Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Temat: Alfa Romeo Giulia Sportwagon / następca 159 SW

  1. #31
    Sparco123
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emenems Zobacz post
    Nie musisz się niepokojąco niepokoić bo to tylko wizja jakiegoś maniaka które nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, a tym bardziej z przyszłością.
    Pamiętajmy że może być gorzej, następcą 159 może być Alfa Romeo a'la Passat

  2. #32
    Pingwin
    Gość

    Domyślnie

    A to dobre jest, z Alfanews:
    "wśród nich znajdzie się następca Alfy 166, model Giulia oraz jeden sportover. Przewidywalna sprzedaż w USA to 350 tys. samochodów rocznie."

    Uhuhuhuuuu.... Amerykanie, ustawiajcie sie Albowiem.....

    "Kolejną ważną zmianą ma być wydzielenie z Fiat Group oddzielnej firmy, która będzie zajmować się wyłącznie motoryzacją. Na czele (..)ma stanąć Sergio Marchionne."

    )))))))) To jak muzyka pogrzebowa)))

  3. #33
    Emenems
    Gość

    Domyślnie

    Dam Ci radę druhu. Sprzedaj Alfę. Sprzedaj ją zaraz i kup sobie np. Audi lub Forda. Naprawdę, gwarantuje, od razu Ci się polepszy. Inaczej wykończą Cię wrzody.
    Taka Dobra Rada od Doktora Emenemsa.
    Ewentualnie jedź do Sergio, wpadnij do jego biura, padnij na kolana i zacznij rozdzierać szaty.
    Powiedz mu......Ugodź mnie, ale nie tnij Alfy.

    A tak ogólnie to zauważyłem że zaczynasz być bardzo Monotematyczny. czyli zaczyna wiać nudą. Może wymyśl coś nowego ?

  4. #34
    Pingwin
    Gość

    Domyślnie

    Po co ta agresja kolego? Nie chcesz, nie czytaj. Ale po co te agresywne teksty? Wyluzuj. Dobre rady sobie daruj: nie prosiłem Ciebie o nie więc nie strzęp niepotrzebnie klawiszy.

  5. #35
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Panowie dajcie na luz! Czy nikt z Was nie widzi, że dyskusja toczy się wokół jakiejś nieudolnej próby grafika komputerowego, który poza średnimi umiejętnościami nie popisał się niczym konkretnym. Polemika dotycząca tego "stwora" nie ma sensu i tylko napsujecie sobie nerwy przez to.

  6. #36
    Pingwin
    Gość

    Domyślnie

    Masz rację, Belfer. Chociaż jestem pełen obaw, że coś takiego wymyślą. W końcu, było nie było, avensis kombi sprzedaje się znakomicie a 159 sportwagon tak sobie. A skoro idzie o zyski.... No to.... No to dobra, zobaczymy Mnie ubodła ta nominacja naszego Speca z Hameryki na szefa Moto. Zdaje się, bedzie miał teraz więcej wolnej ręki.

  7. #37
    Emenems
    Gość

    Domyślnie

    Ależ je wcale nie jestem agresywny. Nie ma we mnie za grosz agresji. Może co najwyżej trochę sarkazmu. No ale mój sarkazm przy twoim to małe piwko
    Ogólnie No Offence. Wybacz, ale wzorując się na Tobie, nie mogę sobie odpuścić pewnych komentarzy. W tym lekko złośliwych.
    Ale nie traktuj tego jako personalne wycieczki na Twoja osobę.
    Co do głównego tematu to nie powinien on w ogóle istnieć. Więc zgadzam się z przedmówcami.

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Giulia (2012)
    Utworzone przez Tuti w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 468
    Ostatni post / autor: 09-01-2012, 12:33
  2. Alfa Romeo Giulia zastąpi model 159
    Utworzone przez M@T w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-01-2010, 22:36
  3. Alfa Romeo Giulia Spider
    Utworzone przez M@T w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-09-2008, 23:49
  4. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory