Strona 37 z 262 PierwszyPierwszy ... 27282930313233343536373839404142434445464787137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 2613

Temat: Alfa Romeo Tonale

  1. #361
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Veloce 2020 FL 280KM Rosso Competizione
    Postów
    125

    Domyślnie

    Alfa wrzuciła "zapowiedź". Nie widać wiele więcej niż juz widzieliśmy

    https://www.facebook.com/AlfaRomeoPL...2515756577462/

  2. #362
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,801

    Domyślnie

    Cytat Napisał koskar Zobacz post
    kto dzisiaj kupuje auto dla prowadzenia xd a tym bardziej suva
    myslisz ze BMW sie super sprzedaje bo dobrze jezdzi?
    Jeśli ktoś się interesuje Alfą i nie jest to kobieta to zakładam , że z dużym prawdopodobieństwem interesuje się jak się prowadzi.
    BMW zbudowało swoją pozycje na jakości prowadzenie w dużej mierze, teraz może niewielu ich klientów zwraca na to uwagę ale są pewni, że ich BMW jest świetne w wielu aspektach a co za tym idzie także w prowadzeniu.
    W Alfie taki pewnik też musi być w każdym modelu żeby budować pozytywne postrzeganie marki.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #363
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2021
    Auto
    Suzuki Vitara
    Postów
    44

    Domyślnie

    Ludzie, którzy chcą mieć frajdę z kierowania samochodem, raczej zwaracają uwagę na to, jak się auto prowadzi. To może jest i mniejszość, ale zarazem jest to grupa do zagospodarowania - czemu nie miałaby tego robić Alfa Romeo?

    Sam mam nadzieję, że Tonale będzie się wyróżniać prowadzeniem w klasie kompaktowych SUV-ów, aczkolwiek zarazem niknie moja nadzieja, że kupię to auto, gdy widzę, co się dzieje z cenami samochodów...

  4. #364
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Jeśli ktoś się interesuje Alfą i nie jest to kobieta to zakładam , że z dużym prawdopodobieństwem interesuje się jak się prowadzi.
    cringe xd


    Cytat Napisał Paolino Zobacz post
    Ludzie, którzy chcą mieć frajdę z kierowania samochodem, raczej zwaracają uwagę na to, jak się auto prowadzi. To może jest i mniejszość, ale zarazem jest to grupa do zagospodarowania - czemu nie miałaby tego robić Alfa Romeo?
    ja nie mowie ze to auto ma jezdzic jak czolg, ono na 100% bedzie jezdzic dobrze, tylko co z tego skoro 1% nabywcow max zwroci na to uwage. Oczywiscie ze to wplynie na odbior auta, plus dziennikarze beda mogli sie rozplywac nad tym jak to auto sie prowadzi itp, ale co z tego? Stelvio tez jezdzi znakomicie, ale w statystykach sprzedazy to sie nie odbija jakos wspaniale

  5. #365
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał koskar Zobacz post
    Oczywiscie ze to wplynie na odbior auta, plus dziennikarze beda mogli sie rozplywac nad tym jak to auto sie prowadzi itp, ale co z tego? Stelvio tez jezdzi znakomicie, ale w statystykach sprzedazy to sie nie odbija jakos wspaniale
    Z drugiej strony gdyby się Stelvio tak nie prowadziło, to sprzedaż na bank byłaby jeszcze mniejsza, więc?
    Dobre prowadzenie i design tworzą markę Alfa Romeo. Jak tego zabraknie, to stanie się jak każda inna Skoda, Dacia czy Hyundai. Nie, sorry, Hyundai już nie... za bardzo odskoczył od peletonu.
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  6. #366
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    Z drugiej strony gdyby się Stelvio tak nie prowadziło, to sprzedaż na bank byłaby jeszcze mniejsza, więc?
    tak i nie. Nadal jestem zdania ze ludzie to kupuja glownie z racji "innosci", niezlej praktycznosci i wygladu. Prowadzenie to moze 1% tego wszystkiego, ale tego i tak nigdy nie policzy bo nie ma jak xD

  7. #367
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,801

    Domyślnie

    Trochę zaniżasz te statystyki ale nawet jeśli trochę masz racji Alfa i tak musi prowadzić się lepiej niż wszystkie popularne modele w segmencie , choćby dla tej mniejszości co zwraca uwagę na radość z jazdy


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #368
    walgreen
    Gość

    Domyślnie

    1% zwróci uwagę podczas jazdy, a cała reszta zostanie urobiona marketingowo przed zakupem.

  9. #369
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    A ja kupuję Alfy z jednego powodu. Kiedyś dawno temu spotkałem przypadkowo buraka z mojej byłej pracy i wygadałem się, że rozglądam się za nowym samochodem i jadę akurat do salonu obejrzeć Giuliettę. Kolesia jakby piorun strzelił, zaczął się trząść, że Alfy się psują, że to to złom i w ogóle co ja robię. Miałem wtedy kupić właściwie Lancię Deltę, ale jak sobie przypomniałem tego buraka, to kupiłem Guliettę, potem przyszła kolejna Giulietta, a teraz Giulia. Traf chciał, że burak zamieszkał obok mnie i co rano przejeżdżam przed jego oknami. Teraz się do mnie nie odzywa, a wcale się nie pokłóciliśmy, ale z innych źródeł wiem, że nie może mi tego wybaczyć, że go wtedy nie posłuchałem. Więc nie pozostaje mi nic innego jak kupować Alfy. Nie to że jestem złośliwy, ale głupota ludzka to jest coś, czego nienawidzę najbardziej, więc z radością będę ją tępił, a mogę sobie na to pozwolić. A nawet lubiłem z nim współpracować, no ale zawiść zmienia ludzi.
    Ostatnio edytowane przez FernandoAlfonso ; 05-01-2022 o 23:59

  10. #370
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Auto
    signiore Giuseppe Busso
    Postów
    743

    Domyślnie

    Przygazówka w gumofilcach pod oknami buraka. Ale burak.

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory