Strona 38 z 262 PierwszyPierwszy ... 28293031323334353637383940414243444546474888138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 2613

Temat: Alfa Romeo Tonale

  1. #371
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Nysa
    Auto
    Giulietta 1,4 MA TCT distinctive+pakiet sport1+pakiet premium
    Postów
    50

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    A ja kupuję Alfy z jednego powodu. Kiedyś dawno temu spotkałem przypadkowo buraka z mojej byłej pracy i wygadałem się, że rozglądam się za nowym samochodem i jadę akurat do salonu obejrzeć Giuliettę. Kolesia jakby piorun strzelił, zaczął się trząść, że Alfy się psują, że to to złom i w ogóle co ja robię. Miałem wtedy kupić właściwie Lancię Deltę, ale jak sobie przypomniałem tego buraka, to kupiłem Guliettę, potem przyszła kolejna Giulietta, a teraz Giulia. Traf chciał, że burak zamieszkał obok mnie i co rano przejeżdżam przed jego oknami. Teraz się do mnie nie odzywa, a wcale się nie pokłóciliśmy, ale z innych źródeł wiem, że nie może mi tego wybaczyć, że go wtedy nie posłuchałem. Więc nie pozostaje mi nic innego jak kupować Alfy. Nie to że jestem złośliwy, ale głupota ludzka to jest coś, czego nienawidzę najbardziej, więc z radością będę ją tępił, a mogę sobie na to pozwolić. A nawet lubiłem z nim współpracować, no ale zawiść zmienia ludzi.
    U mnie przygoda zaczęła się w 2000r od Alfy 156, obecnie śmigam Giuliettą, miałem podobne rozmowy
    że Alfa ? a dlaczego nie jakaś Niemiecka marka, czasami tłumaczyłem, innym razem się uśmiechałem z politowaniem. I najważniejsze że radość z posiadania i prowadzenia ALFY ciągle mi towarzyszy, pozdrawiam
    z Nowym Rokiem wszystkich alfaholików niech moc będzie z wami

  2. #372
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    O właśnie, też miałem pytania, dlaczego nie jakaś "lepsza marka". Gdy pytałem jaka, najpierw był moment zawahania, że jak to, że w ogóle ktoś chce pytać i kwestionować opinię znawcy motoryzacji, a potem zwykle padała odpowiedź "jakaś niemiecka". A ja tylko mogłem w duchu śmiać się z takiego zmanipulowanego bezmózga, bo nie należę do ludzi, którzy czymś takim mogą się przejąć, wręcz odwrotnie, jeszcze większa pogardą darzę takich "znawców". I wiem, że oni nienawidzą ze mną rozmawiać, bo wtedy wychodzi jacy to biedni umysłowo ludzie.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał carramba Zobacz post
    Przygazówka w gumofilcach pod oknami buraka. Ale burak.
    Mam pchać przed jego oknami? A może wziąć na hol, żeby jaśnie pana buraka nie urazić?

  3. #373
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,030

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    A Teraz się do mnie nie odzywa, a wcale się nie pokłóciliśmy, ale z innych źródeł wiem, że nie może mi tego wybaczyć, że go wtedy nie posłuchałem. .
    Ciekawe macie relacje) w czymś jeszcze Ci nieproszony doradza? "kup kowbojskie buty" a ty kupujesz trampki... To on potem chodzi wkurzony? )))

  4. #374
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    To taki dziwny typ. Nie tylko mnie starał się doradzać, prawie każdemu w pracy, a jak ktoś go olał to chodził obrażony. Zwykle szukał sobie jakiejś słabej psychicznie jednostki i próbował kierować jej życiem, aż do czasu gdy ten ktoś nie wytrzymywał, wtedy kończyło się kłótnią, a on sobie szukał nowej ofiary. Już mi nie mógł wybaczyć, jak sobie wcześniej kupiłem Fiata Bravo II i uparcie twierdził, że jego rozklekotany Golf II jest lepszy, ale chociaż wtedy nie przestał się odzywać.

  5. #375
    Użytkownik Świeżak Avatar Bors
    Dołączył
    11 2014
    Auto
    Jest: Giulia Było: GT, Giulietta
    Postów
    101

    Domyślnie

    Kolejna garść nowości o Tonale 2.0 jednak nie dla Europy…


    News for Alfa Romeo Tonale ~ Prj. 965 (thanks to friends of Autopareri)

    Technical information:
    - C section SUV
    - Dimensions -> 4528x1835x1601 mm
    - S-USW "Hybrid" Platform
    - McPherson type suspension
    - Infotainment U-Connect 5 developed in collaboration with Harman up to 10.25” with Amazon Alexa voice command and Apple Car Play and Android Auto wireless
    - Virtual cockpit up to 12.3”
    - GOOD BYE
    - Full led light and Matrix led

    Engines:
    - 1.5 T4 MHEV DCT7 130 hp (EMEA)
    - 1.5 T4 MHEV DCT7 160 cv (EMEA, IAP)
    - 2.0T 255 hp (NA, MEA)
    - 1.3 T4 PHEV AT6 275 hp (EU, NA)
    - 1.6 Multijet DCT7 130 hp (EMEA)

    Product information:
    - Press presentation February 8, 2022
    - Start of production March 2022
    - Start of sales June 4, 2022
    - Assembly in Pomigliano d’Arco

    The DCT7 is the new change made by Magna that replaces the C635 TCT used to date and should include an electric moped inside.
    The AT6 should be the AISIN currently mounted on 500x, Compass, Renegade
    2.0T (with AT6 AISIN, AT9 ZF or DCT7 Magna??? ) is the Giulia engine "turned on the wrong side" in LO version (Low Output); the HO version is the 330cv used (on the right side) by Maserati and hopefully Giulia MCA from the end of this year.

  6. #376
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Jest miękka hybryda-i fajnie, nie dodaje dużo wagi, a po mieście się przydaje.
    8 luty prezentacja-oby coś więcej niż makieta

  7. #377
    Użytkownik Świeżak Avatar PingNoMore
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 KM
    Postów
    206

    Domyślnie

    Chryste Panie, wirtualny kokpit... Za jakie grzechy.

    Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  8. #378
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,801

    Domyślnie Alfa Romeo Tonale

    Ciekawe co to za 1,5 litrowy silnik... Czy to ten co był zapowiadany kiedyś jako specjalnie projektowany dla Alfy ? Pojemność się zgadza. PSA chyba nie ma takiego , jedynie 1.2 i 1.6 l.
    Skrzynia 7 biegowa pewnie z francuzów.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Żuczek ; 08-01-2022 o 20:10

  9. #379
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Wszystko pięknie. Ciekawe, jak Stellantis wyceni sobie Tonale, biorąc pod uwagę, że ceny nowego DS4 wyrywają z kapci.

  10. #380
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,030

    Domyślnie

    Cytat Napisał PingNoMore Zobacz post
    Chryste Panie, wirtualny kokpit... Za jakie grzechy.
    tego pr6\agną nabywcy masowi...

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory