Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Temat: Alfa Romeo 169 by Paweł Zarecki

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Haveblue
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Maserati Ghibli SQ4
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myszkin Zobacz post
    Długość - 442 cm, rozstaw osi - 257 cm

    To raczej następca Giulietty.
    To oczywiście jakas pomyłka.

  2. #12
    Użytkownik Romeo Avatar Mandziel
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Zgierz
    Auto
    147 & 166
    Postów
    658

    Domyślnie

    W artykułach o tym projekcie włosi piszą, że oczywiście przyszła "169" ( jak zwał tak zwał, pojawiły się też informacje, że ma nazywać się Diva, w innych materiałach, że Gloria itd. itp ) będzie dłuższa i szersza bo te wymiary raczej pozycjonują ten projekt w okolicach 159, chodzi raczej o odbiór z jakim spotkał się projekt Pawła. Także większej wagi nie przywiązywałbym tu do danych. Sam najchętniej zobaczyłbym już finalnego następcę 166, podobno niemieccy pracownicy Alfy Romeo widzieli już ostateczny egzemplarz i są zdania, że zdeklasuje BMW serii 5, Audi A6 i resztę rywali w tym segmencie. Jak na razie pozostaje nam wierzyć, że tak będzie. Czas pokaże czy nie było w tych opiniach przesady.






  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Myszkin
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    służbowe
    Postów
    418

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mandziel Zobacz post
    bo te wymiary raczej pozycjonują ten projekt w okolicach 159
    Te wymiary nie pozycjonują tego projektu nawet w okolicach Giulietty.

    "159" ma 466 cm długości a rozstaw to 270 cm.

    Ale projekt ładny.
    "Alfa Romeo ma wszystko, czego potrzebuje: rzesze rozmontowanych emocjonalnie fanów..."

    "Od takiej marki jak Alfa Romeo oczekujemy wysmakowanych detali, które zamieniają zwykłą czynność prowadzenia samochodu w celebrację kontroli nad maszyną"

  4. #14
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mandziel Zobacz post
    W artykułach o tym projekcie włosi piszą, że oczywiście przyszła "169" ( jak zwał tak zwał, pojawiły się też informacje, że ma nazywać się Diva, w innych materiałach, że Gloria itd. itp ) będzie dłuższa i szersza bo te wymiary raczej pozycjonują ten projekt w okolicach 159, chodzi raczej o odbiór z jakim spotkał się projekt Pawła. Także większej wagi nie przywiązywałbym tu do danych. Sam najchętniej zobaczyłbym już finalnego następcę 166, podobno niemieccy pracownicy Alfy Romeo widzieli już ostateczny egzemplarz i są zdania, że zdeklasuje BMW serii 5, Audi A6 i resztę rywali w tym segmencie. Jak na razie pozostaje nam wierzyć, że tak będzie. Czas pokaże czy nie było w tych opiniach przesady.
    Jaka ona piekna.

    Powiedz mi skad masz te informacje??
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  5. #15
    Użytkownik Romeo Avatar Mandziel
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Zgierz
    Auto
    147 & 166
    Postów
    658

    Domyślnie

    To chyba był niemiecki Auto Bild nie potrafię odnaleźć tego artykuły ale cały czas śledzę nowe informacje na temat planowanych premier AR i takie info gdzieś mi się przewinęło.

    Jeśli macie inne info to dawajcie, chętnie poczytam. Myślę, że nie tylko ja






  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta Avatar por.Jaszczuk
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 SW JTDm 2007 & VW Passat 2018 2.0TDI
    Postów
    252

    Domyślnie

    Panowie ... gdzie ja mogę złożyć zamówienie na AR169 w kolorze z fotki nr 5 ?

    Jak tylko wyjdzie taka Alfa to będę jeździł na pielgrzymki do Włoch, co najmniej raz w roku - obiecuję.
    Ostatnio edytowane przez por.Jaszczuk ; 23-01-2014 o 15:43

  7. #17
    Użytkownik Świeżak Avatar Bandicoot
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    ALFA ROMEO GT 1.9JTD
    Postów
    148

    Domyślnie

    SZAŁ PAŁ!!! Można gdzieś wpłacić pieniądze na Kickstart?!

  8. #18
    Użytkownik Rowerzysta Avatar por.Jaszczuk
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 SW JTDm 2007 & VW Passat 2018 2.0TDI
    Postów
    252

    Domyślnie

    Zaciekawił mnie ten film - concept AR169 by Paweł Zarecki na tyle że szukałem dziś więcej informacji na ten temat i trafiłem na amerykańską stronę Chrysler’a, na której z kolei znalazłem link do filmu z fabryki nowego Chrysler’a 200, który pojawi się w 2015 r..
    http://www.youtube.com/watch?v=ZhhbgG2Gpt4

    Oglądając go doszedłem początkowo do wniosku że muzykę podkładała ta sama osoba … co w klipie P.Zareck
    http://www.autoblog.it/post/317921/a...-pawel-zarecki
    co z kolei skłoniło mnie do dokładniejszej analizy samego klipu.
    Mam 3 wnioski:
    - oba materiały wyszły z pod „jednej ręki” [stylistyka, operowanie światłem i dobór muzyki],
    - concept AR169 jest wyjątkowo podobny do nowego Chryslera 200 (patrz w szczególności np. światła tylne, przetłoczenia na przedniej masce),
    - i zobaczcie sami co pojawia się w stopklatce w 48 sekundzie w materiale P.Zarecki – < 200C >.
    Uważam że materiał ten [concept AR169] powstał na potrzeby marketingu Fiata i dalszego podsycania zainteresowania marką Alfa Romeo, a Paweł Zarecki dziś stracił w moich oczach wiele. Dalszy komentarz uważam już za zbyteczny.

    Proszę niech ktoś znajdzie argumenty, na tezę że się mylę i to wszystko, co napisałem powyżej to tylko moje niepotwierdzone faktami pomówienia, a concept AR169 to prawdziwie nowy pomysł by P.Zarecki nie inspirowany pieniędzmi z Fiata.

    CDN
    http://www.youtube.com/watch?v=9zkgwKp3rdU
    Ostatnio edytowane przez por.Jaszczuk ; 26-01-2014 o 00:16

  9. #19
    Użytkownik Romeo Avatar Mandziel
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Zgierz
    Auto
    147 & 166
    Postów
    658

    Domyślnie

    Najprawdopodobniej masz rację nie od dziś wiadomo, że takie chwyty producenci stosują. Lepiej aby mówiono cokolwiek niż wcale
    Pomimo powyższego i tak nie zaszkodzi pokazać tego co w sieci.






  10. #20
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spidimilan Zobacz post
    Ja jednak sądzę ze będzie wprowadzona. Fiat właśnie zamyka Lancie i zostawia tylko Ypsilon która będzie dostępna jedynie we Włoszech. Takim sposobem Lancia jako firma przestaje istnieć. Fiat zapowiedział ze wszystkie pieniądze będzie kierował w Alfe Romeo. I to nie będzie Alfa jaka oglądamy dotychczas tylko modele luksusowe z silnikami Maserati.
    Fiat zapowiadał wiele rzeczy wiele razy. Nic nie jest pewne, niczego nie wiemy. Skoro zabili Lancie, nie ma powodu, zeby nie zabili Alfy. Owszem, przetrwać może, bedzie wypuszczać co jakiś czas auta typu 4C, jako marka niszowa, sportowa, na ulicach niedostrzegalna. Marchionne juz tyle razy kłamał, zmieniał zdanie, wymyślał, bajał, że nie należy wierzyć w żadne jego słowo.
    Skupił się na USA, chciał wykonać skok za ocean i zglobalizować koncern. Udał mu się skok, niedawno do konca przejął Chryslera. I pewnie będzie mógł z tego żyć.
    Jednocześnie jednak, Fiat spadł na pysk, praktycznie, poza 500-tką, nie sprzedają się zadne osobowe modele Fiata, Lancia zabita, Alfa ma dwa modele i sprzedaż spadła już dramatycznie. Przypomnę, że Marchionne ogłaszał bodaj w 2010 roku, ze od 2014 roku Alfa ma sprzedawać 500 tys sztuk rocznie, potem szybko obniżył do 400 tys sztuk. Wówczas Alf sprzedawało się troszkę ponad 100 tys...
    Dzisiaj, na progu 2014 roku, sprzedaż wynosi około 40 tys sztuk...
    To jest grabarz marki Alfa Romeo. Nie rozumiesz kluczowej sprawy: rynek moto jest niesamowicie wręcz nasycony, konkurencja wypuszcza niezliczone ilości modeli, zapycha rynek, walczy o każdego. Alfa wypada własnie z rynku i jak Ty sobe wyobrażasz odebranie kilkunastu markom i firmom klientow?
    Absurd totalny.

Podobne wątki

  1. ODRADZAM - Paweł-CAR BEZPOŚREDNI IMPORT SAMOCHODÓW Z OSTRZESZOWA
    Utworzone przez Greciu w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 18-01-2020, 08:26
  2. Witam, Paweł z Warszawy.
    Utworzone przez pwr79 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-05-2012, 17:38

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory