Zobacz wyniki ankiety: które zdjęcie uważasz za najlepsze?

Głosujących
256. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • nr 1

    33 12.89%
  • nr 2

    97 37.89%
  • nr 3

    27 10.55%
  • nr 4

    41 16.02%
  • nr 5

    30 11.72%
  • nr 6

    15 5.86%
  • nr 7

    13 5.08%
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Temat: Zdjęcie miesiąca - czerwiec

  1. #51
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał turtil Zobacz post
    Nie jestem fanem ani zagorzałym antyfanem konkretnych marek aut, lecz po prostu stwierdzam, że dla mnie ten emblemat na ślimaku stanowi bezguście, określiłem to mianem "wiochy", może nieco na wyrost bądź zbyt mocno, jeśli to Cię tak wzburzyło to przepraszam. Rozumiem, że jesteś artystą i znasz się lepiej na fotografii od większości userów tego forum, lecz niestety - dla nas, tych co tylko oceniają zdjęcie przez pryzmat - fajne, brzydkie, ekstra i nie wgłębiają się w szczegóły - jak widać po sondzie numer 2 jest najładniejsze, ale fajnie, że potrafiłeś wytknąć jemu błędy. Chwała Ci za to.
    Margor ma poczucie humoru, bo jest zabawne, może fajne, ale moim zdaniem na kalendarz za "luźne" Bardziej podoba mi się jedno z galerii, skomentowałem zresztą

  2. #52
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    01 2010
    Auto
    147
    Postów
    170

    Domyślnie

    Jeszcze teraz dopiszę coś, żeby nie ciągnąć dalej tego tematu a co gorsza nie nawiązywać do kłótni (nie jest to moim celem, broń Boże) - zdjęcie Margora byłoby całkiem fajne bez tego upiększania ślimaka. Myślę, że niektórzy tutaj by się ze mną zgodzili co do tego, lecz pewnie większość nie przyzna mi racji. Pozdro.

  3. #53
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2010
    Auto
    a
    Postów
    47

    Domyślnie

    Cytat Napisał turtil Zobacz post
    Jeszcze teraz dopiszę coś, żeby nie ciągnąć dalej tego tematu a co gorsza nie nawiązywać do kłótni (nie jest to moim celem, broń Boże) - zdjęcie Margora byłoby całkiem fajne bez tego upiększania ślimaka. Myślę, że niektórzy tutaj by się ze mną zgodzili co do tego, lecz pewnie większość nie przyzna mi racji. Pozdro.
    Chłopie.... Ten ślimak to taki żart...na skorupce ma logo BMW, że niby BMW to ślimaki do ALFEK czy nie rozumiesz, że nie chodzi o zdjęcie tylko Żart! Takie coś co wywołuje grymas na twarzy. To ty to ciągniesz...A bez ślimaka to tylko fotka. Każdy by przeprosił i finito.
    Jak mozna wyzywać kogoś od wiochy samemu reprezentując pożałowania godny poziom.

    ---------- Post dodany o godzinie 17:48 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 17:28 ----------

    Chciałbym to skończyć.
    Trochę za bardzo się obraziłem. Za to sorrki. To dlatego, że szukałem zabawy nie rywalizacji. Nie ma na takich forach obiektywnej oceny bo też nie musi być. Tu są kumple znajomi, rozumiem że głosuje się czasami bo się kogoś zna i lubi. Tak jest OK. A wieśniacka to może być płyta CD wisząca z lusterka nie LOGO na ślimaku. Żaden wieśniak tego nie widział.
    Ostatnio edytowane przez Margor ; 02-07-2010 o 16:37

  4. #54
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar matber1
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    Porsche Cayman 987.2
    Postów
    304

    Domyślnie

    Nie rozumiem o co ta kłótnia - o emblemat na ślimaku??......zgadzam sie z autorem zdjęcia, że to tylko miał byc żart..a na dodatek wcale nie łatwo jest tak edytowac zdjęcie żeby tak dokładnie wstawic logo. Gratuluje świetnego pomysłu kolego!

  5. #55
    BoskiKacu
    Gość

    Domyślnie

    1 świetna, ujęcie niczym z toru Top Gear;D - głos
    6 - rewelacyjnie mi się kojarzy, jasna Alfa wygląda jak na słonecznej Sycylii, choć niestety, Bella trochę mało uwydatniona... Ale ogólnie niezłe

  6. #56
    Użytkownik Romeo Avatar redek83
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Raszyn
    Auto
    Inny
    Postów
    945

    Domyślnie

    Tak dla ciekawskich - 6 została zrobiona na Malcie
    STOP CIOTOM DROGOWYM
    Było>> 166 2.4 JTD '99 >> GT 1.9 JTD '05 >> Jaguar X-Type 2.5 '03 >> Laguna 2 FL 1.9 DCI '05>>
    Jest>> Passat B6 2.0 TSI 200KM '07 ver. USA

  7. #57
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Administracja
    Dołączył
    02 2009
    Auto
    8C Bi Turbo + NO2
    Postów
    19

    Domyślnie

    W tym miesiącu interfejs diagnostyczny i tytuł zdjęcie miesiąca wędruje do użytkownika karol88.



    Gratulujemy!

    --

    Zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową Intefejs diagnostyczny OBD 2. Nagrodę ufundowało PMFactory.

    Zapraszamy do oddawania głosów i nadsyłania swoich prac już na następny miesiąc.

    PS
    Od przyszłego miesiąca rolę "selektora" zdjęć będzie pełnij użytkownik saroo. Przy okazji po raz kolejny dziękujemy użytkownikowi Vaselinho za udaną współpracę!

Podobne wątki

  1. Zdjęcie miesiąca - czerwiec
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 19-07-2014, 09:59
  2. Zdjęcie miesiąca - czerwiec
    Utworzone przez YonasH w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 21-07-2013, 11:03
  3. Zdjęcie miesiąca - czerwiec
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 28-07-2012, 14:32
  4. Zdjęcie miesiąca - czerwiec
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 05-07-2011, 19:11
  5. Zdjęcie miesiąca - maj
    Utworzone przez Vaselinho w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 01-06-2010, 17:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory