Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
    Użytkownik Rowerzysta
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL

Domyślnie

Ja mam Gravon od roku.Przyznam,że nakładałem powłokę pierwszy raz w życiu i troszkę zmarnowałem za szybko polerując.Oczywiście wcześniej polerka lakieru,odtłuszczanie, glinkowanie.Mimo wszystko widać,że na lakierze jest cieniutenka warstwa ceramiki i auto troszkę mniej się brudzi.Chyba nałoże jeszcze raz, tym razem prawidłowo, nauczony doświadczeniem

› Więcej...: Ceramika do samodzielnego nałożenia.

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Mito

Domyślnie

Na moim też widać, że ubrudzone jest, w sensie kurz czy coś. Spróbuje zrobić tą powłoką, jestem ciekaw jak mi wyjdzie.

Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Auto
    Mito

Domyślnie

Ja do takiej ceramiki, którą każdy mający podstawową wiedzę detailingową nałoży zaliczyłbym cquartz 3.0 uk.

Banalna w aplikacji jak i polerowaniu a to już taka trwała, samodzielna powłoka. Jak ktoś chce polepszyć jeszcze look, to można bezpośrednio po nałożeniu cquartz'a dać warstwę gliss'a, również że stajni car pro.

U mnie taka kanapka siedzi od jesieni i ma się bardzo dobrze.

Użytkownik Znawca
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Gulietta 2017 Super, Stelvio 2018 Sport

Domyślnie

przy cenie autka odżałuj i połóż coś trwałego i zleć komuś kto sie na tym zna- obejrzy auto pod katem zarysowań czy nie wymaga poprawek - to że jest nowe wcale nie znaczy że nie wymaga korekty.
    co polecę- ja używam od lat Kube Bond 9H glass coating. Na obecnej Giulietcie siedzi od października 2017 r i po 48 tkm ma sie tak samo dobrze jak pierwszego dnia po aplikacji i co najważniejsze samochód się niemal wcale nie rysujeKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20181111_142123.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	142.5 KB
ID:	257554
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20181111_143110.jpg
Rozmiar:	61.1 KB
ID:	257555
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20171109_221122.jpg
Rozmiar:	26.8 KB
ID:	257556
    niestety ta powłoka nie nadaje się do osoby początkującej z racji zasad aplikacji ale trwałości i efekt ochronny oceniam bardzo wysoko.
    co do innych polecę Ci Tenzi Q10 flexi czy nawet C1 Gtechniq - obie nadają sie do samodzielnej aplikacji z racji długiego czasu wiązania.

Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Auto
    Brera

Domyślnie

Najlepiej zainwestować w coś droższego i zrobić to raz, a porządnie. Nie widzę sensu poprawiania tego co jakiś czas.