Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 127

Temat: Alfa C-suv

  1. #81
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ludvigus Zobacz post
    Jednak to będzie mały SUV, tzn kompaktowy. Ale klamki rodem z 1997 roku z AR156 widzę rządzą po dziś dzień!
    Widać nawiązania do najlepszych elementów stylistycznych z ostatnich modeli. Przesadnie duże felgi i bezramkowe szyby raczej nie trafią do wersji produkcyjnej, ale reszta robi niezłe wrażenie. Czekam jeszcze na zdjęcia tyłu i kokpitu.
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  2. #82
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    Widząc te zdjęcia przed chwila gdzie na holenderskim forum tylko jedno skojarzenie..
    przymrużona brera z 5 drzwiami na szczudłach.. niestety w tej chwili dla mnie wyglada fatalnie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #83
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    W Twoich ustach, to dla mnie komplement, dziękuję. Ale jako moderator powinieneś sam sobie dać ostrzeżenie


    Widzę, że sam nie pamiętasz, o czym piszesz na forum, więc pozwól, że Ci przypomnę:







    Ja tam spokojnie poczekam, co jutro powiedzą w Genewie na temat nowego modelu, a Ty chyba powinieneś się już zbierać na samolot, żeby obejrzeć auto, którego według Ciebie nie powinno tam być
    Każdy myślący logicznie i umiejący czytać ze zrozumieniem, widział i przeczytał co trzeba. Ciebie to nie dotyczy, bo jesteś za bardzo zadufany w swoich, błędnych przekonaniach.
    Tym bardziej pokazujesz, jak ignorujesz fakty i zdanie innych.
    Na żaden samolot się nie wybieram. Wiedziałem od początku, że nie ma sensu tam lecieć i nie żałuję tej decyzji bo żadnego nowego modelu produkcyjnego nie pokażą jutro!
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 04-03-2019 o 23:41

  4. #84
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Każdy myślący logicznie i umiejący czytać ze zrozumieniem, widział i przeczytał co trzeba. Ciebie to nie dotyczy, bo jesteś za bardzo zadufany w swoich, błędnych przekonaniach.
    Za tego typu tekst dostałem kiedyś od Ciebie ostrzeżenie, wiec bądź konsekwentny również dla siebie :-)

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Tym bardziej pokazujesz, jak ignorujesz fakty i zdanie innych.
    Tak się akurat składa, że ja zazwyczaj prostuję te "fakty" głoszone przez "autorytety" tego forum, a Ciebie nawet nie stać na to, żeby napisać: "nie spodziewałem się że pokażą w Genewie koncept C-SUVa". No cóż, jaki moderator, takie "fakty" na forum
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  5. #85
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Za tego typu tekst dostałem kiedyś od Ciebie ostrzeżenie, wiec bądź konsekwentny również dla siebie :-)


    Tak się akurat składa, że ja zazwyczaj prostuję te "fakty" głoszone przez "autorytety" tego forum, a Ciebie nawet nie stać na to, żeby napisać: "nie spodziewałem się że pokażą w Genewie koncept C-SUVa". No cóż, jaki moderator, takie "fakty" na forum
    Ja nikogo nie obrażam. Stwierdzam suche fakty, które inni też widzą.
    Poza tym postaraj się nie być kolejnym trollem i trzymaj się tematu!

    Nie ma żadnego nowego modelu w Genewie a jest jedynie coś, czym starają się jakiś ruch wokół marki zrobić. Jeśli stoi faktycznie nas platformie seryjnego auta, to mamy nieco więcej niż koncept.

  6. #86
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Chłopcy wyjdźcie już z piaskownicy. Moderator powinien mniej sobie pozwalać - dać przykład.

    Wracając do Tonale.
    Jeśli cena będzie <120.000 to moja Żona pewnie na nią zamieni 500X (z kosmicznym przebuegiem 35kkm po 4 latach).

    - - - Updated - - -

    A ja nadal będę czekał na małą i zwinną Alfę

  7. #87
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej_Kolbudy Zobacz post
    Chłopcy wyjdźcie już z piaskownicy. Moderator powinien mniej sobie pozwalać - dać przykład.
    ... i pozwalać na zaginanie rzeczywistości osobom z odmiennym zdaniem? Nie tędy droga.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Andrzej_Kolbudy Zobacz post

    Wracając do Tonale.
    Jeśli cena będzie <120.000 to moja Żona pewnie na nią zamieni 500X (z kosmicznym przebuegiem 35kkm po 4 latach).

    - - - Updated - - -

    A ja nadal będę czekał na małą i zwinną Alfę
    Niestety pokazaniem czegoś, co ma raczej mało związku z wersją produkcyjną nie zrobią sprzedaży i wyników finansowych. Zobaczymy, ile konkretów podadzą przy prezentacji i ile z tego wejdzie do fazy produkcyjnej.

  8. #88
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Ludvigus
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Trzebownisko, Rzeszów, PL
    Auto
    Giulia 2.0TB, 147 1.6 TS
    Postów
    761

    Domyślnie

    Nowe hi-res foto pod prześcieradłem.

  9. #89
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,801

    Domyślnie

    Jeśli to jest tylko Koncept to po co ten napis "WORLD PREMIERE" ?

  10. #90
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Jeśli to jest tylko Koncept to po co ten napis "WORLD PREMIERE" ?
    Bo pokazali go pierwszy raz w Genewie. Marketingowe bicie piany.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory