Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    sylvii
    Gość

Domyślnie nie tylko mondziawki...

witajcie,
    tak gwoli ostrzeżenia, bo nie wiem, czy jest taki temat...
    piątek, 6 rano, wjazd do radomia, zabudowane, ale pusto, co tam, 1.4 TS, niechaj się pobuja,
    myślałam, że może tak tylko, z nudów się ktoś buja za mną przez dwa kilometry, a tu dełu dełu leganza, złoty metalik, oni po prawej, światełka i świecący lizak.
    skrobnęli mnie, jak zwalniałam, pomiar w zabudowanym 96 km/h, propozycja 400PLN i 8 pkt, mandat przyjęty, nie będę się awanturować przecież.
    dełuuuuuu RDA 45GC, ku pamięci

› Więcej...: nie tylko mondziawki...

Paweł156
    Gość

Domyślnie

:mrgreen: dzieki, za info, moze sie przydać
    Szkoda troche tego mandatu, moze warto kupić CB?
    Pozdrawiam

sylvii
    Gość

Domyślnie

tak coś czuję, że trzeba będzie zainwestować, czasem pomaga palenie blondynki, ale jak już jest nagranie, to i blond czupryna nie pomoże
    :mrgreen:

Użytkownik Romeo Avatar phantom71
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    AR 156 1.8TS 16V 10.1998

Domyślnie

hehehe no to mogłaś jeszcze spotkać mondeło i bravo.
    Grasują na trasie Radom - Jedlińsk
    na Wielogórze "Domek na kurzej łapce" robi Fotki, a i często "Czarownice na miotłach latają "

Wołek
    Gość

Domyślnie

To jest w ogóle jakaś porażka. Kolesie jadąc za tobą widze, że przekraczasz prędkość i SAMI ROBIĄ TO SAMO :!: , jada dalej i zbierają przewinienia. Póznij nalepiej niech zabiorą ci prawko.... Zawsze myślałem, że policjanci z drogówki mają za zadanie działać zapobiegawczo a nie być kur... Rutkowskim i Chuckiem Norrisem w jednym. Niedługo będa doprowadzać ludzi do paranoji, a do Warszawy ode mnie zamist 3.5 godz będzie się jechało 10. I taki nic to nie da bo raz cię "poniesie" i pojedziesz 70 a nie 50 i już cię sfotografują albo wyszpiegują z auta z tyłu. Inna sprawa, że na polskich drogach jest sajgon.. ;//

ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC

Domyślnie

nie bulwersuj się. obejrzyj Ale Pirat! na TVN Turbo i zapewne w większości przypadków będziesz po stronie MO

ja tam jak będzie zawsze patrze w lusterko czy czasem nie mam ogona jak jedzie coś podejrzanego wole zwolnić
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

2002 Opel Zafira OPC

1999 Volvo V70

Wołek
    Gość

Domyślnie

Dletego tak jak powiedziałem, to co dzieje się na naszych drogach woła o pomstę do nieba ;// . Czasem widzisz klienta, który jedzie tak, że aż się prosi o zabranie kwitów "za żywota". Zresztą prawda zawsze lezy pośrodku 8)

Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL

Domyślnie

We Wrocławiu to zielone Mondeo V6 na aluminiowych felgach chyba 16''. W każdym bądź razie jak zobaczycie gdzie kolwiek co jest Fordem Mondeo i ma zielony kolor to uważajcie.
    http://fiergloo.blogspot.com lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację

ViP Romeo
    Mieszka w
    Potworów/Radom
    Auto
    Alfa 33 Permanent 4, Alfa 166 2.4 Jtd, Alfa 156 SW 1.9 jtdm 16v

Domyślnie

Dobrze ci radze zainwestuj w CB ja za swój zestaw 3 tygodnie temu dałem 340 zł i mogę powiedzieć ze zwrócił się juz kilkakrotnie.
    Dzieki temu urzadzeniu unikniesz niepotrzebnych mandatów a policja z wideoradarami jezdzi po calej polsce nie tylko radomiu...!!!!!
    Alfa 33 Permanent 4
    Alfa 166 2,4 Jtd ---- Była
    Alfa 33 1,4 imola ---- Była
    Alfa 156 Sport Wagon 1,9 16v Jtdm