Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: nowa 159

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    wejherowo
    Auto
    nissan p12 sedan
    Postów
    51

    Domyślnie nowa 159

    Panowie jest ktos z
    Plocka kto mógłby rzucic okiem na ar 159 która jest na stronia Idm aukcje na alegro.chodzi o ;IDEALNE 159 TOTAL 1.9JTD *KREM SKÓRY *NAVI *SEDAN Cena jest cos niska podejrzanie , ale alfa piekna...


  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar kowal78
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    100lica
    Auto
    AR 159 Q-tronic 2009
    Postów
    1,329

    Domyślnie

    Moim zdaniem to jest rok prod. 2006 a rejestracji może być dopiero 2008. Ten sam gość ma też drugą 159. Przyjrzyj się kierownicy oraz spójrz na panel od klimy. Są różne w obu 159. Kiera taka jak w drugiej była już od 2007 a panel od klimy zmienili chyba w podobnym czasie.
    W innym temacie pytałeś o polecane komisy.
    Alfafun.pl , autka.pl i jest jeszcze kilka innych osób które sprzedają auta na forum. Jest o tym zdaje się temat.

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    wejherowo
    Auto
    nissan p12 sedan
    Postów
    51

    Domyślnie

    no dobra ale jechac oglądać bo mam 350 km?

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Moyset
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Lutcza, między Rzeszowem a Sanokiem
    Auto
    AR 155 2.0 TS 8V, AR Mito 1.4 TB 120KM
    Postów
    460

    Domyślnie

    Fotele, panel klimy i kierownica na pewno są z wersji przedliftowych. Osłona silnika już jest póżniejsza. Fotele nie wysiedziane, a to dobrze rokuje. Ogólnie pod maską wszystko jest wypicowane na wysoki połysk aż dziwnie. Śladów jakiegoś drastycznego mycia silnika nie widać na zdjęciach. Znaczek przedni Alfy cały wyblaknięty, jest to w sumie normalne, ale tylni jak nowy. Maska Teoretycznie może być z innego wozu. Ktoś dbał o lakier i nie przeszkadzał mu taki znaczek? Nie wierzę. Mogło być tak że w fabryce zostały im części starsze i włożyli je do polifta zdarza się. Numer Vin powie Ci wszystko. Tak czy owak za taką kasę ja bym żarł. A co to jest 350 km, przeciw wieczności A tapicerka odstaje w okolicy fotela pasażera. Generalnie z autem było coś kombinowane ale z którym nie było. Jedź, weź Vin rozkoduj szybko w jakimś ASO plus solidny przegląd, w miejscu które nie przyszło by sprzedawcy do głowy. Wygląda na auto z Belgii, jeśli tak to jest duża szansa że nie ma 120KM, a 115KM poznasz po tabliczce znamionowej na silniku wersje 939 A7.000 są słabsze, normalne 8v to 939 A1.000.
    Ostatnio edytowane przez Moyset ; 29-03-2016 o 19:58

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    wejherowo
    Auto
    nissan p12 sedan
    Postów
    51

    Domyślnie

    Moyset a powiedz mi czy te 120 kucy to nie za mało na taki wozek?

    - - - Updated - - -

    Dzwoniłem do goscia i niechce podac winu,wie odpada.

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Moyset
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Lutcza, między Rzeszowem a Sanokiem
    Auto
    AR 155 2.0 TS 8V, AR Mito 1.4 TB 120KM
    Postów
    460

    Domyślnie

    Powiem Ci tak, auto jest ciężkie i do jakiegokolwiek pajacowania spod świateł się nie nadaje. Do spokojnej jazdy wystarcza, po pewnym czasie mi zaczęło brakować "jadu" więc go podkręciłem jak widać w stopce. Teraz jest lepiej, jest dość duża przyjemność z jazdy. Takie optimum między masą, spalaniem a mocą. Ja robię przebiegi około 35 tysięcy rocznie i pali mi po modzie około 6.2 litra głównie na trasie. Nie ukrywam dla mnie ma to znaczenie. Koszta eksploatacji i usterkowość 8V, jest nieco mniejsza niż 16v i tym się kierowałem kupując właśnie tą wersje. Generalnie za bardzo nie poszalejesz, ale ludziska oglądać się będą. Jak Vinu nie chce dać to bym sobie darował. Widać ma coś do ukrycia, w wydaniu większej kasy cenię sobie szczerość i jasne zasady.

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    wejherowo
    Auto
    nissan p12 sedan
    Postów
    51

    Domyślnie

    Dzięki Moyset za info. Pajacować ze swiateł nie chcę bo z tego wyrosłem ale troszku mocy się przydaje . 150 horsów byloby ok myśle.

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Myślenice
    Auto
    Stilo JTD 8v 192KM/384NM, 156 TI 2.4 JTD 20v 280KM/554NM, 159 2.4 Q4 Ti 301KM/630NM
    Postów
    450

    Domyślnie

    Jeszcze cena 22.800, a ma dole 24.800 bo opłaty już zrobione

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    wejherowo
    Auto
    nissan p12 sedan
    Postów
    51

    Domyślnie

    Pomijając wszystko to jest ładna w srodku.własnie o taka mi chodzi...

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Moyset
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Lutcza, między Rzeszowem a Sanokiem
    Auto
    AR 155 2.0 TS 8V, AR Mito 1.4 TB 120KM
    Postów
    460

    Domyślnie

    Kupić zawsze możesz, wady wyleczysz i pojeździsz jeszcze parę latek. Nakombinowane z tym autem jest na pewno. Ale praktycznie z każdym od handlarza jest. Koszt tez nie jest jakiś morderczy, ruszaj w drogę i obejrzyj jak masz taką chęć. To są Twoje pieniądze.

Podobne wątki

  1. Nowa AR 147 :)
    Utworzone przez Nemiks w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-05-2015, 11:33
  2. Nowa Bella
    Utworzone przez draywer w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-05-2011, 08:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory