Strona 7 z 262 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161757107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 2613

Temat: Alfa Romeo Tonale

  1. #61
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    bliżej tego co wyjedzie na drogi (o ile do tego czasu nie zamkną marki AR) :
    https://autogaleria.pl/2020-alfa-romeo-tonale
    ...

  2. #62
    Użytkownik Świeżak Avatar k3ss
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
    Postów
    238

    Domyślnie

    z zewnątrz - sam nie wiem,
    a co do środka chyba ładnie ALE lewarek żywcem z jeep'a - nie - to tu nie pasuje [ciekawe czy skrzynia także?]

  3. #63
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    na szczęście skrzynia ZF (automat), drążek fatalny, to prawda
    ...

  4. #64
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Powiem Wam, że jeżeli o to czy Tonale będzie się podobać i sprzedawać, w założeniu że nikt nie da dupy przy wycenie i promocji modelu byłem spokojny patrząc na ten czerwony prototyp z Genewy, to już patrząc na ten, wcale nie jestem tego taki pewny...

  5. #65
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Powiem Wam, że jeżeli o to czy Tonale będzie się podobać i sprzedawać, w założeniu że nikt nie da dupy przy wycenie i promocji modelu byłem spokojny patrząc na ten czerwony prototyp z Genewy, to już patrząc na ten, wcale nie jestem tego taki pewny...
    Jesteś bardzo ostrożny w swojej ocenie, ale według mnie to auto zostało wykastrowane przez księgowych ze wszystkich smaczków, jakie posiadał prototyp pokazany w Genewie. Na tych zdjęciach nic szczególnego nie przyciąga mojego wzroku. Gdzie są chociażby te wszystkie zjawiskowe pokrętła, które posiadał prototyp, a które robiły cały klimat we wnętrzu?
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  6. #66
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Podejrzewam, że to jeden z prototypów, które były przygotowywane na potrzebę premiery na targach.
    Popatrzcie na te zdjęcia w lepszej rozdzielczości. Widać ewidentnie rzemiosło i elementy robione prawdopodobnie ręcznie.
    Ktoś z Was wierzy, że pokazali by auto, które ma wejść do produkcji końcem 2020?
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 08-10-2019 o 19:45

  7. #67
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że nie bo powiem szczerze, że eufemistycznie mówiąc to nie powala, a jeżeli ten model to ostatnia deska ratunku jak to piszą to mam nadzieję że nie będzie tak wyglądał bo niczym się nie wyróżnia i tak jak kolega napisał odebrano mu to co dawało pazur

  8. #68
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Statyczny
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2.2 JTS
    Postów
    318

    Domyślnie

    Pomyłka
    Ostatnio edytowane przez Statyczny ; 09-10-2019 o 08:48

  9. #69
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    681

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Mam nadzieję, że nie bo powiem szczerze, że eufemistycznie mówiąc to nie powala, a jeżeli ten model to ostatnia deska ratunku jak to piszą to mam nadzieję że nie będzie tak wyglądał bo niczym się nie wyróżnia i tak jak kolega napisał odebrano mu to co dawało pazur
    To jest jeden z prototypów. Jak ostatecznie będzie wyglądać na żywo to się okaże.
    Jeśli nie przesadzą z ceną i będzie na poziomie Compasa, to może być popyt. Paradoksalnie technologia Jeepa to byłby atut w Tonale.
    To nie ma być auto sportowe, jak Stelvio czy Giulia tylko modne jeździdełko.
    Nie oszukujmy się, np. Giulietta autem sportowym nie jest. Ma jakieś osiągi w wersji Quadrifoglio, ale reszta wersji to tylko jeszcze jeden hatchback.

  10. #70
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar pawciu87
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Wieluń
    Auto
    BMW F31 318d
    Postów
    958

    Domyślnie

    Jest poruszenie i mnóstwo negatywnych opinii wśród Alfisti ad designu Tonale - concept kontra produkt... Ale powiem Wam tak... Nie pamiętacie już jak wyglądała np studyjna Brera... ? A jak wyglądała później na drogach... I tak teraz wszyscy się zachwycają Moim zdaniem Tonale będzie strzał w dziesiątkę, czekam na więcej info, zdjęć i dalej wierzę że Alfa stanie na nogi... Bo ja nie widzę siebie w innej marce niż AR

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory