Strona 15 z 41 PierwszyPierwszy ... 5678910111213141516171819202122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 401

Temat: Wybory

Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    156 1.8 i GT3.2 Q2

Domyślnie

@Kris_Nero-"Faktycznie źródło nie przez wszystkich tutaj lubiane dlatego sprawdziłem co pisze DW

https://www.dw.com/pl/niemcy-otwiera...B3w/a-53627437

Generalnie Niemcy mają gdzieś opinie innych i robią swoje, myślę że kierują się dobrem gospodarczym ."

To co pisze DW to opinie zwolenników ruchu zielonych, którzy najchętniej natychmiast zrezygnowaliby z nieekologicznych rodzajów energii, tylko nie zdają sobie sprawy że jest to tak nagle niemożliwe (ale chęci mają dobre).
    Tymczasem to pierwsze źródło, które linkujesz, w ogóle wprowadza czytelnika w błąd- tam pisze że wbrew niemieckiej polityce wycofywania się z węgla jako źródła energii, Niemcy budują nową elektrownie węglową, -autor to przedstawia wręcz jako zarzut- że Niemcy mogą "więcej" niż inni i tym podobne bzdury. Tymczasem Niemcy wyliczyli, że bardziej opłaci się wybudować nową, bardzo nowoczesną elektrownię węglową i zastąpić nią kilka przestarzałych, nawet wtedy, gdyby tą nową przyszło im wyłączyć za 18 lat- takie są rachunki ekonomiczne (które np. dla "zielonych" nie są takie istotne). Niemcy trzymają się pomimo to swego limitu emisji CO2 (o tym autor tego tendencyjnego tekstu w niezależnej "zapomniał" napisać) i to jest w tym wypadku najważniejsze, jak również to, że zmiany energetyczne przeprowadzają najmniejszym kosztem. To pierwsze źródło, które linkujesz o tym nie pisze, sugeruje wręcz że Niemcy działają wbrew uzgodnionej wcześniej polityce klimatycznej i że "mogą więcej" niż inni. To się mija z prawdą i ma znamiona manipulacji , stawia tez Niemcy w niekorzystnym świetle wbrew faktom. Na przyszłość linkuj może bardziej obiektywne źródła.

› Więcej...: Wybory

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kris_Nero166
    Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0

Domyślnie

Cytat Napisał alfist Zobacz post
    @Kris_Nero-"Faktycznie źródło nie przez wszystkich tutaj lubiane dlatego sprawdziłem co pisze DW

https://www.dw.com/pl/niemcy-otwiera...B3w/a-53627437

Generalnie Niemcy mają gdzieś opinie innych i robią swoje, myślę że kierują się dobrem gospodarczym ."

To co pisze DW to opinie zwolenników ruchu zielonych, którzy najchętniej natychmiast zrezygnowaliby z nieekologicznych rodzajów energii, tylko nie zdają sobie sprawy że jest to tak nagle niemożliwe (ale chęci mają dobre).
    Tymczasem to pierwsze źródło, które linkujesz, w ogóle wprowadza czytelnika w błąd- tam pisze że wbrew niemieckiej polityce wycofywania się z węgla jako źródła energii, Niemcy budują nową elektrownie węglową, -autor to przedstawia wręcz jako zarzut- że Niemcy mogą "więcej" niż inni i tym podobne bzdury. Tymczasem Niemcy wyliczyli, że bardziej opłaci się wybudować nową, bardzo nowoczesną elektrownię węglową i zastąpić nią kilka przestarzałych, nawet wtedy, gdyby tą nową przyszło im wyłączyć za 18 lat- takie są rachunki ekonomiczne (które np. dla "zielonych" nie są takie istotne). Niemcy trzymają się pomimo to swego limitu emisji CO2 (o tym autor tego tendencyjnego tekstu w niezależnej "zapomniał" napisać) i to jest w tym wypadku najważniejsze, jak również to, że zmiany energetyczne przeprowadzają najmniejszym kosztem. To pierwsze źródło, które linkujesz o tym nie pisze, sugeruje wręcz że Niemcy działają wbrew uzgodnionej wcześniej polityce klimatycznej i że "mogą więcej" niż inni. To się mija z prawdą i ma znamiona manipulacji , stawia tez Niemcy w niekorzystnym świetle wbrew faktom. Na przyszłość linkuj może bardziej obiektywne źródła.
    Widzisz podałem dwa źródła . Liczyłem że poświęcisz jednemu i drugiemu tyle samo swoich spostrzeżeń ale zachowałes się jak Niezalezna, wspomniałeś dwa słowa o zielonych A reszta to powieść o tym jak Niezalezna manipuluje. Czy napisała nie prawdę? Nie. Inaczej został przedstawiony problem .

Pisałeś że tylko zieloni są przeciwni, więc czytamy za DW cytat"Mimo to obradująca w 2019 roku rządowa komisja węglowa złożona z naukowców, związkowców i ekologów opowiedziała się przeciwko jej uruchomieniu." Koniec cytatu. Dodatkowo przeciwnych jest ponad 60 % obywateli więc też chyba troszkę optymistycznie podszedłes do tematu że to tylko zieloni .

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

wysłane z mojej Noki 3210

Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

Cytat Napisał Kris_Nero166 Zobacz post
    Liczyłem że poświęcisz jednemu i drugiemu tyle samo swoich spostrzeżeń ale zachowałes się jak Niezalezna
    No popatrz jaki ty bystry jesteś ale do tego pytania jakoś nie miałeś odwagi się odnieść.
    Cytat Napisał Piotriix Zobacz post
    A co do kłamstw wyborczych to jak ci się podoba kłamstwo PAD o 13 emeryturach?
    Ww Pan twierdzi ,że 13-ę to emeryci mają bo on im je dał razem z rządem.
    Czyli mam rozumieć ,że na te parę miliardów PAD i rząd zrobili ściepę z własnej kieszeni i je wspaniałomyślnie podarowali tak?
    Bo z tego co się orientuje to rząd i PAD nie posiadają własnych pieniędzy
    ale za to dalej brniesz
    Cytat Napisał Kris_Nero166 Zobacz post
    Ok to nie było kłamstwo tylko podstęp Kidawy który się nie udał, tak lepiej ?
    To co stosujemy podwójne standardy?
    A może twój kręgosłup moralny dopuszcza oszustwo swoich jako dobre a oszustwa obcych jako złe?
    Powiedz jak daleko twoi ulubieńcy mogą się posunąć, gdzie jest ta granica?
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 01-06-2020 o 22:14
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

Lancia Delta 1.8 TBI 269KM -jest

Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    156 1.8 i GT3.2 Q2

Domyślnie

@Kris-
    "Jak wiadomo - Niemcy mogą sobie pozwolić na więcej niż Polacy itp."
    - nazywasz to innym przedstawieniem problemu??? Niemcy zbudowali nowoczesną elektrownie węglową by zamknąć kilka starych , które trują, trzymają się limitów emisji CO2 (o tym już niezależna nie pisze). I jakaś gazeta tak to komentuje. My możemy zrobić dokładnie tak samo jak oni. Gdzieś między wierszami pojawia się info "że oni to tłumaczą tym że zamkną stare itp" To co pisze ta gazeta to manipulacja i wprowadzanie w błąd niezorientowanych w temacie czytelników. I do tego może to wywołać jakieś antypatie narodowościowe, zupełnie niepotrzebnie.

Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0

Domyślnie

No popatrz jaki ty bystry jesteś ale do tego pytania jakoś nie miałeś odwagi się odnieść.

ale za to dalej brniesz

To co stosujemy podwójne standardy?
    A może twój kręgosłup moralny dopuszcza oszustwo swoich jako dobre a oszustwa obcych jako złe?
    Powiedz jak daleko twoi ulubieńcy mogą się posunąć, gdzie jest ta granica?
    Nie wiem czego nie rozumiesz że rząd coś daje , przecież jak by nie przegłosowali to by nie było tej całej 13 emerytury której tak nie możesz przełknąć.

Jak mam Ci napisać o Kidawie? Jeśli uważasz że kłamstwo to za mocne słowo to może minęła się z prawdą będzie odpowiednie żeby nikogo nie urazić.

Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0

Domyślnie

Cytat Napisał alfist Zobacz post
    @Kris-
    "Jak wiadomo - Niemcy mogą sobie pozwolić na więcej niż Polacy itp."
    - nazywasz to innym przedstawieniem problemu??? Niemcy zbudowali nowoczesną elektrownie węglową by zamknąć kilka starych , które trują, trzymają się limitów emisji CO2 (o tym już niezależna nie pisze). I jakaś gazeta tak to komentuje. My możemy zrobić dokładnie tak samo jak oni. Gdzieś między wierszami pojawia się info "że oni to tłumaczą tym że zamkną stare itp" To co pisze ta gazeta to manipulacja i wprowadzanie w błąd niezorientowanych w temacie czytelników. I do tego może to wywołać jakieś antypatie narodowościowe, zupełnie niepotrzebnie.
    Proszę odnieś się do szerszego spektrum tego co napisałem . Zamieściłem cytat z DW dla podpowiedzi żeby było Ci łatwiej .
    Sugerujesz że manipulują Ale przyznajesz rację że pojawiło się info tylko że między wierszami. To chyba dobrze?
    Ty jak pisałeś że tylko zieloni nie chcą tej elektrowni też manipulujesz bo okazuje sie ze nie tylko.

Ostatnio edytowane przez Kris_Nero166 ; 02-06-2020 o 00:31

Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

Rzad oraz PAD niczego nie DAJE bo tego nie ma .

To zwykla manipulacja i oszustwo .
    Ale widocznie jeszcze malo synaps skoro tego nie rozumumiesz.
    Ale jedno masz wykute na blachę -prawo Kalego.
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 02-06-2020 o 03:23
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

Lancia Delta 1.8 TBI 269KM -jest

Użytkownik Maniak resoraków
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Ford Fiesta ST 3D 200KM, Vespa Sprint 125, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito

Domyślnie

"Nikt mi nie powie, że białe jest białym, a czarne czarnym".

Po co dyskutujecie z debilem z wyboru?

Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0

Domyślnie

Rzad oraz PAD niczego nie DAJE bo tego nie ma .

To zwykla manipulacja i oszustwo .
    Ale widocznie jeszcze malo synaps skoro tego nie rozumumiesz.
    Ale jedno masz wykute na blachę -prawo Kalego.
    Przecież wiadomo że nie daje tylko rozporządza pieniądze za podatków, konfederacja wkolko powtarza to że rząd daje 500 A zabiera 700 Wybory , teraz okazuje się nie daje nawet 500 bo tyle nie ma Wybory więc jak może zabierać 700 jak nic nie daje ? Zejdź na ziemię i nie bierz dosłownie wszystkich haseł co ktoś kiedyś wypowiedział Wybory

Ostatnio edytowane przez Kris_Nero166 ; 02-06-2020 o 15:44

Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0

Domyślnie

Cytat Napisał Andrzej_Kolbudy Zobacz post
    "Nikt mi nie powie, że białe jest białym, a czarne czarnym".

Po co dyskutujecie z debilem z wyboru?
    A po co się wtrącasz sie jak nie masz nic do powiedzenia, przecież już ktoś ci powiedział że kiedyś jak ktos na czymś się nie zna to nie zabierał głosu A teraz możesz sobie poszczekac przynajmniej i nawet pałą nie dostaniesz.