnie na granicy przy wjeździe do Mongolii pobierana jest kaucja (zwrotna przy wyjeździe) za samochody niewyposażone w napęd 4x4 - podobno uczestnicy różnych rajdów przez Mongolię typu Złombol nierzadko porzucali swoje zagrzebane graty gdzie popadnie. On za malucha musiał zapłacić ok. 4 tys. USD.
    Do Mongolii już nie pobierają kaucji - ale w Iranie tak. Więc naprawdę warto im rzucić chociaż kilka groszy.

Cytat Napisał Eksporter Zła Zobacz post
    świetny pomysł, pomogę. Inna sprawa, że strasznie mnie ciekawi jak im to w praktyce wyjdzie. Co prawda w samej Mongolii nie byłem, ale jeździłem trochę po okolicznych byłych "demoludach" Azji Środkowej. I FIatów tam nie ma prawie Samo w sobie może i nie jest to problem, ale są tam warsztaty specjalizujące się w naprawie albo floty zachodnio europejskuch limuzyn miejscowej elity (wcale nie małej), albo uboższe punkty specjalizujące się w motoryzacji tam dominującej: Japończyków/Koreańczyków/Ruskich. Ani "know how" ani dostępu na części łatwo tam się nie znajdzie poza największymi miastami, a nie jest to mały Fiat do naprawy za pomocą czegokolwiek.
    Jednak jak pisałem, inicjatywie kibicuje.
    Znam dziewczyny i wiem, że zrobią wszystko żeby im to w praktyce wyszło! Z warsztatami może być problem - dlatego warto wesprzeć je teraz. By miały jeszcze czas na remont "czerwonego Ferrari"

Cytat Napisał alces1 Zobacz post
    Zapytam kumpla laweciarza ile ewentualnie kurs do Mongolii ;D
    Pozdrawiam.
    - Rafał
    Jakaś zniżka na hasło "Alfaholicy"?

Cytat Napisał magil Zobacz post
    Gdyby Alfą jechały, to byłoby wydarzenie i dreszczyk emocji.
    Chyba wolałbym jednak jechać Alfą niż Pandą

Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    159 V6

Domyślnie

Cytat Napisał Klakierr Zobacz post
    Chyba wolałbym jednak jechać Alfą niż Pandą
    Racja, miałem na myśli ewentualne wizyty w u przygodnych mechaników. Na wschodzie Fiat to ewenement, a co mówić Alfa Romeo

Mieszka w
    Starogard Gdański
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał magil Zobacz post
    Racja, miałem na myśli ewentualne wizyty w u przygodnych mechaników. Na wschodzie Fiat to ewenement, a co mówić Alfa Romeo
    W tym rajdzie brały już udział różne wynalazki (jak np. Mini). Myślę, że trochę trytek, szarej taśmy i obejdzie się bez mechaników

Mieszka w
    Starogard Gdański
    Auto

Domyślnie

Mały 'bump' - wyprawa coraz bliżej, a kilku złotych brakuje... Dorzuć się, nie bądź taki

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia