Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: California Scents Tak czy Nie?

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar marco306
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 V6 190h/Fiat Bravo II1.4 T-JET 120hp/206 Nm
    Postów
    3

    Domyślnie California Scents Tak czy Nie?

    Witam! Co myślicie na temat zapachów California Scents? Używacie ich w swoich Alfach? Ile utrzymuje wam się zapach? i jaki najbardziej polecacie? Ja na dobry początek kupiłem do dwóch samochodów po Wisience i na razie sprawdza się dobrze. Przy okazji polecę sklep w Katowicach dokładnie Bestseller.pl: Auto detailing, kosmetyki samochodowe gdzie kupiłem je za grosze, bo akurat była świetna promocja. Taka tam reklama jak coś to przepraszam administratorów, ale chciałbym akurat napisać gdzie kupiłem!

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomtrz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar
    Postów
    2,280

    Domyślnie

    California scents miałem wielokrotnie i uważam, że są troche przereklamowane. O ile wisienka jeszcze jakoś trzyma, to trwałość pozostałych zapachów pozostawia wiele do życzenia. Wiele zależy też od tego, jaka partia się trafi.
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd 16V
    Postów
    609

    Domyślnie

    Potwierdzam, miałem zapachy od nich, które trzymały się 2 miesiące, a miałem też takie, które słabły prawie do zera po tygodniu (mówię o tym samym zapachu: coronado cherry, tylko produkty kupowałem w innym czasie) ..
    Wielka niewiadoma z nimi jest. Póki co kupuję, bo nie znalazłem innej alternatywy, ale jak tylko coś nowego fajnego wynajdę to przestanę je kupować, bo niejednokrotnie utopiłem kasę.

    Mam nadzieję, że pierwszy post to nie tylko reklama.

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Sztof666
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Głogów
    Auto
    Alfa Romeo 147, 1.9 JTD, 2006 r.
    Postów
    2

    Domyślnie

    Potwierdzam wypowiedzi kolegów, były to moje ulubione zapachy przez parę miesięcy. Trzymały po 30-50 dni, gdzie jeszcze pasażerowie mi narzekali żebym zakręcał regulację na mniejszą intensywność zapachu (a i tak było na mniej niż połowę otwarte).
    Dwie ostatnie puszeczki zupełnie tak, jak by nie pachniały, albo jak by pachniały przez max. tydzień. Zastanawia mnie jedno: to kwestia pory roku, czy felernej partii? Bo latem nie miałem z nimi problemów, a jak tylko temperatura spadła do okolic zera i mniej, to zapaszki przestały dawać radę. Hmmm...

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd 16V
    Postów
    609

    Domyślnie

    Moim zdaniem nie jest to kwestia pory roku. W moim przypadku latem zapach wywietrzał po tygodniu, a teraz, zimą trzyma się wiele tygodni i pasażerowie wsiadając mówią, że ładnie pachnie. Felerna partia jak nic.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory