Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 80
    Użytkownik Świeżak Avatar Harvaster
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    była 159 2.0 jtdm 170km, jest Giulietta 1,4 MA 170

Domyślnie

Jakim trzeba być kutasi...em, żeby pomalować komuś samochód sic! Mam białą Julke i nigdy nie słyszałem, żeby ktoś takie głupoty pier...
    Małe wacki i tyle.

› Więcej...: Pytanie do posiadaczy białych Julek

Użytkownik Świeżak Avatar FernandoAlfonso
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Giulietta MA 150 KM Super

Domyślnie

Cytat Napisał cybermyszak Zobacz post
    Gdybym miał większy budżet, to pewnie kupiłbym Julkę zamiast 159. I wtedy na pewno szukałbym tylko i wyłącznie białej. Są przepiękne. Te zakręcone światła z tyłu i ten klasyczny napis "Giulietta" (przedlift)... cudo! Polska to ciemnogród pełen jakichś chorych stereotypów. Jeżeli rzeczywiście boisz się, że ktoś może zrobić coś powazniejszego, to zamontuj wideorejestrator z nagrywaniem przód/tył nawet na postoju. Względnie zamontuj jej boczne listwy, podwójny wydech, żeby auto stało się bardziej męskie w rozumieniu tych jaskiniowców. Nie daj się stłamsić, bo jeździsz jednym z dzieł sztuki na kołach

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
    Dlaczego brak akceptacji dla patologii nazywasz ciemnogrodem?
    Nie mówię o kolorze bynajmniej.

Użytkownik Rowerzysta Avatar Doblo
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta QV i 145 1.4TS

Domyślnie

No cóż, szczerze powiedziawszy pierwszy raz spotkałem się ze stwierdzeniem, że biały kolor jest dla gejów. Chociaż raz usłyszałem, że Giulietta (nie wiem czy tylko biała (moja) czy każda) jest samochodem dla kobiet - powiedział to pan ze smutnego szarego BMW X3. "Koledzy" z pracy mogą sobie myśleć co chcą o białym kolorze, ale faktem jest, że zachowali się zwyczajnie głupio i niedojrzale. Ja tam jeżdżę białą alfą (wcześniej miałem pomarańczowe Grande Punto), używam telefonów sony, lubię Reds'y i Somesby, a zamiast czystej whiskey wolę drinka z colą i limonką. A co sobie na ten temat myślą inni to ich sprawa, ja jestem za stary aby tym się przejmować I Tobie kolego też tak radzę, życie jest wtedy dużo łatwiejsze
    You can't be a true petrolhead until you've owned an Alfa Romeo

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    159SW TI 210KM

Domyślnie

Weź ich stroluj i pomaluj na różowo A tak poważnie, to szybciej zmieniłbym pracę niż auto.
    Ostatnio edytowane przez Adam_P ; 30-05-2019 o 08:18

Użytkownik Świeżak Avatar cybermyszak
    Mieszka w
    Kraków/Niepołomice/Tarnów
    Auto
    159 2.0 JTDm 170KM i 159 2.0 JTDm 170KM SW

Domyślnie

Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    Dlaczego brak akceptacji dla patologii nazywasz ciemnogrodem?
    Nie mówię o kolorze bynajmniej.
    Przeczytaj mojego posta jeszcze raz, proszę. Bo albo Ty czegoś nie zrozumiałeś w moim, albo ja w Twoim.

Owszem, istnieje znaczna część społeczeństwa, która nie popiera takich zachowań. Nazwałem Polskę ciemnogrodem, ponieważ łączenie koloru i marki samochodu z kolorem skóry, czy orientacją seksualną, to mentalne średniowiecze. Ale takie sytuacje mają ciągle miejsce i niestety nie jest to rzadkością. W związku z tym stwierdzam, że taka akceptacja patologii jednak istnieje np. wśród kolegów z pracy, jak w tym wypadku.

PS. Daleko mi do lewactwa.
    Ostatnio edytowane przez cybermyszak ; 30-05-2019 o 08:32
    Alfa 159 2009 2.0 JTDm 170KM Sedan Rosso Rubino - Ruda
    Alfa 159 2009 2.0 JTDm 170KM SW Nero Carbonio - Czarna

Użytkownik Rowerzysta
    Mieszka w
    mazowieckie

Domyślnie

Cytat Napisał Nelson Zobacz post
    Jak tylko przyjechałem Nią do pracy to zaraz zaczęły się komentarze, że to samochód dla gejów, dla ciot i inne takie. Że niby białego koloru jest w czołówce samochodów ulubionych przez gejów. Uznałem, że to z zazdrości i kompleksów i olałem to. Ale dzisiaj namalowali mi tęczę na masce. Na parkingu nie ma monitoringu, więc nie wiem kto. Na szczęście się zmyło i nie ma śladu, ale jak tak dalej pójdzie to jeszcze mi coś uszkodzą. To jest jakieś chore.
    Mam białą, uważam że twoi znajomi zwyczajnie nie mają jaj. Pewnie szczytem ich marzeń jest jakieś audi, czy inne bmw, najlepiej czarne, ze skręconym licznikiem i koniecznie TDI.
    Nie mają odwagi wyłamać się ze skodowo-golfowego schematu naszych dróg.
    Biała Giulietta była w pierwszych reklamach jeszcze z Umą Turman. To świetny kolor, żałuję że nie ma białej perły.

Użytkownik Świeżak Avatar lookash
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB 120KM

Domyślnie

Cytat Napisał mareksz159 Zobacz post
    Nie mają odwagi wyłamać się ze skodowo-golfowego schematu naszych dróg.
    Nie analizowałbym tego raczej tak głęboko, bo zapewne nie chodzi o odwagę, że chcieliby, ale nie wyjdą poza to co robia inni To jest po prostu jakieś patolstwo i tyle.

Użytkownik Świeżak Avatar FernandoAlfonso
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Giulietta MA 150 KM Super

Domyślnie

Cytat Napisał cybermyszak Zobacz post
    Przeczytaj mojego posta jeszcze raz, proszę. Bo albo Ty czegoś nie zrozumiałeś w moim, albo ja w Twoim.

Owszem, istnieje znaczna część społeczeństwa, która nie popiera takich zachowań. Nazwałem Polskę ciemnogrodem, ponieważ łączenie koloru i marki samochodu z kolorem skóry, czy orientacją seksualną, to mentalne średniowiecze. Ale takie sytuacje mają ciągle miejsce i niestety nie jest to rzadkością. W związku z tym stwierdzam, że taka akceptacja patologii jednak istnieje np. wśród kolegów z pracy, jak w tym wypadku.

PS. Daleko mi do lewactwa.
    Akurat istnieją powiązania wybieranego samochodu czy koloru z pewnymi cechami człowieka. Zostało to dawno naukowo udowodnione. Ale nie to miałem na myśli pisząc o patologii.

Użytkownik Świeżak Avatar cybermyszak
    Mieszka w
    Kraków/Niepołomice/Tarnów
    Auto
    159 2.0 JTDm 170KM i 159 2.0 JTDm 170KM SW

Domyślnie

Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    Akurat istnieją powiązania wybieranego samochodu czy koloru z pewnymi cechami człowieka. Zostało to dawno naukowo udowodnione. Ale nie to miałem na myśli pisząc o patologii.
    Nie twierdzę, że nie ma żadnej korelacji. Ale ocenianie kogoś przez pryzmat samochodu, którym jeździ jest słabe. Swoją drogą fantastycznie, że zwróciłeś mi uwagę, a następnie nie wyjaśniłeś o co Ci chodzi.
    Alfa 159 2009 2.0 JTDm 170KM Sedan Rosso Rubino - Ruda
    Alfa 159 2009 2.0 JTDm 170KM SW Nero Carbonio - Czarna

Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Auto
    Julka 120KM

Domyślnie

Cytat Napisał Harvaster Zobacz post
    Jakim trzeba być kutasi...em, żeby pomalować komuś samochód sic! Mam białą Julke i nigdy nie słyszałem, żeby ktoś takie głupoty pier...
    Małe wacki i tyle.
    Na szczęście to było pomalowane jakimiś farbkami szkolnymi, bo się zmyło wodą. Ale fakt jest faktem i na drugi raz zrobią coś innego, dlatego zmieniłem miejsce parkowania i parkuję na osiedlu. A dzisiaj jeszcze na maila dostałem to od "nieznajomego":

se.pl/auto/nowosci/samochody-dla-gejow-audi-a1-renault-wind-moze-peugeot-rcz-aa-towE-bJrk-WqUV.html

Popatrzcie na zdjęcia. Tam faktycznie jest biała Julka. To się robi jakieś nienormalne i zaczynam sądzić, że mam jakiegoś cichego wielbiciela.
    Zazdroszczę Wam, że nie macie takich problemów. Że też na mnie musiało trafić. To odbiera radość z jazdy tym pięknym samochodem