Zobacz wyniki ankiety: Głosuję na zdjęcie numer:

Głosujących
191. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1.

    10 5.24%
  • 2.

    5 2.62%
  • 3.

    16 8.38%
  • 4.

    104 54.45%
  • 5.

    6 3.14%
  • 6.

    21 10.99%
  • 7.

    7 3.66%
  • 8.

    19 9.95%
  • 9.

    3 1.57%
Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 135

Temat: Zdjęcie miesiąca - październik

  1. #31
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    mój głos poszedł na 3-kę bo wyznaję zasadę że Włoszka ma być tylko zwieńczeniem pięknego krajobrazu uchwyconego w szerszej perspektywie a nie że auto jest celem samym w sobie gdyby na zdjęciu nr 4 pokazać więcej tego uroczego jesiennego tam klimatu to to zdjęcie w mojej opinii byłoby chyba najlepszym w całym kalendarzu. bo ta Bella sama w sobie jest wyjątkowa

  2. #32
    Użytkownik Znawca Avatar pafka
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    1,550

    Domyślnie

    Hmmm... Zwycięzcę już mamy, i o ile uważam, że w tym miesiącu jest naprawdę fajny poziom, to mimo wszystko nie bardzo rozumiem zachwyty zwłaszcza nad tą jedną fotką... Może chodzi bardziej o auto, że aż tak wam się podoba - no nie wiem, bo fotki są jednak chyba lepsze w tym miesiącu...
    Jest to jednak forum, więc każdy może swoje zdanie wyrazić - a oto jest moje:

    1.Całkiem ciekawa miejscówka, zwłaszcza z tą koparką w tle. Jedynie kadr mi trochę tu nie pasuje - szkoda, że koparka jest ucięta...
    2.Zdjęcie poprawne, ale za ciasny kadr. O wiele lepiej by wyglądało gdyby auto miało więcej miejsca na tej fotce.
    3.Naprawdę dobre zdjęcie - jedno z najlepszych w tym miesiącu. Dobry kadr, i te jesienne klimaty. Super!
    4.Zdjęcie dobre, Alfa bardzo fajnie na nim się prezentuje, ale zdecydowanie za ciasny kadr - dla mnie absolutnie nie jest to najlepsze zdjęcie, tym bardziej nie rozumiem aż takiej przewagi tej fotki - ale taka sytuacja nie pierwszy już raz ma miejsce, więc nie powinienem być zdziwiony...
    5.Bardzo ciekawa fotka, jedna z lepszych w tym miesiącu. Podoba mi się pomysł na kolory. Malutki minus za odrobinę za ciasny kadr z tyłu auta.
    6.Kolejna dobra fotka. Ciekawy kadr, jesienna sceneria. Takie zdjęcie widziałbym z przyjemnością w kalendarzu.
    7.Następne dobre zdjęcie, fajny pomysł. Jedynie malutki minus za brak chociażby minimalnej ilości przestrzeni nad pomnikiem.
    8.Bardzo dobra fotka. Zdaje się, że to jest rig? Tu jednak również przydałoby się troszkę więcej przestrzeni - kadr jest zbyt centralny, choć akurat w tym przypadku (jeżeli to jest rzeczywiście rig) to problemem mogły być przeszkody natury technicznej...
    9.Jak dla mnie najpiękniejsze auto w tym miesiącu, i chyba jednak najsłabsze zdjęcie... Domyślam się, że autor chciał pokazać przede wszystkim tą piękną deskę. Pół zdjęcia w cieniu, pół w słońcu, miejscówka kiepska i w sumie nie tak jak być mogło. Zachęcam jednak do robienia kolejnych fotek bo auto jest cudne, a kolejne fotki będą na pewno lepsze

    Najbardziej podobają mi się fotki nr 3 i 6 - dobre i jesienne :-)

    PS. A można wiedzieć ile było zgłoszeń w tym miesiącu?

  3. #33
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kwasnybartek
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Werynia, Kolbuszowa,
    Auto
    "Mruczuś" AR 156 2.0 TS, CF2,M3 '98 ECU M1.5.5, AR156 SW '04 1,9 JTD
    Postów
    900

    Domyślnie

    a mi jednak podoba się 6 i na nią głosowałem, zdjęcie widać pomyślane i ta krwista czerwień 156-ki. Jak dla mnie robi szał
    1970 cm z sekwencyjnym wtryskiem LPG. Wolę pchać moją Alfę niż jeździć VW!!

  4. #34
    Użytkownik Rowerzysta Avatar seboq
    Dołączył
    08 2009
    Auto
    156 2.0 TS Sportpack 2000r.
    Postów
    74

    Domyślnie

    ja proponuje zmienic nazwe konkursu na "glosujemy na zdjecie kolegi"...

    nie rozumiem zachwytu nad zdjęciem nr 4. Robione zapewne na jakiejś 50-tce z pełną dziurą (f1,8) stąd też ostrość kończąca się na przednim lusterku. I to straszne winietowanie i rozciaganie tonalne..Troche pogrzebane w cs4 i wyszło jak wyszło. Nie żebym się czepiał akurat tego usera, ale wszyscy jak jeden maz zachwycaja sie nim. Wsrod tych zdjec jest jeszcze jedno moze dwa dobre (i nie mowie tutaj o swoim, przy nim akurat nic nie bylo grzebane), ale oczywiscie z saturacja podbita na maxa albo proby z hdr....

    ale mialem sie nie odzywac... mam nadzieje ze chociaz jury jest kompetentne w kwestii fotografi, chyba ze to samozwancy ;] czekam na jakas profesjonalna opinie..
    Ostatnio edytowane przez seboq ; 01-11-2010 o 17:22

  5. #35
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał pafka Zobacz post
    2.Zdjęcie poprawne, ale za ciasny kadr. O wiele lepiej by wyglądało gdyby auto miało więcej miejsca na tej fotce.
    a mi się wydaje że na tej fotce wszystko "leci": droga, drzewa, ta Alfa jakoś krzywo stoi...

    Cytat Napisał seboq Zobacz post
    ja proponuje zmienic nazwe konkursu na "glosujemy na zdjecie kolegi"...
    lepiej nazwać konkurs "nie głosujcie na 156"

  6. #36
    Użytkownik Alfista Avatar lesio146
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    SZAMOTULY(PYRLANDIA)
    Auto
    159 JTDm ; 156 V6 Qsystem
    Postów
    4,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał seboq Zobacz post
    ja proponuje zmienic nazwe konkursu na "glosujemy na zdjecie kolegi"...

    nie rozumiem zachwytu nad zdjęciem nr 4. Robione zapewne na jakiejś 50-tce z pełną dziurą (f1,8) stąd też ostrość kończąca się na przednim lusterku. I to straszne winietowanie i rozciaganie tonalne..Troche pogrzebane w cs4 i wyszło jak wyszło. Nie żebym się czepiał akurat tego usera, ale wszyscy jak jeden maz zachwycaja sie nim. Wsrod tych zdjec jest jeszcze jedno moze dwa dobre (i nie mowie tutaj o swoim, przy nim akurat nic nie bylo grzebane), ale oczywiscie z saturacja podbita na maxa albo proby z hdr....

    ale mialem sie nie odzywac... mam nadzieje ze chociaz jury jest kompetentne w kwestii fotografi, chyba ze to samozwancy ;] czekam na jakas profesjonalna opinie..
    na jury to raczej bym nie liczył.dziwne gusta mają głosujący.im bardziej zdjęcie zgrzebane tym ladniejsze(???).zachwyt nad koparką szokujący. już jeden z kolegów proponował zmianę nazwy na "zdjęcie kolegi"do czego po lekturze postów się przychylam.Na dowód oddaję głos na zdjęcie nr 3!ponieważ zdjęcie AR mojej Pani,co jednoznacznie oznacza że jest najlepsze.
    Ostatnio edytowane przez lesio146 ; 01-11-2010 o 17:39
    Były inne wcześniej. Teraz 159 i 156 oraz 155 do sprzedania.

  7. #37
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał seboq Zobacz post
    nie rozumiem zachwytu nad zdjęciem nr 4. Robione zapewne na jakiejś 50-tce z pełną dziurą (f1,8) stąd też ostrość kończąca się na przednim lusterku. I to straszne winietowanie i rozciaganie tonalne..Troche pogrzebane w cs4 i wyszło jak wyszło. Nie żebym się czepiał akurat tego usera, ale wszyscy jak jeden maz zachwycaja sie nim.
    to mnie zaskoczyłeś
    ale to nie jest ani 50mm ani nie dziura 1,8 i dla jasności chyba nie wiesz czyje to zdjęcie bo czuję, że pijesz do mnie a fota nie jest mojego autorstwa...

  8. #38
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    Cytat Napisał pafka Zobacz post
    PS. A można wiedzieć ile było zgłoszeń w tym miesiącu?
    Wpłynęły zgłoszenia od ponad 40 użytkowników. Porównując do poprzednich miesięcy jest to dużo


  9. #39
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Maciek84
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Głogów
    Auto
    156 2.5 V6 SW Full FL
    Postów
    432

    Domyślnie

    Zdecydowane nr 4. Rzuca się od razu w oczy.

  10. #40
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    To nie jest kółko fotograficzne tylko motoryzacyjne i głupotą by było wymagać od userów profesjonalki i znawstwa fotografii więc każdy głosuje jak uważa

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

Podobne wątki

  1. Zdjęcie mieiąca - październik
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 16-11-2014, 12:45
  2. Zdjęcie miesiąca - październik
    Utworzone przez Mask w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 15-11-2013, 15:10
  3. Zdjęcie miesiąca - maj
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 30-06-2013, 17:58
  4. Zdjęcie miesiąca - październik
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 134
    Ostatni post / autor: 09-11-2012, 10:19
  5. Zdjęcie miesiąca - październik
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 09-11-2011, 22:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory