Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Temat: Alfa Romeo 6C

  1. #11
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    AR 166 busso / AR 166 jtdm / AR 166 jtd / AR 156 jtdm / AR 156 jtd / AR 147 jtdm
    Postów
    1,823

    Domyślnie

    Tez nie przesadzaj znowu . Ksenon wystacza w zupełności a do czego służy head up display to nie wiem.
    Zeby pokazać koledze chyba bo zastosowania tego jakos nie potrafię sobie wyobrazić.
    Co nie zmienia faktu że klientów iluś napewno przez brak nikomu tak naprawdę nie potrzebnych gadżetów stracą.

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Marczy
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Ford S-Max 2.2 TDCi
    Postów
    341

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarek1986 Zobacz post
    Tez nie przesadzaj znowu . Ksenon wystacza w zupełności a do czego służy head up display to nie wiem.
    Zeby pokazać koledze chyba bo zastosowania tego jakos nie potrafię sobie wyobrazić.
    Co nie zmienia faktu że klientów iluś napewno przez brak nikomu tak naprawdę nie potrzebnych gadżetów stracą.
    HUD - to wyświetlacz podstawowych danych na szybie czołowej przed kierowca [emoji6]

    Wysłane z mojego Sony Xperia przy użyciu Tapatalka
    Ford S-Max 2.2 16v TDCi '13
    FIAT Barchetta 1.8 16v VFD '00
    FIAT Punto 1.1 8v FIRE '99

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar GTBodek
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9JTD 331KM 609NM
    Postów
    530

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarek1986 Zobacz post
    Tez nie przesadzaj znowu . Ksenon wystacza w zupełności a do czego służy head up display to nie wiem.
    Zeby pokazać koledze chyba bo zastosowania tego jakos nie potrafię sobie wyobrazić.
    Co nie zmienia faktu że klientów iluś napewno przez brak nikomu tak naprawdę nie potrzebnych gadżetów stracą.
    Zapytam inaczej...czy miałeś okazje porównać działanie ksenona z np projektorem laserowym lub matrycowym led w Audi? Własnie takie stwierdzenia ze cos wystarczy powodują taki stan rzeczy jaki jest...Uwierz mi ze klientowi chcącemu wydać 200-300 tys na auto to nie wystarczy...Alfa musi wyjść na przód...dać coś czego nie maja inni (oczywiście oprócz super prowadzenia bo to juz jest i tego nikt nie zabierze)
    Ostatnio edytowane przez GTBodek ; 04-02-2018 o 09:56

  4. #14
    Użytkownik Znawca Avatar Intruz
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    147 2.0 TS, 159 2.0 Jtdm SW
    Postów
    1,189

    Domyślnie

    mnie by taka alfa wystarczyła goła, nawet z szybami na korbki - tesknie za prosta maszyna z mocnym silnikiem, a nie zbiorem gadgetów na kołach...Head up display widziałem 20 lat temu w usa w pontiacu grand prix...technologia stara i jakos przez dwie dekady Europejczycy dali rade bez tego udogodnienia...Ledy..fajny bajer ale usterkowy...pracuje w aso i widze jak często wybajerzone auta wracaja na wymiany gwarancyjne...A jak gwarancja nie obejmie to jest lament dlaczego taki reflektor kosztuje 10x wiecej od normalnego...

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar GTBodek
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9JTD 331KM 609NM
    Postów
    530

    Domyślnie

    Ty pracujesz w ASO a ja sprzedaje te cudne Alfy klientom, po prostu relacjonuje,co ludzi powstrzymuje przed zakupem w przedziale 150-300 tys zł...|te ktore wymieniłem dla mnie tez nie maja znaczenia...ale niestety dla innych maja...Ma tez przestarzała grafika nawi, brak wentylowanych foteli, brak obszycia skora deski rozdzielczej, koszmarnie droga gwarancja...skoro walczymy ze stereotypem psującej sie alfy to czemu nie dajecie 5 lat lub 150tys w cenie auta ( normalnie kosztuje dodatkowo 18tys) i tak dalej i tak dalej...

  6. #16
    walgreen
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał GTBodek Zobacz post
    czemu nie dajecie 5 lat lub 150tys w cenie auta ( normalnie kosztuje dodatkowo 18tys) i tak dalej i tak dalej...
    Jak to wygląda w porównaniu z innymi markami(Audi, Mercedes, BMW)? Dlaczego mają dawać 5, skoro inni dają 2?

  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar GTBodek
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9JTD 331KM 609NM
    Postów
    530

    Domyślnie

    Bo to przyciągnęłoby większa rzeszę klientów, którzy poczuliby ze producent jest pewny swojego produktu. A jakie jest przekonanie o innych markach? Takie jak o Alfie prawda? wiec lepiej dać dwa tak jak wszyscy.
    Ostatnio edytowane przez GTBodek ; 05-02-2018 o 22:09

  8. #18
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    z jednym tylko silnikiem - model byłby finansową katastrofą...
    co do HUD - nie cierpię, wyłączam zawsze jak wsiadam do auta z tym wynalazkiem
    ...

  9. #19
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał GTBodek Zobacz post
    Byleby nie odstawało od Seata leona oświetleniem i wyświetlaczem od Skody...
    A jaki jest wyświetlacz w Carrerze GT3 np.?
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar GTBodek
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9JTD 331KM 609NM
    Postów
    530

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    A jaki jest wyświetlacz w Carrerze GT3 np.?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	porsche-panamera-in-web.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	134.5 KB
ID:	241313
    Jeśli juz porównujesz do Porsche, to chociaż 4 drzwiowego a nie do ekstremalnie torowego auta przypadkowo z homologacja drogowa. Tam nawi jest zbędna bo komfort podroży żaden

    Mocniejszy brat z FCA niestety podobny poziom jak Giulia...Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ferrari-gtc-4-019.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	114.9 KB
ID:	241314
    Ostatnio edytowane przez GTBodek ; 08-02-2018 o 22:55

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory