Cytat Napisał piorek Zobacz post
Wiesz dlaczego? Większość jednej strony nie ma żadnych poglądów i jest jej wszystko jedno - wystarczy przekupstwo socjalem, nazwanie drugiej strony gorszym sortem i elitą, powtarzanie że z autorytetami i ludźmi wykształconymi i pracowitymi trzeba walczyć, a wasze problemy i porażki życiowe wynikają z jakiś sił które są przeciwko Polsce. Dodajmy do tego szukanie na siłę wszystkich możliwych wrogów od uchodźców, przez ludzi o innych poglądach, innej wierze czy orientacji seksualnej a skończmy na stwierdzeniach że teraz są jako katolicy i głosujący na jedyną słuszną partię prawdziwymi polakami.
A ja głupi myślałem przez tyle lat, że patriotyzm to jest nauka, praca, płacenie podatków, budowanie państwa nowoczesnego, tworzenie miejsc pracy, wkład w PKB, wymyślanie innowacji.
Władza sama skłóca ludzi i robi to świadomie, na wszystkich możliwych polach - niestety, dużej grupie ludzie w Polsce to pasuje.
Ja bym jeszcze dodał do tego jak Furgo w plakat nazistowski wkomponował PIS'owcow. Schetyna nazwał szarańczą. Sikorski chce dorżnąć watahę czyli PIS'owcow. Jeżdżewski katolików odczłowiecza i nazywa świniami a świnie przeznaczone są na rzeź. No i instruktaż w podrzynania gardła arcybiskupowi Jedraszewskiemu przez transwestytę na spotkaniu LGBT'owcow w Poznaniu.

› Więcej...: Wybory