Zobacz wyniki ankiety: które zdjęcie uważasz za najlepsze?

Głosujących
212. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • nr 1

    68 32.08%
  • nr 2

    50 23.58%
  • nr 3

    94 44.34%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Temat: Zdjęcie miesiąca - grudzień

  1. #21
    banita
    Gość

    Domyślnie

    pewnie że wszystkie trzy psuutee ale to nie minus HDR to nic innego jak złożenie kilku fot w jedną hehe tak jak na 3 i 2 ... tu i ja nie mam wątpliwości fota nr 3 bardzo przypadła mi do gustu , co do zdjęć na śniegu to przynajmiej w moich stronach prawie wogóle go nie było więc cieżko było by o fote na śniegu ... pozdrawiam wszystkich

  2. #22
    Мoδεrдтor Romeo Avatar Jagiel
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Ford Mondeo, VW Paserstti, Lancia Kappa
    Postów
    685

    Domyślnie

    Cytat Napisał twardy Zobacz post
    Gdyby 2 miała inne felgi to na nią bym zagłosował
    Dokładnie



  3. #23
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    2015 Dodge Challenger R/T Plus
    Postów
    120

    Domyślnie

    Cytat Napisał twardy Zobacz post
    Napisałem tak, ponieważ z tego co pamiętam była dyskusja i było ustalone, że zdjęcia nie mogą być obrabiane komputerowo. A tymczasem wszystkie zdjęcia grudniowe wyglądają na tuningowane.
    tak? ciekawe bo ja pisałem regulamin i z tego co pamiętam to jest w nim wyraźnie napisane, że obróbka jest dowonla...

    ---------- Post dodany o godzinie 16:24 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 16:23 ----------

    11. Zdjęcie może być poddane obróbce w dowolnym programie graficznym, bez żadnych wyjątków.
    uczymy się czytać

  4. #24
    Użytkownik Romeo Avatar twardy
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Bielawa/Wroc
    Auto
    Była 156 20V, chwilowo jakieś Mitsu
    Postów
    1,765

    Domyślnie

    No to wszystko jasne. Nie czytałem do końca tematu dot. zdjęć konkursowych jak i regulaminu...

  5. #25
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    2015 Dodge Challenger R/T Plus
    Postów
    120

    Domyślnie

    zapraszam do lektury, oficjalny regulamin

    Cytat Napisał Administracja Zobacz post
    Ruszył konkurs "Zdjęcie miesiąca" Alfaholików!

    Ogłaszamy, że rozpoczął się konkurs na Zdjęcie miesiąca. Konkurs powstał w odpowiedzi na pomysł wykonania kalendarza z samochodami marki Alfa Romeo. Konkurs ma być dobrą zabawą, zarówno dla fotografów jak jurorów czy osób głosujących w sondach na zdjęcie miesiąca.

    Swoje prace możecie już przesyłać na adres e-mail: konkursfoto [małpa] alfaholicy.org

    Jednak przed zgłoszeniem swojej pracy prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

    Regulamin konkursu

    1. Zdjęcie musi być Twojego autorstwa.
    2. Zdjęcie musi być aktualne (będziemy sprawdzać EXIF).
    3. Zdjęcie przesyłamy wyłącznie na adres e-mail konkursfoto [małpa] alfaholicy.org
    4. Nazwa pliku ze zdjęciem musi zawierać wyłącznie Twój nich z forum i cyferkę, np kasia1.jpg, kasia2.jpg
    5. Każde zdjęcie może być zgłoszone do konkursu tylko raz.
    6. Minimalna rozdzielczość pracy zgłoszonej do konkursu to 1000 pikseli na dłuższym boku.
      Ponadto autor wygranej pracy jest zobowiązany do nadesłania pracy w oryginalnej rozdzielczości (nie mniejszej niż 1600 pikseli na dłuższym boku) na ten sam mail, co prace konkursowe.
    7. Dozwolone formaty zdjęć to: jpg i tiff.
    8. Członkowie jury nie mogą brać udziału w konkursie.
    9. Każdy użytkownik może wysłać maksymalnie dwie prace na miesiąc.
    10. Tło i motyw zdjęcia jest dowolne, przy czym musi przedstawiać samochód marki Alfa Romeo lub jego fragment.
    11. Zdjęcie może być poddane obróbce w dowolnym programie graficznym, bez żadnych wyjątków.
    12. Prace muszą przedstawiać samochody marki Alfa Romeo.
    13. Osoba zgłaszająca pracę na konkurs musi być autorem zdjęcia, jeśli nie jest właścicielem Belli to musi mieć zgodę właściciela.
    14. Jury mają 7 dni na wybranie najlepszej trójki zdjęć z danego miesiąca. Następnie te 3 zdjęcia trafią do głosowania na ogólnodostępnym forum. Zwycięży zdjęcie z największą ilością głosów.
    15. Autor pracy może poprosić o pomoc w obróbce zdjęcia członków jury (o ile nie posiada takich umiejętności lub oprogramowania), a członkowie jury dołożą wszelkich starań, aby obrobić zdjęcie w możliwie jak najlepszy sposób. Następnie wynik obróbki przedstawi do zaopiniowania autorowi zdjęcia i jeżeli ten zaakceptuje rezultaty to zdjęcie po obróbce będzie traktowane jako autorska praca osoby która je nadesłała w formie nieobrobionej.
    16. Autor zdjęcia jak i osoby dokonujące ewentualnej jego korekty wyrażają zgodę na publikację zdjęcia na forum oraz do niekomercyjnego wykorzystania na ewentualnych gadżetach forum Alfaholicy (przez niekomercyjne wykorzystanie rozumie się np. wykonanie kalendarzy i rozprowadzenie ich wśród chętnych za odpłatnością równą cenie druku i przesyłki)

    Jury

    Głównym zadaniem jury jest wstępna selekcja nadsyłanych prac. Jury mogą także pomagać użytkownikom w sposób teoretyczny przy wykonaniu zdjęcia oraz praktyczny w obróbce graficznej zdjęcia.
    Do jury należą użytkownicy:

    • obserwator737
    • Vaselinho
    • zychu

    Z jurorami możecie się kontaktować zarówno za pośrednictwem PW, jak i za pośrednictwem forum - w tym temacie.

    Jak robić zdjęcia?


    Zapraszamy do przeczytania mini-poradnika jurora Vaselinho, link: http://www.forum.alfaholicy.org/show...3&postcount=43. Jeśli nie masz pomysłu co do koncepcji oraz różnych aspektów technicznych możesz zapytać o tym na naszym forum. Z pewnością użytkownicy dołożą wszelkich starań, by Twoja praca była jak najlepsza.

    W jakich terminach można zgłaszać swoje prace?

    • 24.10-22.11 - foto listopada
    • 23.11-27.12 - foto grudnia
    • 28.12-24.01 - foto stycznia
    • 25.01-21.02 - foto lutego
    • 22.02-28.03 - foto marca
    • 29.03-25.04 - foto kwietnia
    • 26.04-23.05 - foto maja
    • 24.05-27.06 - foto czerwca
    • 28.06-25.07 - foto lipca
    • 26.07-29.08 - foto sierpnia
    • 30.08-26.09 - foto września
    • 27.09-31.10 - foto października

    Zgodnie z regulaminem członkowie jury mają 7 dni na wybór trzech najlepszych prac z każdego miesiąca, ale ankieta może ukazać się wcześniej


    Nagrody

    • Zwycięzca każdego miesiąca otrzyma od Alfaholików skrzynkę e-mail, z dożywotnim abonamentem. Więcej info tutaj: http://www.forum.alfaholicy.org/sprawy_organizacyjne/18945-skrzynki_mail_dla_alfisti.html
    • Zdjęcie zwycięzcy każdego miesiąca pojawi się w oficjalnym kalendarzu Alfaholików na rok 2011
    • Przez 30 dni zwycięskie zdjęcie danego miesiąca będzie znajdowało się na stronie Alfaholicy.org
    • Po wybraniu 12 laureatów konkursu "Zdjęcie miesiąca" wszyscy wybierzemy w ogólnodostępnej sondzie zdjęcie roku. Autorzy najlepszych prac zdjęcie roku zostaną nagrodzeni dodatkowymi gadżetami Alfaholików.

    Zachęcamy do nadsyłania swoich prac zarówno amatorów jak i profesjonalistów

  6. #26
    ViP Znawca Avatar cinas
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Tomaszów Maz. czasem Piła
    Auto
    Alfa 159 SW -> 2007->1.9 16v JTD->136KM
    Postów
    1,612

    Domyślnie

    poszło na nr.1

    Było Skromne 156 1.8 TS 144 km i mniej skromne 156SW 2,5 V6 i były powody do mruczenia
    Jest
    klekot 159 SW 1.9 JTD i 136 km i nie ma powodów do mruczenia
    ALFA-i każdy dzień jest inny

  7. #27
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar lukas_kamienna166
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Gummersbach
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTD 150CV "DISTINCTIVE" 2002r ;-)
    Postów
    53

    Domyślnie

    Głos oddany.Tylko troche mały wybór,ale co zrobić.
    Metaloplastyka Ślusarstwo Kaw-Met Bramy,Ogrodzenia,Balustrady www.kawmet.republika.pl

  8. #28
    ViP Romeo Avatar williamdrake
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Erlensee (de)
    Auto
    AR 145 2.0 TS QV, Peugeot 207 1.4 Vti
    Postów
    942

    Domyślnie

    Hmm jakoś nie mam faworyta ale jeszcze pomyślę..
    Ik@r 1111
    AR 33 1.7 IE 2000-2008 r.
    AR 145 2.0 16V TS 2008-...


  9. #29
    Użytkownik Znawca Avatar Izane
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice- Śląskie
    Auto
    Alfa 159 1.9JTDm, MiTo 1.4 155KM Były: Alfa Romeo Giulietta QV TCT,Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Postów
    1,888

    Domyślnie

    głos na nr 2.

    czemu?

    Bo jest najbardziej Grudniowe
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150@190 KM
    Alfa Romeo MiTo 1.4 T.B. 155KM
    Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde TCT '16

    Alfa 156 2.4 JTD CF2 136@175 KM 370 NM Sportpack

    "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

  10. #30
    Użytkownik Świeżak Avatar Dario_83
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Jedlnia Letnisko
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 2008 AR 156 2.4 JTD 2003
    Postów
    126

    Domyślnie

    A ja nie oddam na żadne auto głosu.
    Po co robicie taki konkurs, kiedy są wybierane tylko auta zrobione w jakimś programie.
    A po drugie co tu na tych zdjęciach jest z zimy???
    Jak już sie bawicie w podrabianie to dodajcie śnieg albo coś co jest związane z zimą!!!
    Do du... z takim konkursem.

Podobne wątki

  1. Zdjęcie miesiąca - maj
    Utworzone przez YonasH w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 16-06-2014, 19:31
  2. Zdjęcie miesiąca - grudzień
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2014, 19:13
  3. Zdjęcie miesiąca - grudzień (edycja 2013)
    Utworzone przez YonasH w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 09-01-2013, 21:23
  4. Zdjęcie miesiąca - grudzień
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 04-01-2012, 12:47
  5. Zdjęcie miesiąca - grudzień
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 05-01-2011, 00:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory