Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa Romeo 159

Domyślnie Brama garażowa

Jaki rodzaj bramy polecicie?
    Jaki napęd i jaką firmę?

Pochwalcie się tutaj swoimi bramami

› Więcej...: Brama garażowa

Użytkownik Znawca Avatar Mongoose
    Auto
    156 Sportwagon 2.0 JTS

Domyślnie

Ja mam Wiśniowski Unipro, z jakimś chińskim silnikiem, ale od 4 lat śmiga bez zarzutu Mam dom połączony z garażem i zawsze wiało mi na pół chaty jak miałem jakiś badziew panelowy. W zime ni huhu, aby było więcej jak 12 stopni w środku, co przeciągało na resztę domu. Teraz cicho, nic nie wieje, a w garażu na jeden kaloryfer spokojnie 19 stopni trzyma

Użytkownik Rowerzysta Avatar alfist
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    156 1.8 i GT3.2 Q2

Domyślnie

Uchylna lub segmentowa- wersje izolowane termicznie. Napęd FAAC.

Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 2015r., Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r.

Domyślnie

Brama Wisniowski uchylna, od 2005 roku pekly tylko obydwie sprezyny- jedna z 2 lata temu, druga w zeszlym roku jakos. Poza tym zero problemow.
    Naped nice zamontowany w tym samym czasie. Z nim nie bylo jakichs przebojow, calkiem solidny, ale z 3 razy nam padl (raz wina braku pradu przez dluzszy czas, cos sie tam w kommputerku zwiesilo). Poza tym spoko, na plus to mmmmeeega dobry serwis, ale nie wiem na ile to kwestia akurat naszego oddzialu czy rzeczywiscie w calej Polsce tak sprawnie dzialaja.

Użytkownik Świeżak
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo

Domyślnie

Polecam segmentową, sam obecnie taką mam (konkretnie boczną segmentową) i jestem zadowolony. Zdecydowałem się na brame od firmy Hormann. Początkowo planowałem iść w jakąś bramę budżetową bo budowa domu byłą dla nas sporym kosztem ( o wiele wiekszym niż wcześniej planowaliśmy). Jednak potem po ogarnięciu tematu zdecydowałem się na lepszą. Po pierwsze bramy używa się codziennie nawet po kilka razy, po drugie dobre firmy mają serwisy gwarancyjne które dają możliwość naprawienia bramy szybciej. Po trzecie garaż mam w bryle domu. MOże jakby znajdował sie w budynku obok to szczelność nie byłaby dla mnie taka ważna ale nie w takiej sytuacji.

Na stronie jest katalog https://www.hormann.pl/prywatni-inwe...my-segmentowe/

Jak na razie sprawdza się dobrze.