Strona 19 z 20 PierwszyPierwszy ... 91011121314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 197
    WinnieThePooh
    Gość
    Ostatnio edytowane przez WinnieThePooh ; 07-04-2021 o 08:53

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa 159

Domyślnie

Cytat Napisał Adam_P Zobacz post
    Jeśli zaś chodzi o rejestrację, zostało to dodane do moich obowiązków, bez zmiany wynagrodzenia, więc wychodzi na to, że to wolontariat
    Cytat Napisał Adam_P Zobacz post
    Zmartwię, cię, mam regularnie wypłacane nadgodziny, a z zeszłego roku 15 dni zaległego urlopu, którego nie mam kiedy wybrać. Stwierdzenie że wolontariat, jest nieco naciągane, bo wiadomo, że jest płacone za przepracowane godziny. Ale biorąc pod uwagę, że wzrósł zakres obowiązków, a pensja nie, to jakby nie patrzeć trochę gratis praca.
    Nie za bardzo rozumiem, co jest złego w tym, że wygrałem, zapłaciłem podatek i żyję z procent od wygranej, dlatego martwię się, między innymi tym, że na skutek działania PiSiorów, zamiast żyć z bezpiecznych procentów na lokacie bankowej, będę musiał zacząć inwestować, bowiem na skutek działań PiSowskiego rządu, depozyty stały się dla banków obciążeniem.

WinnieThePooh
    Gość

Domyślnie

....
    Ostatnio edytowane przez WinnieThePooh ; 07-04-2021 o 08:53

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa 159

Domyślnie

Jak rozumiem, kwestię Twojej pracy przy rejestracji chętnych do szczepień na COVID19, mamy rozstrzygniętą i bierzesz kasę za to, co powinno być załatwione bez nakładów finansowych - jakoś tak dziwnie pominąłeś najważnieszy cytat z Twojej wypowiedzi, który przytoczyłem w postcie #182 - na tym zakożczę tę idiotyczną przepychankę, bo sam nie wiesz co PiSzesz - każda złotówka, wypłacona Ci jako nadgodzina w związku z pandemią, to jest złotówka wyrzucona w błoto - dodatkowo, jest to złotówka z jak to nazwałeś "pustych pieniędzy", bo ona nie przyniesie gospodarce jakichkolwiek korzyści, w przeciwieństwie do tych, które są wydawane na utrzymanie przedsiębiorstw przy życiu.

https://obiektywnefinanse.pl/2020/09...sze-w-europie/

Z tej niezwykle pouczającej lektury, dowiesz się, między innymi tego, że ujemne stopy procentowe, nie muszą dawać ujemnego oprocentowania lokat bankowych.
    Ostatnio edytowane przez Taurus ; 06-04-2021 o 15:36

Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    156 1.8 i GT3.2 Q2

Domyślnie

Trudno zachować kulturę wypowiedzi widząc takie dane (a takiej kultury domagał się PiS np. od demonstrantów w Marszu Kobiet) - to pokazuje dokąd zmierza nasza gospodarka pod rządami PiS i daje wyobrażenie czego możemy się spodziewać w przyszłości. Morawiecki i ten jego rząd kiedyś sobie pójdą (dostaną jeszcze podziękowania i kwiatki za dobrą prace i swe dokonania- jak Szumowski) a my z tym zostaniemy.

Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	main_04jestem_spokojny_bo_wiem_e_moja_kolej_kiedy_nadejdzie.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	61.6 KB
ID:	277345:d
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa 159

Domyślnie

Cytat Napisał kermit01 Zobacz post
    O właśnie MOCOS opublikował dane nowe. Według nich, szczyt już jutro:
    Był to wpis kolego @kermit01 z dnia 02.04.2021r. - podaję dla zrozumienia, czym miało być "jutro".

Zatem, kolego @kermit01, czy to są przewidywania i prognozy tych, którzy położyli coś na biurku Mateuszka kłamczuszka, bo dzisiaj mamy 27 887 nowych zachorowań i prawie 1000 zgonów - nadal będziesz się upierał, przy tym, że dysponujemy jakimiś chociażby w minimalnym stopniu, wiarygodnymi modelami prognozowania pandemii spowodowanej SARS COV2?
    Ostatnio edytowane przez Taurus ; 08-04-2021 o 10:15

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Mx-5

Domyślnie

Oczywiście. R dalej maleje nie wiem o co ci chodzi? Wczoraj było ok ale dziś już nie? serio, zostaw te dziedzinę ludziom którzy się na tym znają i nie mam tu na myśli siebie.

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa 159

Domyślnie

Cytat Napisał kermit01 Zobacz post
    zostaw te dziedzinę ludziom którzy się na tym znają i nie mam tu na myśli siebie.
    Czyli komu, kto się na tym zna, Ci, którzy przewidywali, że od 03.04.2021r., liczna zachorowań zacznie spadać - kogo nazywasz "ludźmi, którzy znają tę dziedzinę"?

Ja, jak zapewne zauważyłeś, na podstawie własnej wiedzy, doświadczenia i przewidywań ludzi, którzy się na tym znają, napisałem, że po świętach ilość zachorowań wzrośnie, a więc na jakiej podstawie, miałbym twierdzić, że znają się na tym Ci, którzy swoimi przewidywaniami, trafili "jak kulą w płot" - co Ty jeszcze chcesz mi udowadniać?

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Mx-5

Domyślnie Czas epidemii - zmiany zachowań, obawy, przypuszczenia - co kto chce

No nie wiem. Wirusologom może?
    Tak. Mogą się mylić. To tylko model. Ale pokazuje trend. Oczywiście ze wzrośnie na chwile po świętach , nie trzeba być geniuszem...liczy sie trend i R które obecnie spada.