Strona 3 z 182 PierwszyPierwszy 1234567891011121353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1819

Temat: Alfa Giulia w 2014?

  1. #21
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anka Cyganka Zobacz post
    Obawiam się iż niestety KRS ma rację.
    I zgadzam sie z nim że ostatnie piękne ( 159/brera ) juz są historią

    Rozśmieszacie mnie tekstami, że to ostatnie piękne Alfy... Ciekawe, czy jakiś Luigi albo Sergio mieli podobne zdanie, jak wychodził Alfasud albo ARNA... Co do wizualizacji, to moim zdaniem taka Giulia byłaby dokładnym zaprzeczeniem 159 - bo tutaj jest Opel w opakowaniu Alfy, a to by była Insignia z włoskimi (amerykańskimi?) bebechami - więc raczej mało prawdopodobne.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  2. #22
    Anka Cyganka
    Gość

    Domyślnie

    No cóż , masz prawo do swojej opini o wygladzie , i oceny bo jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje.
    Mam nadzieje ze w przyszłości będą jeszcze Alfy które będą mnie zachwycać , bo linia muminów niestety nie.
    Nie mówie ze są brzydkie , zwłaszcza pomijając przód są nawet ładne , a nieraz bardzo ładne ( dupka Mito )
    Ale nie jest to stylistyka jaką preferuję.

  3. #23
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Właśnie o to mi chodziło, że nawet jeśli Ci się nie podobają, to pewnie jeszcze kilka Alf powstanie w najbliższych latach (byle nie elektrycznych).
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  4. #24
    Użytkownik Romeo Avatar ergomarcin
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    brak
    Postów
    809

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    (byle nie elektrycznych).
    ...otóż to

  5. #25
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    tymczasem Sergio zapowiadał sprzedaż pół miliona aut rocznie. Wyszydziłem to już dawno temu i miałem rację. W tym roku sprzeda jakieś 160 tysięcy, w przyszłym i w 2013 równiez niewiele się zmieni, jesli nie spadnie. Efekt nowości Julki minie a sprzedaż Mito spada zdecydowanie.
    Bla, bla bla. Prawda jest taka, ze inne firmy produkuja samochody a Alfa tylko nich mówi i mydli.
    Co za absurd: wejdzie 4C i co? sprzeda 100 tys sztuk? To auto stricte niszowe.
    Wejdzie Gulia, i co? pobije na głowę Octavię w ilości sprzedanych egzemplarzy)?
    Nie rozśmieszajcie mnie.
    Sergio to geniusz na drobnice. Owszem. Ale nie ma marki i modele wyżej pozycjonowane. Lancię już morduje: widziałem nową Theme, Chrysler w stu procentach, logo inne i parę dupereli.
    Żenada. Teraz zrobi ciężkiego potwora z wielkim ryjem, jak czołg albo spychacz. bo tak wygląda ta Gulia na wizce. Żenada.

    To nie jest samochód. To lodołamacz.
    Ostatnio edytowane przez KRS ; 06-12-2011 o 11:57
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  6. #26
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    Cytat Napisał KRS Zobacz post
    tymczasem Sergio zapowiadał sprzedaż pół miliona aut rocznie. Wyszydziłem to już dawno temu i miałem rację. W tym roku sprzeda jakieś 160 tysięcy, w przyszłym i w 2013 równiez niewiele się zmieni, jesli nie spadnie. Efekt nowości Julki minie a sprzedaż Mito spada zdecydowanie.
    Bla, bla bla. Prawda jest taka, ze inne firmy produkuja samochody a Alfa tylko nich mówi i mydli.
    Co za absurd: wejdzie 4C i co? sprzeda 100 tys sztuk? To auto stricte niszowe.
    Wejdzie Gulia, i co? pobije na głowę Octavię w ilości sprzedanych egzemplarzy)?
    Nie rozśmieszajcie mnie.
    Sergio to geniusz na drobnice. Owszem. Ale nie ma marki i modele wyżej pozycjonowane. Lancię już morduje: widziałem nową Theme, Chrysler w stu procentach, logo inne i parę dupereli.
    Żenada. Teraz zrobi ciężkiego potwora z wielkim ryjem, jak czołg albo spychacz. bo tak wygląda ta Gulia na wizce. Żenada.

    To nie jest samochód. To lodołamacz.
    Albo czytasz niedokładnie, albo czytasz tylko to co chcesz przeczytać. Alfa ma plan sprzedaży 500 tys. aut rocznie, ale od roku 2014. Na rok bieżący planowana jest sprzedaż około 100 tys. sztuk modelu Giulietta. Plan ten prawdopodobnie zostanie wykonany.


  7. #27
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    OMG Lancia to CHrysler wiadomo. Po co zmieniać coś co jest OK. Taki przeszczep jest dobry bo niewiele ich to kosztuje. Za kilka lat ruszą z produkcją nowych Lancii i wtedy napewno będą typowo włoskie. Poszedł po najniższej linni oporu ale Lancia się odbije. Gwarantuje. Zastanawiam się kto z was jeździł Mito czy Julką że tak wybrzydzacie. Wygląd jest kontrowersyjny ale jak wsiadasz do auta i ruszasz to zapominasz o Bożym świecie i cieszysz się jak dziecko. Kwestia przyzwyczajenia. Nie wierze w miłość od pierwszego wejrzenia. Na pierwszy rzut oka powiesz że brzydal za rok będziesz kochał ten wygląd.
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  8. #28
    Anka Cyganka
    Gość

    Domyślnie

    Ale zanim wsiadziesz do auta to do niego podchodzisz ,a wysiadając odchodzisz.
    I ja idąc do 159 juz sie ciesza , a jak wysiade i ide to zawsze sie odwróce spojrzeć na nią.
    I to jest bezcenne.
    A co milosci od pierwszego wejrzenia to wlasnie w to wierze , przy autach też - albo od razu jest to cos , ta chemia , albo nie ma i nie bedzie bo na sile nie ma sensu

    A przywyczaic sie można do wszytskiego , taka natura czlowieka , tylko pytanie po co?

    A propos przyzwyczajania krótka anegdota : jeden z więżniów obozu koncentracyjnego w pamietnikach opisywał historie , jak Niemcom przeszkadzało że więźniowe ciagle chodza do wc i tam siedzą na kiblu aby odpocząć i nie pracować. Więc niemcy wpadli na pomysl i deski w wc "obili " drutem kolczastym. Aby sobie nie posiedziec. No i ten więxien pisal ze to nic nie pomoglo bo dało sie do tego przyzwyczaic , tylko trzeba bylo delikatnie siadać i sie ułożyć. I po czasie sie wszyscy przyzyczaili. Czyli się da

  9. #29
    Użytkownik Znawca Avatar rafter
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 540i xDrive G30
    Postów
    1,602

    Domyślnie

    Słabo to wygląda , projekt zbyt zachowawczy jak na auto które pojawi się dopiero za 3 lata .
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - 2019 )
    BMW 540i G30 ( 2019 -

    Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

  10. #30
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    08 2011
    Auto
    Giulietta 1.4 TB Multiair
    Postów
    102

    Domyślnie

    hmm... tak czytam te posty i zgadzam się z twierdzeniem, że to wszystko kwestia gustu. Pamiętam, jak wchodziła 159 to wszyscy mówili, że ostatnia piękna Alfa była 156. Przód 159 bardzo mi się podoba, natomiast w porównaniu do filigranowej 156, 159 wygląda troche jak spasiona 156. Nie wiem, dlaczego tylne klamki zamontowali na drzwiach. To byl przeciez symbol AR. Na szczęscie AR znowu do schowanych tylnych klamek powróciła.

    AR Giulietta początkowo średnio mi się podobała. Wolałem Mito. Obejrzałem Giuliette kilka razy na żywo, i zmieniłem zdanie. Mito jak dla mnie jest troche za male. Sam teraz jezdze Giulietta i uważam, że jest piękna. A wnętrze Giulietty jest cudne. Generalnie czego by się nie mówiło, Alfy z lat 90 i ostatnie Alfy są piękne. Jest scudetto, jest ladna linia, a to ze światła są teraz inne, to niektórym się podoba, a innym nie. No ale to kwestia gustu...

Podobne wątki

  1. [Giulia] Alfa Giulia- 2015
    Utworzone przez KRS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 15655
    Ostatni post / autor: 18-11-2019, 20:00
  2. Alfa Giulia Sprint
    Utworzone przez Dymo w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 26-06-2012, 23:51
  3. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  4. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory