Zobacz wyniki ankiety: Głosuję na zdjęcie numer:

Głosujących
191. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1.

    10 5.24%
  • 2.

    5 2.62%
  • 3.

    16 8.38%
  • 4.

    104 54.45%
  • 5.

    6 3.14%
  • 6.

    21 10.99%
  • 7.

    7 3.66%
  • 8.

    19 9.95%
  • 9.

    3 1.57%
Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4567891011121314
Pokaż wyniki od 131 do 135 z 135

Temat: Zdjęcie miesiąca - październik

  1. #131
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrutyna Zobacz post
    Jak by ktoś czytał posty nie raz proponowałem w poprzednich miesiącach że pomogę w ogarnięciu sprzętu foto i programu graficznego... jakoś nikt nie napisał PW więc nie rozumie o co chodzi. Raz poprosił tylko Ligar... jego fota była w poprzednim miesiącu
    Dla tych co to uważają że obróbka weszła wraz z fotografią cyfrową to chciałem wyprowadzić z błędu...
    można było zmieniać zdjęcia w ciemni, później były dokładki cyfrowe na minilaby i skanowanie klisz czy slajdów. Fotografia dawniej była sztuką i dzisiaj jest nią również tyle tylko, że kiedyś post-processing odbywał się w łazience z czerwoną żarówką lub innym miejscu zaadaptowanym na ciemnię, a dzisiaj odbywa się, w którejś z edycji programu graficznego.
    Hehe, ja zawsze byłem przeciwnikiem dyskusji typu maszyna do pisania lepsza niż komputer - teraz wiele rzeczy jest po prostu łatwiejszych, natomiast ilość godzin pracy włożonych w obróbkę, albo wprawne oko i zmysł kompozycji fotografującego zawsze widać w efekcie końcowym (wyłączając szczęśliwe ujęcia, które przypadkiem wyszły dobrze w niesprzyjających warunkach, a ilustrują coś niesamowitego) - tak jak na załączonych do postu obrazkach (ten drugi efekt wygląda tak, że ciężko powiedzieć jaki jest kolor karoserii Ciekawe, czy dałoby się to uzyskać pastą polerską i woskiem )

    Co do możliwości obróbki, to ja też raz o to prosiłem w mailu (może nie doczytałem regulaminu, że ma być PW, w końcu jestem tylko pół prawnikiem - bez dyplomu ) Więc było bez odzewu i zraziłem się do konkursu (prawda jest taka, że nie mam czasu na zabawę z autem/aparatem/programem typu PS, żeby realnie konkurować z innymi - nawet jakbym wszedł do głosowania )
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

  2. #132
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał dakoolk Zobacz post
    Co do możliwości obróbki, to ja też raz o to prosiłem w mailu (może nie doczytałem regulaminu, że ma być PW, w końcu jestem tylko pół prawnikiem - bez dyplomu ) Więc było bez odzewu i zraziłem się do konkursu (prawda jest taka, że nie mam czasu na zabawę z autem/aparatem/programem typu PS, żeby realnie konkurować z innymi - nawet jakbym wszedł do głosowania )
    Widocznie... nie przypadło jury do gustu Nie wiem ile zdjęć poprawić saroo, ale wiem, że Vaselinho rzadko poprawiał coś w zdjęciach.

  3. #133
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tuti Zobacz post
    Widocznie... nie przypadło jury do gustu Nie wiem ile zdjęć poprawić saroo, ale wiem, że Vaselinho rzadko poprawiał coś w zdjęciach.
    W obecnym głosowaniu bierze udział jedno zdjęcie, które na prośbę starałem się "poprawić". Nieskromnie napiszę że w jednej z poprzednich edycji zdjęcie w którym grzebałem wygrało . Generalnie każda prośba jest przeze mnie rozpatrywana, oczywiście bywają zdjecia z którymi niewiele juz potrafię zrobić. Ale chcę w tym miejscu zaznaczyć że reaguję na wyraźne prośby a nie coś w stylu "jak chcecie, albo jak uważacie to mozecie poprawić zdjęcie tak zeby było dobrze", no sory, ale ignoruje takie "prośby".


  4. #134
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    W tym miesiącu interfejs diagnostyczny, oraz tytuł zdjęcie miesiąca otrzymuje użytkownik Łukasz K. za pracę:



    Gratulujemy!

    ------------

    Zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową Intefejs diagnostyczny OBD 2. Nagrodę ufundowało PMFactory.


    Zachęcamy do przysyłania prac już na następny miesiąc, będzie to nowa, inauguracyjna edycja konkursu "Zdjęcie misiąca".


  5. #135
    Użytkownik Romeo Avatar zaviaseq
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Fiat Croma 1.9
    Postów
    1,621

    Domyślnie

    Cytat Napisał saroo Zobacz post
    W tym miesiącu interfejs diagnostyczny, oraz tytuł zdjęcie miesiąca otrzymuje użytkownik Łukasz K. za pracę:
    i bardzo dobrze!!
    super alfa i zdjątko i w ogóle SUPER!

Podobne wątki

  1. Zdjęcie mieiąca - październik
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 16-11-2014, 12:45
  2. Zdjęcie miesiąca - październik
    Utworzone przez Mask w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 15-11-2013, 15:10
  3. Zdjęcie miesiąca - maj
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 30-06-2013, 17:58
  4. Zdjęcie miesiąca - październik
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 134
    Ostatni post / autor: 09-11-2012, 10:19
  5. Zdjęcie miesiąca - październik
    Utworzone przez saroo w dziale Konkursy
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 09-11-2011, 22:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory